zinizin zinizin

860 posts   863317 followers   69 followings

NOIZY  Snapchat: kingzinjo 📧 infocontactnoizy@gmail.com SUBSCRIBE NOW ON MY NEW VEVO CHANNEL NEW MUSIC COMING UP HERE ONLY #OTR

http://www.youtube.com/channel/UCHQjPDG9N_j3vIBpNWd6EmQ

🍑🍑 ka naj police kshuqe shqipria ? 😍

Yo Space Club #MidisBaselit / Swiss 27/May #OTR 😉

Midis Stuttgartit qish bone mo Nona

Po jam njëri prej atyre që ngela në klasë #NeverGiveUp

Ram n'dashni në shikim të parë

Epoka

🎱 All I have is love ❤️ Duhet të kontribuojmë të gjithë sado pak për një Shqipëri më të mirë, më të pasur në të gjitha fushat, Art, Muzikë & Sport, RR

Pa Fjale ❤️ Falemnderit Shqiperi ❤️
#ShoqataKombetare e #JetimeveTeShqiperise Tepelena & Gjirokaster Plot dashuri. Kjo Certifikate eshte gjeja me e bukur qe eshte dhuruar deri me sot. Eshte nje nder teper I madh. Ju falenderoj nga zemra. RR

On some G shit @stanaj Albanians doing Big Tings ...#OTR

Dhe Sa her qe vina Ka Tirana #CincoCavali

Live from Tirana City OTR&KMN

Me Tysonin n'Bllok 🤓

Most Popular Instagram Hashtags