yamshchikov_vadim yamshchikov_vadim

604 posts   1,944 followers   647 followings

Ямщиков Вадим  Депутат Полтавської міської ради Співзасновник ГО "Полтавська Платформа" Фанат ФК "Ворскла "

Як я вже розповідав, в кінці місяця ми відкриваємо історично-інформаційні таблички.
Від ідеї до реалізації – купа роботи. Дозвільні документи, формування текстів, фінансова складова. А ще чимало свого часу і себе самого треба було присвятити. Наприклад, хотілось зробити прозорі таблички з матовим фоном, при цому, щоб і читабельно було, і гармонійно поєднувалось з фасадом будівлі. Але у виробництві за кожним таким «хочеться» – незліченна низка процесів. От так і у кожного відтінку своя специфіка друку.
І почалося... «А зробіть ось такий зразок, з ось таким відтінком...» І зробили 100500 зразків))) Привіт спеціалістам Полтавської компанії Имидж-М, які витримали нас з Dmytro Kozyrenko, допомогли і ми разом знайшли ту саму золоту середу, де і гарно, і на довго. Так ми відмовились від матового фону, бо такий ефект можливий лише із застосуванням спеціальної плівки, що значить – не на довго. Зупинились на білому фону. Маю надію, що буде гарно)

Замовляю через парк днів для друзів футболку Полтава!Якщо комусь теж потрібно, пишіть розмір під постом! ЦІНА десь 280 грн. Є жіночі та дитячі розміри!

З Анатолічем)

Сьогодні на своїй сесії Полтавська обласна рада звернулась до Верховної Ради України з клопотанням – відзначити мене ☺ щорічною Премією ВРУ "За плідну депутатську діяльність, активну громадянську позицію, досягнення значних результатів у вирішенні соціальних і правових питань Полтавської області". P.S. Якщо все таки відзначать і буде нормальна премія то ОБІЦЯЮ піти навчатися( другу вищу освіту)!
Дякую за підтримку депутатів облради!

Їдемо на Івана Купала))

Пам'ятаєте, я анонсував ініціативу щодо запуску проекту "Історія Полтавських Вулиць"? Нагадаю ми хочемо встановити інформаційні таблички на будівлях та об'єктах Полтави, що мають архітектурну, історичну цінність.
Проект допоможе мешканцям та гостям міста дізнатися про історію та створення цікавих локацій, а також покращить туристичний потенціал Полтави
Так ось залишилось до реалізації ще трішки...22 об'єкти... останні робочі моменти...... Підіберемо фон табличок і.... ВСЕ

Р.S. Окремо напишу всіх без кого б цього проекту не відбулось

Про вивіски в Полтаві. Думаю, що ви помітили як поступово змінюються вивіски в нашому місті. Я не фанат бюрократії та маю пояснити як це відбувається. Рік тому ВПЕРШЕ в бюджеті міста закладено кошти на демонтаж незаконних вивісок та надано повноваження це робити інспекції з благоустрою, прописано всі алгоритми дій (пам’ятайте, що державні органи мають право робити лише те, що їм дозволено на папері). Завдяки цьому нам нарешті вдалося запустити цивілізовано весь процес від отримання дозволу до встановлення і, в разі чого, демонтажу і притягнення до відповідальності підприємців за бездіяльність чи ігнорування норм. Це стало серйозним поштовхом. Поступово, не так швидко як того хочеться, змінюється відношення і самих підприємців до розміщення реклами, це питання піднімається в ЗМІ, соцмережах. З`являється розуміння як має бути в людей не лише причетних до цієї сфери, а і в містян які хочуть бачити своє місто, а не рекламні банери. Мені часто телефонують підприємці, консультуються і це також результат на майбутнє. Попри весь скептицизм в можу впевнено сказати що нічого б цього не було без працівників КП «Полтава-Сервіс» та інспекції з благоустрою, які щодня працюють з підприємцями, роз’яснюють правила, надсилають листи. Думаю, що не секрет з якою агресією вони стикаються під час демонтажу чи видачі приписів.
В той же час в Полтаві до сих пір є багато підприємців для яких закони і правила не існують. Постійно з`являється купа нових жахливих вивісок, банерів на пів будівлі і т.д.
Не дивлячись ні на що, роботу по вивіскам продовжуватимемо і результати точно будуть.

Дистанційно навчаюсь в Національний академії державного управління при Президентові України.
1000500 тестів)) відчуття як в грі Маріо.
не проходиш тест... не пускають на наступний рівень і GAME OVER)

Сьогодні День Народження у найкрашого екс-футболіста ФК Ворскли і просто братушки @jovan_markoski!!! Мої вітання!Многая Літа!
П. С. Бажаю стати тренером дитячої школи ФКВП!))

Most Popular Instagram Hashtags