zaytungzone zaytungzone

445 posts   763 followers   2 followings

Zaytung Zone  Konur Sokak No:8 Kızılay/Ankara

Bi’ gün Canan Karatay Zaytung Zone’dan içeri girse hemen Zerdeçallı Tavuk Çöp Şiş’i önüne koyarız valla. Hatta pizza mı istedi dök üstüne zerdeçalı, sufle mi istedi “efendim biz yıllardır zerdeçallı yapıyoruz bu tatlıyı çok özel bi’ lezzet” falan diyip yaranmaya çalışırız. Dükkânın adını bile değiştiririz “Zerdeçallı Zaytung Zone” diye. Çok çekiniyoruz kendisinden. 😢

Ne yalan söyleyelim bizim şefler biraz ketum! Abi ne tavsiye edersin diyoruz “hepsi güzel valla” cevabı alınca hevesimiz kaçıyor. Yıllardır havalı bi’ içerik çıkamadık “Şefin Tavsiyesi” diye. Geçen gün şeflerimizden birinin kayınvalidesi geldi. Hemen sorduk; “Hanımefendi ne tavsiye edersiniz?” diye. Cevabını görselde veriyoruz. (Arka planda flu olarak gördüğünüz kişi stok kayınvalide)
#zaytungzone #tavuklumantarlıkrep #kayınvalide

Ünlü seramik sanatçısı Kim Yong Moon'a ait 15 parçalık çalışma yaz boyunca Zaytung Zone giriş katında sergilenecek. Duvarlardaki eserlere uzun uzun bakın, beğendiğiniz eser olursa söyleyin, bi’ şeyler yaparız.
#zaytungzone #kimyongmoon

Tabelanıza kadar düşündük. Oraya kadar gelip “Tuvalet nerede?” diye sormayın artık!

Vizeyi, finali başarıyla bitirip yaz okuluna kalmadığına göre(!) artık o kupaya uzanabilirsin! Hatta tişörtü, bibloyu alıp birilerine hediye edebilirsin. Minnoş hediyelerle kendini ve sevdiklerini şımartmak için Zaytung Zone’daki Store bölümümüze gelebilirsin.😎 @zaytungstore

Seçim öncesi kararsızları Zaytung Zone'da ağırladık.

O kadar site yaptık hiç duyurmamışız! Yazılımcı arkadaşın da hakkını verelim ki sonra sitede bi’ revize durumu olduğunda istediğimiz düzenlemeyi aylar sonra yapmasın!😒 www.zaytungzone.com’a tıklayın, menümüze ulaşın, bizi yakından tanıyın, hitmizi artırın.

Sen de “birlikte güzel” dediğin kişiyi yorumda etiketle ve beleş mısır hizmetimizden yararlanmak için Zaytung Zone’a uğra!
#birliktegüzel

Tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun!
#zaytungzone #babalargünü

Artık bi' bayramlaşmaya gelirsiniz di mi?(gelmediler)
Mutlu bayramlar 😘
#zaytungzone #bayram #ramazanbayramı

Einstein'a kulak verelim!
#zaytungzone #atomizetavukızgara #einstein

Artık öyle her yemeği beğenmiyor! Kırmızı etle besliyoruz, yakında şarap servisine de başlayacağız.

Most Popular Instagram Hashtags