[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

yamshchikov_vadim yamshchikov_vadim

555 posts   1837 followers   626 followings

Ямщиков Вадим  Депутат Полтавської міської ради

http://www.facebook.com/vadim.yamshchikov

Зараз в Октябрському суді триває судове засідання у справі "кривавої арки". Зал повністью переповнений людьми які вимагають справедливого і відкритого процесу!

Чому Полтава — не Львів, не Чернівці.... Ось приклад адаптації фірмового стилю компанії в умовах їх розміщення в історичному центрі міста. В приклад західноукраїнські міст, які з розумом підходять до збереження спадщини!

P.S.Сьогодні відбувся черговий етап демонтажу вивісок

Хочу від себе висловити слова подяки приватній фірмі ТОВ «Сучасний Дім» в обличчі Соболєва Л.Д. за те що не залишились в стороні і з розумінням поставилися до звернення про допомогу у вирішенні житлового питання родині полеглого нашого земляка майора Збройних сил України, учасника війни на сході України Лисняка Дениса.
Він загинув у бою з диверсійно-розвідувальною групою ворога.
Разом з дружиною вони стояли в черзі на отримання квартири, однак через те, що військовослужбовець перейшов з однієї бригади в іншу, родину виключили з одного списку, а до нового так і не внесли. Постанова Кабінету Міністрів, яка гарантувала сім’ям загиблих військовослужбовців житло, у цій ситуації не допомогла (юридича колізія) . Цього місяця донька і дружина полеглого героя отримали однокімнатну квартиру .
@poltavskiy22

Учора пройшов традиційний марш пам`яті мого друга Антона Грицая, полтавця який загинув в АТО. Дякую всім, хто знайшов час прийти та вшанувати його.
Антон Грицай! Герої серед нас!

Я домігся зняття питання розміщення Кофішки-2 в історичному центрі.
У додатках до рішення був об’єкт за адресою: вул. Соборності, 31 (перед великим екраном, по якому транслюють рекламну інформацію — ред.). На цьому місці ФОП Калітєєвський Володимир Михайлович планував розмістити на площі 44 кв.м. торговельний павільйон, що порушує комплексну схему розміщення МАФів, а також шкодить історичному архітектурному комплексу Круглої площі.

Коффішка номер 2... Парам)) Підняв питання виключення цього монстра з порядку денного, що і було зроблено
Вул. Соборності, 31

Мешканці міста та Депутати) #Депутатській комісії

Сюжет Полтавського ТБ про проект «Історія полтавських вулиць». Ми хочемо встановити інформаційні таблички на будівлях та об'єктах Полтави, що мають архітектурну, історичну цінність.
Проект допоможе мешканцям та гостям міста дізнатися про історію та створення цікавих локацій, а також покращить туристичний потенціал Полтави.
Також на табличках міститимуть QR-коди, щоб отримати додаткову інформацію. Зокрема, будівлю можна побачити у розрізі та її початковий вигляд. Також у планах розмістити відеопрезентацію 3D-моделі об'єктів в інтернеті.

Фрагмент сюжету Полтавського ТБ про міні скульптуру Енея

15 лютого 2015 року – трагічний день в історії Полтави, адже цього дня загинув мій друг, боєць полку «Азов» Антон «Сіф» Грицай.
Антон назавжди залишиться для мене 27-річним героєм, який не побоявся, не відступив і зі зброєю в руках став на захист України. Але під час наступальної операції отримав смертельне осколкове поранення.
У цей день ми з друзями вшановуємо «Сіфа» за традицією футбольних вболівальників – маршем. За життя одним із найбільших захоплень Антона був саме футбол. Уболівав він за наш полтавський клуб «Ворскла» Антон був фаном. Коли відбулася анексія Криму, ультраc різних футбольних клубів оголосили перемир’я між собою. Україною прокотилася хвиля маршів єдності – у Харкові, Одесі, Києві. Антон Грицай був одним з ініціаторів таких маршів у Полтаві. На одному із них зібралося близько п’яти тисяч вболівальників донецького «Шахтаря», полтавської «Ворскли» та Київського «Динамо». Для фанів це вже традиція: віддати шану, пройшовши маршем. Тому ми і організували марш пам’яті для нашого героя, футбольного фаната і вірного друга Антона «Сіф» Грицая.
ЧЕКАЮ ВАС ВСІХ НА МАРШІ ПАМЯТІ!
15 лютого о 19:00 на Білій Альтанці
12:00 - приходьте віддати шану Антону на Алеї Героїв. Старе міське кладовище (вул. Європейська, 154)

Вчора на засіданні Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини в Полтавській ОДА презентував свій проект «Історія полтавських вулиць». Його мета - встановити інформаційні таблички на будівлях та об'єктах Полтави, що мають архітектурну, історичну цінність. Над текстовою частиною працювали полтавські гіди, історики та архітектори. Серед них - Arthur Aroyan, Оксана Коваленко, Борис Тристанов, Оксана Бєлявська,науковий колектив Полтавський краєзнавчий музей (начолі О.Супруненка ), SavePoltava та Полтавська Платформа . Дизайн табличок готували експерти урбан-платформи CITY lab (Mari Kupriian), за що їм велика подяка.
Зараз тривають перемовини зі спонсорами щодо фінансування ідеї!
Проект допоможе мешканцям та гостям міста дізнатися про історію та створення цікавих локацій, а також покращить туристичний потенціал Полтави.
До списку увійшли 22 історичні об'єкти. Це місцеві та національні пам’ятки міста. Біла Альтанка, Полтавський краєзнавчий музей, пам’ятники Тарасу Шевченку, коменданту Келіну, обласний архів, Полтавський музей авіації та космонавтики, будинок Бахмутського та інші.
Інформацію про історію написано українською та англійською мовами. Також на табличках міститимуть QR-коди, щоб отримати додаткову інформацію. Зокрема, будівлю можна побачити у розрізі та її початковий вигляд. Також у планах розмістити відеопрезентацію 3D-моделі об'єктів в інтернеті.
#Ямщиков #Полтава #Yamshchikov #Poltava

Most Popular Instagram Hashtags