yfulya yfulya

837 posts   13,430 followers   575 followings

Fulya Yavuzoğlu 

#Repost @aliceinlatinland with @get_repost
・・・
Yeni yazı profildeki bağlantıda :) Akıl daima sorular bulur buluşturur. “Hangi işi yapmalıyım?”, “Nasıl daha çok para kazanırım?”, “Bu yeni çıkan telefonlar daha havalı görünür müyüm?”, “Yöneticimin gözüne nasıl girsem?” Ve korkular… “Ya yalnız kalırsam?”, “Beni beğenmezlerse ne yaparım?”, “Peki iş bulamazsam?”, “Dolar aldı başını gidiyor. Eyvah!” Ne sorularında ne de korkularında tam olarak haksız değildir. Ama bence hayatı yalnızca akılla algılamanın ötesine geçmek mümkün. Nasıl mı? Tabii ki Dünya’yı durdurarak!

Peki neden?!

Ben de merakla bekliyorum fotoğrafların devamını 😊 @blogthesevenworld

İyi ki doğmuş canımın içi @meltemmoreno ❤️

😃

💙

Gece gece hastane selfiesi 😂
Hastanede fotoğraf koyunca merak ettirdim sanırım. Görüntü yönetmenimiz @emreylmz______ hastaydı ama gayet iyi şimdi, yarın çıkacak. Hastane bahçesinde oturduk muhabbet ediyoruz 😂

Koca kafalı 😬

Daha önce paylaşmıştım ama muhtemelen peruda bir pazar yerinde çekilen fotoğraftaki patateslerden siyasi anlam çıkaran şizofrenlerden tutun yaptığım tatilin hesabını soranlara kadar çeşit çeşit ruh hastası fotoğrafın altına yorum yaptığı için silip yeniden paylaşmak durumunda kaldım. Öncelikle fotoğraftaki sebze meyvenin siyasi bir anlamı yok. Yazıyı yazan kişi (kendisi 20 yıllık dostum) şu an eşiyle birlikte güney amerikada ve deneyimlerini, düşüncelerini yazıyor. Bu yazıda da yolda olmanın yaşama bakışını nasıl değiştirdiğinden, yer yer de özleminden bahsetmiş. Şimdi ben buraya bu özeti geçmek zorunda kaldım ya, işte bu, okumadan, bilmeden, sorgulamadan yorum yapan, saldıran ne kadar şuursuz varsa onların ayıbı. Eleştirmekte sorun yok, yeter ki neyi eleştirdiğinizin farkında olun. Aksi çok utanç verici.
Cidden merak edenler için 👉🏻 @aliceinlatinland
Kanka kusura bakma olay çok farklı yerlere gitti 😂

Most Popular Instagram Hashtags