[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

zekikayahan zekikayahan

226 posts   63553 followers   153 followings

Zeki Kayahan Coşkun  Hafta içi her gün Matrax'la 22.00-01.00, Zekirdek'le 16.00-18.00'de Show Radyo'dayım. Salyangoz satar, Dimyat'a pirince giderim... Bulgurun önemi yok.

http://www.zekirdek.com/

Balık var dediler, geldik... Sabah sabah denize döküldük. #alacatifishing
#bigfishalacati
#columbiadeneyimi
#fishingtournament
#beforesunsetbeach

Dün her zaman olduğu gibi akşam üzeri yayına (Zekirdek) girdim. Programın başladığını duyuran tweeti yazdım. 13 karakter boşluk kaldı. 13'ün uğursuzluğuna ya da herhangi bir şeyin uğuruna/uğursuzluğuna inanmam. Her zaman uğur getiren 07 rotring kalemimle matematik sınavından zayıf alınca, bu işleri lise yıllarında bıraktım. Yayında konuşmaya başladığımda saat 16.13'tü. 5 dakikalık şarkının konuşmaya başladığımda 2 dakika 13 saniye süresi kaldığını fark ettim. Yayına giriş zamanı, şarkının kalan süresi yayıncılık gereği hep kontrolümüzdedir. Sonra birden uyduda sorun çıktı. Ve yayın kesildi. Ben de yayından çıktım. Yayın yönetmenimiz Özay Şendir'den bilgi alırken sorunla ilgili, tv decoderine takıldı gözüm 17.13'tü... Özay'la konuşurken bu tesadüften bahsettim "kapat telefonu kapat" diye takıldı, güldük. Gece Matrax'ta 13'ün bu naniğini anlattım. Beşiktaş'ın Porto galibiyeti sonrasında. Dinleyicilerimden biri "Beşiktaş'ın maçı da 1-3 bitti. Aslında maçın habercisiymiş başına gelen" dedi. Bir başka dinleyicim "Beşiktaş ilk golünü 13. dakikada attı" diyerek devam etti. Durmuyordu. "İlk golü atan Talisca'nın forma numarası 94... 9+4= 13" diyen de oldu. Dinleyicilerimin hepsi birer Ömer Çelakıl'a dönüşmüştü. "Porto ve Beşiktaş yazmak için 13 harf lazım" mesajı geldi yayına. Yayın bittiğinde saate baksanıza dedim, yayın daha bitmeden. 03.13'te bitti yayın... Alarmı kurup yattığımda 06.13'tü... Uyumadan gülümsedim bu halime. Hiçbir anlam yüklemiyorum. Algıda saçıcılık mıdır, nedir bilemedim. Ha bir de dün ayın 13'üydü... Bu da böyle bir anımdır.

Siyahımsın, beyazımsın... Asi ruhum, Beşiktaşsın sen. ⚫️⚪️

Bilime yüzünü dönmüş, aydınlık bir toplum içindi mücadelen. İşgalci güçleri, işgalci güçlere teslim olmuşları, emperyalistlerin boyunduruğuna girmeye heveslileri tanımayıp bize bir ulus armağan ettiğin, yaşattığın tüm zaferler için teşekkürler. Zafer Bayramı kutlu olsun.

Uyan Alim uyan, uyanmaz oldun...

"Dayı" dedi Poyraz (Yaş 8) "İpler ne tuhaf!" "Neden tuhaf Poyraz?" "Ameliyat olunca insanı yaşatmak için de kullanılıyor, idamda öldürmek için de..." Hiç böyle düşünmemiştim.

Lise yıllarında atlet önemliydi. Okul gezileri de...

O zaman dans... #kiev #ukraine 👯🇺🇦

Ne geceydi ama... Don't believe me, just watch 🎤🎼🎷🇺🇦🇺🇦 #kiev #ukraine

SSCB ordusundan bir askerin 1960 yılında giydiği bir cekete denk gelip almanın duygusu paha biçilemez. Kiev'de akşam oluyor, insanlar telaşsız, arz ederim albayım. #kiev #ukraine

Merhaba Kiev... Merhaba tarih... #kiev #ukraine 🇺🇦

Şu hayatta en iyi yaptığım işlerden biri de kararsız kalmak. Son kitabım, Kime Çektim Ben Bilmemki'den bir bölüm. Tüm kararsızlara gelsin... #kimeçektimbenbilmemki

Most Popular Instagram Hashtags