[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

zeruj zeruj

2079 posts   156080 followers   467 followings

zeruj  TÜRKİYE'NİN İLK VE LİDER ORGANİZASYONU : ZERUJ FESTİVAL ®

https://youtu.be/gE_euQ4WNgs

ZerujLand kreş, oyun alanı animasyon ve şovları ile 3 gün boyunca Ankara'da çocuklarımızla! 3 Gün dopdolu Eğlence ve Alışveriş, 70 dev Marka, konserler, etkinlikler, söyleşiler! 3/4/5 Kasım'da Altınpark International Expo Center da görüşmek üzere. #zerujshoppingfest Girişler Ücretsizdir ve Saat 10:00-21:30 arasıdır.

Hava ,pamuk şekeeeeer🍭kalkın kız cocuklar gelmeden acık bi yerlerde bi kahve neyin için yada dondurma neyim yiyin 😍

ANKARAAAAA BUYRUN SERVİS NOKTALARI 🚌🎉 #zerujshoppingfest

Saçmalamaaa! Sen Bihter Ziyagilsin @feritburhan 😜

GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ ANKARAAAA🎉🎉🎉

Mutluluğu ayağına bekleyenlere uçan göbekten bi mesaj var: MUTLULUK SENSİN👈🏻 Benimde beni yemeklere götüren veya bi planıyla haftasonumu şenlendiren veya mutluluk oluşturan bi kociloşkim yok, napıyım hayıflanıp hayatımı kacırıyım! Demlerim çayımı termosa koyarım,alırım cocuklarımı sıkı sıkı giydirip bide simit peynir koyarım çantama hooop pikniğe giderim😉Allah saglık sıhat versin gerisi hikaye🙏🏻Mutlu olmak için kimseyi bekleme,HAYATI YAKALA,GÜNÜ YAŞA🤓 KİMSEYE ÖZENME,BU GÜNEŞ BU HAVA BU YEŞİL BU MAVİ HEPİMİZE YETER🙏🏻 HADİ UUUUÇ 🐳

Ne yani bizim buraların bu bitkisi yohmiii😜 Betinacım gelmiş toplamış Sultanköy'den Acuncuma çakmış tanesi 30$dan😜 Hadı sa🌹 he bu arada günün anlam ve önemi: evde çayınızı termoslayın ve pikniğe gidin 😉Mutlu pazarlar☺️

Çok tatlısın be @ozlemyldz_ 💕 Hem sıcak, hem içten, hem mütevazi hem güzel ☺️😘

70 dev Marka ile Efsane Ankara'da! Konserler, etkinlikler, söyleşi ve bolca alışverişli tam 3 gün sizlerleyiz. 3/4/5 Kasım'da Altınpark International Expo Center da görüşmek üzere. #zerujshoppingfest Girişler Ücretsizdir ve Saat 10:00-21:30 arasıdır.

BOMBA GİBİ GELİYORUZ ANKARAAA🚀 EN SEVİLEN MARKALAR SADECE ZERUJ FESTİVALDE 👍🏼

Ankara Festivale hazır mısın?
70 dev Marka, konserler, etkinlikler, söyleşi ve bolca alışverişli tam 3 gün sizlerleyiz. 3/4/5 Kasım'da Altınpark International Expo Center da görüşmek üzere. #zerujshoppingfest Girişler Ücretsizdir ve Saat 10:00-21:30 arasıdır.

😂😂😂😂😂ay aksam aksam ne güldüm ya😂😂Zeruj Festival'de kendini kaybeden kadınların kocalarına hürmetlerimizle🙏🏻 @kafamsar (yeni vidyolar isterikk😜)

Most Popular Instagram Hashtags