[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

zahrabeyrami89 zahrabeyrami89

176 posts   21968 followers   52 followings

Zahra Beyrami  🇿🇦🇭🇷🇦 Gymnastic Hero✌✌ Live in I.R.IRAN, Tabriz✌✌ Born in March 22th 2010✌✌ Favorite sports: Swim🏊, Football⚽, Karate Favorite team: FC Tractor

http://tlgrm.me/zahrabeyrami

ژیمناستیک ورزشی پایه است و یادگیری حرکات ژیمناستیک حتی از د‌و‌ و‌ مید‌ا‌نی و شنا نیز ضروری‌تر است. هر فردی که در دوران کودکی به یادگیری رشته ژیمناستیک می پردازد، در دوران بز‌ر‌گسالی می‌تواند ورزشکار موفقی در سایر رشته‌ها‌ی ورزشی شود.
یکی از کارشناسان ژیمناستیک می‌گوید اگر همیشه ژیمناست‌های موفق کوتاه قد هستند به این دلیل است که افراد کوتاه قد بهتر می‌توانند حرکات مخصوص این رشته را انجام بدهند و ژیمناستیک باعث کوتاه قد شدن آنها نشده است. حرکات ژیمناستیک به چابکی، انعطاف پذیری و سرعت عمل بالا نیاز دارد. این ویژگی‌ها را در آدم‌هایی با قد کوتاه‌تر بیشتر می‌شود دید.
زهرا بیرامی:
شدت تمرین همیشه کلیدی طلایی در رسیدن به نتیجه نهایی است، بدون داشتن شدت در تمرین محرک مورد نیاز برای رشد عضلات را نخواهید داشت و نتیجه موردنظر که در ذهن داشته اید را به دست نخواهید آورد.
اشتباه ما این است که تنها نام و مقام قهرمانان ورزشی را می دانیم ، اما هیچ گاه نمی بینیم که آنها چه سختی ها و چه زمان هایی را در تمرین ها ، برای رسیدن به این درجات طی کرده اند . می توانیم اسم آن را ، انگیزه ، عزم و اراده  نامید . این قهرمانان تا آخرین توان خود تمرین می کنند و بطور ذاتی شور و اشتیاق بالایی را در رشته ورزشی خود دارند. برای مثال ، Maria Sharapova از همان زمان کودکی ،بسیار مستعد و با اراده بود ، بطوریکه اولین نفر به زمین تمرین می آمد و آخرین نفر بود که آن جا را ترک می کرد!
شما با مشاهده این فیلم می بینید که چگونه کودکان در کشورهای پیشرفته با تحمل تمرینات سخت و دردآور برای قهرمانی آماده میشوند.
زهرا بیرامی:
لطفا دوستان خود راتگ کنید
#ژیمناستیک #ایران #آذربایجان #تبریز #اعجوبه #بهترین_شو #آپارات #تیرکمان #تیراندازی #کمان_آرش#مزدک_میرزایی #بهترین#gym💪 #gym #gymnastics #gym💪💪 #gymshark #gymmotivation #gymlifestyle Iran #Azerbaijan #tabriz #flexible #ritmic @zahrabeyrami.fan @tiraxtorchi_qizlar @tractor.empire @trakhtor @tiraxturclub @tabriz_ct @hamedamjaditv

عکس های دو سالگی زهرا
سال 1391 ما دنبال لباس ژیمناستیک بودیم که عکس های ورزشی زهرا رو اینترنت بذاريم و واسش وبلاگ درست کنیم و به همین جهت پاساژ بهارستان واقع در میدان ساعت فروشگاه امیر بهارک@amir_puortaghi رفتیم و کوچکترین لباس ژیمناستیک موجود رو که الان هم بهش مياد از امیر آقا خریدیم وایشون نیز محبت نموده و ما را به آقای حامد رشتبری @hamed_rashtbari مربی ژیمناستیک معرفی نمودند و ما نیز پیش ایشان رفتیم و زهرا را از نزدیک دیدند و گفتند که اگه دوست دارید میتوانید در باشگاه خانه ورزش واقع در خ عباسی ایستگاه طاق ژیمناستیک کار کنید و ما هم مدت دو سال در خدمت این مربی ارزشمند بودیم که بنظرم یکی از بهترین مربیان ایران میباشد که کارشان فراتر از ایران میباشد که به حق خود نرسیده است و جا دارد بدینوسیله از زحمات ایشان تقدیر و تشکر کنم و که بدون هیچ هزینه ای زحمت زهرا را کشیدند و همچنین از مدیریت باشگاه ورزشی خانه ورزش عباس آقای عزیز تشکر میکنم.
زهرا بیرامی:
زهرا بیرامی:
زهرا بیرامی:
لطفا دوستان خود راتگ کنید
#ژیمناستیک #ایران #آذربایجان #تبریز #اعجوبه #بهترین_شو #آپارات #مزدک_میرزایی #بهترین#gym💪 #gym #gymnastics #gym💪💪 #gymshark #gymmotivation #gymlifestyle Iran #Azerbaijan #tabriz #flexible #ritmic @zahrabeyrami.fan @tiraxtorchi_qizlar @tractor.empire @trakhtor @tiraxturclub @tabriz_ct @hamedamjaditv

Most Popular Instagram Hashtags