yamshchikov_vadim yamshchikov_vadim

626 posts   2,016 followers   648 followings

Ямщиков Вадим  Депутат Полтавської міської ради Співзасновник ГО "Полтавська Платформа" Фанат ФК "Ворскла "

Про полтавське підприємництво
Під час засідання депутатської комісії розповів колегам про ситуацію на ринку «Мотель». Власниця одного з тамтешніх кіосків попросила допомогти захистити свої права та інтереси від зазіхань впливового полтавського бізнесмена Олександра Калуцького. Не вперше випливає це ім’я в конфліктах підприємництва з громадою та містом. Цього разу Калуцький, вочевидь, вирішив нашкодити й іншим підприємцям. А саме, Людмилі Коробці, яка ще з 2007 року орендує торговельне місце на ринку. За угодою працювати там жінка може до листопада 2020 року. Проте славнозвісний бізнесмен забажав розташувати на місці її кіоску чергові заклади з гральними автоматами(за словами дирекції ринку і підприємців), які приносять лише горе полтавцям і взагалі не мають бути в нашому місті. Спочатку Калуцький спробував домовитися з підприємницею про продаж торговельного місця, однак отримав відмову. Після цього пані Людмилі довго чекати не довелося, як з’явилися працівники Інспекції по контролю за благоустроєм. Вони повідомили, що її кіоск з 2017 року розміщений вже не на території ринку, відповідних дозволів на нього немає, тому споруду треба знести. Поки підприємниця намагалася якось розібратися із ситуацією, Калуцький швидкими темпами почав розширювати площу свого МАФу за рахунок її кіоску. Заодно захопив і частину тротуару, залишивши лише близько метра проходу для людей. Цим порушив норми та вдвічі збільшив квадратуру кіоску (фактична площа під ТС перевищує площу яка зазначена паспорті прив’язки на 38м2.). Така поведінка – це просто полтавське беззаконня! Я буду домагатися того, щоб торгове місце Людмили Коробки залишилось за нею. Ми спробували прийти до розуміння під час виїзної комісії, але діалогу не вийшло.
Тому вважаю, що з такими нахабними бізнесменами ми маємо розірвати всі угоди, сподіваюся, у цьому допоможе нова влада Полтави. Чи не так, Олександр Шамота?
Фото- Інтернет-видання "Полтавщина"

Є кілька годин на тиждень, коли точно знаю, де буду. Прийом громадян – святе діло )))
Щочетверга з 16:00 до 18:00 приходьте за адресою вул. Конституції, 11 – спробуємо разом вирішувати нагальні питання.
#poltava #yamshchikov #полтава #ямщиков

Дякую за подарунок @fcvp.official @em.metan @kaminskiy81
Всі на стадіон!
Сьогодні в 19:55
Ворскла-Спортінг

Всі на футбол!
repost#
fcvp.official📣Відомий уболівальницькому загалу активіст, депутат Полтавської міськради, один із засновників Crew of Golden Eagle 🦅 Вадим Ямщиков запрошує всіх підтримати улюблений клуб у грі, що відкриває євросезон у Полтаві #fcvp @sportingclubedeportugal 🔜 #041018 🔊#wearefcvorskla

Хоч день і добігає кінця, вітаю усіх любителів мандрівок зі Всесвітнім днем туризму! До речі, і сам сьогодні отримав вітання від виконавчого комітету – почесну грамоту за популяризацію історико-культурної спадщини міста (якось так). Дякую, усім, хто допомагає втілювати проекти, спрямовані на розвиток туризму в Полтаві – друзі, разом ми зможемо реалізувати куди більше! Наше місто має надзвичайно великий туристичний потенціал, який зараз, на жаль, мало використовується. Тому попереду ще дуже багато роботи.
фото - Олег Журавлёв

З Богом!

Про Алею Героїв - Меморіальний комплекс воїнів АТО на центральному міському кладовищі.
Створення комплексу стало для мене справою честі.
На початку 2015 року я не був депутатом , а тільки з пів року як займався громадською діяльністю. Не розумів багатьох процесів, не знав куди йти, з ким говорити, де відкрити двері щоб реалізувати це все.
Тоді в мене не було знайомих архітекторів і я не знав, що для реалізації потрібно пройти «бюрократичне пекло» проект-кошторис-експертиза, воно й на краще, бо нічого не зупиняло.
Що було?
Бажання і мотив!
З кінця літа 2015 року зібравши батьків полеглих героїв я дав слово, що буде меморіал.
Морально було дуже важко працювати, пропускати через себе кожну розповідь про життя сина.
Коли взявся за проект, то почав шукати архітектора, але окрім віри в мене не було жодного аргументу що взагалі можливо його побудувати, не говорячи вже про матеріальну компенсацію роботи. Довгий час не було бажаючих допомогти: або не віра в реалізацію або "вибач, мені потрібно сімю годувати". Через деякий час мені пощастило, доля познайомила з архітектором Ірина Особік, яка теж, як і я, дивилася на це як на справу честі, взялася за проект і взагалі відмовилася від фінансування. Дуже сильно допоміг по технічним питанням Олексій Сердюков.
Через рік на будівництво меморіалу виділили бюджетні кошти. За проектом меморіальний комплекс охоплює місце поховання героїв, місце для проведення заходів вшанування пам'яті та стіну, де викарбувані всі прізвища загиблих воїнів з Полтавщини. Для чого вирішили робити стіну? Під час проведення заходів по вшануванню пам’яті полеглих воїнів на Алеї Героїв збираються їх близькі. Родини не тільки тих захисників України, які поховані безпосередньо на цій алеї, а також і тих, хто похований в іншому місці. Саме тому ми мали увіковічнити, вшанувати на цьому місці усіх воїнів з Полтавщини, що віддали своє життя за нашу свободу.
Хочу подякувати всім хто долучався і допомагав у цій не легкій справі.
Меморіал побудовано, я лише виконав свій обов’язок та дай Боже, щоб такої необхідності більше не було. Шана і вічна слава полеглим Героям!
Фото- Ольга Матвієнко

Фан-турніру пам'яті бійця полку «Азов» Антона "Сіф" Грицая.Який проводитися на полі стадіону «Лтава», у селищі Крутий Берег, де знаходиться навчально-тренувальна база ФК «Ворскла».
Організатори: @ultras_vorskla та @fcvp.official

Турнір пам'яті Антона "Сіф" Грицай

Ултрас та ФК "Ворскла" організовує фан-турніру пам'яті нашого побратима бійця полку «Азов» Антона "Сіф" Грицая.
Дата проведення заходу-9 вересня (неділя) 2018 року.
Збір всіх біля меморальної дошки (ПНПУ ім.В.Г.Короленка) о 8:30, де ми віддамо честь нашому побратиму, а звідти організовано на автобусі відправимось на базу «Лтава».
Фанатський турнір буде проводитися на полі стадіону «Лтава», у селищі Крутий Берег, де знаходиться навчально-тренувальна база ФК «Ворскла». Участь у змаганнях візьмуть ультрас ФК "Ворскли" та інші.
Початок турніру об 10:00.

Most Popular Instagram Hashtags