[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

zeeenshop zeeenshop

1171 posts   98276 followers   590 followings

ZEEEN زييين  ZeeeN : Tehran 101زعفرانيه ،پالاديوم ،واحد Tel:2266 8363 -22922919. www.zeeen.ir اطلاع از قيمتها سوال و پاسخ در دايركت و كانال تلگرام

http://t.me/zeeenshop

به این فکر کرده‌اید چرا بخش زیادی از فارغ‌التحصیلان و نخبگان دانشگاهی ایرانی جذب بازار کار و دانشگاه‌های معتبر جهانی می‌شوند؟ پاسخ ساده است، کیفیت هر چیزی که «بهترین» باشد هواخواهانش از هر کجای دنیا برای داشتنش صف می‌کشند و هزینه صرف می‌کنند. درست مثل همان مغزهای ناب نخبگان، هر کالای خوب و با کیفیت دیگری هم، مهم نیست ساخت کجاست وقتی بهترین باشد، مشتریانی پر و پاقرص در چهارگوشه جهان پیدا خواهد کرد. این داستان ساده منطق صادرات و فتح بازارهای جهانی‌ست. اگر محصولات «زییین» سال‌هاست در همان مسیر باستانی جاده ابریشم به اروپای غربی، شمال آمریکا و دیگر نقاط جهان صادر می‌شود و باب سلیقه سخت‌گیرترین مشتریان است دلیلش چیزی نیست جز تکیه بر همین تکنیک و تلاش برای یافتن و ساختن بهترین‌ها.

فرشته اي در نقش ديو | كلاه خود رستم در زييين

اسم استاندارد که می‌آید شاید در ذهن خیلی‌ها قوانین و دستوراتی سفت و سخت تداعی شوند که چاره‌ای نیست جز تبعیت از آنها، بی هیچ راه گریزی. این اما همه داستان نیست، گاه می‌شود همین قوانین سخت و به‌ظاهر غیرقابل پیچاندن را نه به سمت عقب که رو به جلو تغییر داد و جهان را بهتر کرد. مادر ابن سينا وقتی پسرش را از رفتن به مدرسه و مکتب آن روزها‌ بازداشت و خود در خانه آموختن به او را آغاز كرد، فقط استاندارد آموزشی روزگارش را به چالش نكشيد، بلكه استانداردی جديدتر را آزمود كه در نهايت از كودكش، دانشمندی بزرگ ساخت. بیشتر کار و هدف و تلاش‌های مجموعه «زییین» هم برای یافتن و آزمودن استانداردها و راه‌های نو در دنیای سنتی و گاه خاک گرفته صنایع دستی است. راهی که ضمن کوشش برای حفظ اصول و قواعد پایه‌ای گذشته، در پی آن است که همیشه طرحی نو در این صنعت دراندازند و استانداردهای این عرصه را گام به گام به پیش برده و جهانی زیباتر و امروزی‌تر از هنرهای دستی هنرمندان کشور بسازد.

Most Popular Instagram Hashtags