yakamozkitap yakamozkitap

2232 posts   34920 followers   33 followings

Yakamoz Kitap Yayıncılık  Sonsuz Kitap - Yakamoz Çocuk Çay Kokulu Hikayeler Sunum Seti için linke tıklayınız:

http://www.hepsiburada.com/cay-kokulu-hikayeler-seti-p-HBV000004PZ9N

"Zaten aşka nefret kadar yakın bir his yoktur."
İyi geceler 💙
#yakamozkitap #kitap #oku #maivesiyah

📚 💙

Günaydın 💙

#Repost @_kitapkurtlari_ (@get_repost)
・・・
* BİTTİ ✅ 5 ⭐️ 5 TAVSİYE 👍
.
.
. @yakamozkitap yayınlarının son kitabı Kurallar Kitabı elime geçer geçmez okundu ve bitti ☺️ Kitap öyle güzeldi ki nasıl anlatayım nasıl yorumlayım bilemedim okurken o kadar çok keyif aldım ki. Her kural altın değerindeydi. Zaten çokça hikaye kısmında paylaştım favori kuralım yok çünkü seçim yapamadım 🙈 Hepsi birbirinden güzeldi çok fazla not ettim çok fazla hayatta uygulamam gereken kural olduğunu farkettim cidden çok iyiydi alın ve okuyun mutlaka 👍 Bir kuralı buraya bırakıp keyifli geceler diliyorum 🙋 .
" Bazı insanların işleri güçleri çay kaşığı gibi ortalığı karıştırmaktır. Öyleyse çayı şekersiz iç ve onları sap gibi ortada bırak! "
.
.
.
#kitap #okudumbitti #tavsiye #tavsiyekitap #okuyorum #oku #okudum #neokumali #neokuyorum #kurallarkitabi #yakamoz #book #books #bookmark #bookshop #bookstore #instagram #instabook #instacool #instalike #instagood #kitapvatani #kitapaşki #kitapkurdu #ff #iyigeceler #iyiakşamlar

Hayat Güzel de 'De' leri Var İşte 📚💙
#yakamozkitap #kitap #oku #iyiakşamlar

YENİ CİLTLİ MASALLARIMIZ 🤗
#yakamozkitap #kitap #oku #masal

Mazzanti'nin yeni kitabına çok az kaldı ♥️ #Repost @tavsiye.kitap (@get_repost)
・・・
Öldürmek İçin Mükemmel Bir Gün | #kitapyorumu🚨

• ⭐9/10⭐

📌• " Kelimelere sahip olmak, bir hayata sahip olmak demekti."
---
📌•Soğuk bir Kasım sabahı,okula gitmek için yola çıkan küçük Ami'den bir daha haber alınamaz.Kaçıran kişinin attığı yemler her defasında yanlış sonuca ulaştırsa da olay el atan Doktor Claps sayesinde doğru ve sonuca ulaştıracak ipuçlar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayacaktır.Asıl soru ise; Ami'yi kaçıran,geçmiş yıllarda küçük kızları öldüren bir seri katil midir?
📌• Mario Mazzanti'den ilk okuduğum kitap Şah Mat'tı.Şaşırtıcı sonu ve akıcılığıyla,bana yazarın tüm kitaplarını okuma isteği aşılatmıştı.Bu yüzden "Öldürmek İçin Mükemmel Bir Gün"ü okumaya başlamadan önce beğeneceğime emindim.
Ve gerçekten öyle de oldu.
📌•Öncelikle yazarın dilinin ve anlatım tarzının kitaba büyük bir akıcılık kattığını söylemeliyim.Sayfaları çevirirken zamanın nasıl geçtiğini fark etmedim bile.Zaten neredeyse 1 gün içinde kitabı bitirdim ve yazara bir kez daha hayran oldum. 📌•Bu türü sıklıkla okuyanlar iyi bilir,giriş ve gelişme kısmı ne kadar önemli olsa da,kitabın asıl beğenilmesini sağlayan sonuç kısmındaki kitabın şaşırtma derecesidir.Sonuç kısmı benden bir olay haricinde tam puan aldı.-Söylersem sürprizbozan olacağı için susuyorum.😁-Zaten 1 puanı kırma sebebim de bu.Onun haricinde kesinlikle etkileyiciydi. 📌•Karakterlere gelecek olursam,suçlu olmayan herkesi sevdim diyebilirim.Ama biri var ki kendisi favorim: Doktor Claps!❤Yaşadığı anafazi durumuna rağmen başarılarına devam etmesini ayakta alkışlıyorum.
📌•Şu an yazardan okumadığım 2 kitap kaldı ama internetten baktığım yorumlara göre onlar,okuduğum 2 kitabın gölgesinde kaldığı için ileride fırsat bulursam okumayı düşünüyorum. Ayrıca Yakamoz Yayınları'nın yaptığı son duyuruya göre Mazzanti'nin son yazdığı kitapta yakında raflarda yerini alacakmış.Ne diyelim;merakla bekliyoruz.😍
📌•Ve son olarak beni Mazzanti'nin harika kitaplarıyla tanıştırdığı için canım dostum Bilge(@kitap_dostum )'ye teşekkür ediyorum.💖

#Repost @eylulunkitapligi (@get_repost)
・・・
Kurallar Kitabı'nı okunma benim için oldukça şaşırtıcıydı. E başta eğlenceli geldi, koca koca puntoların verdiği hevesle sayfaları hızlı hızlı değiştirirken bu sanki ilerleyen yaşlara gitmek, her yaşa ayrı bir öneri de bulunmak gibiydi. Üstelik bazı kuralları beni tokat yemiş gibi çarptı. Sanki bir öncekine verdiğim tepkiyi biliyormuş gibi sarstı. Eğlenceli ve kısa bir maceraydı. Okuyun ne demek istediğimi anlayacaksınız 🙆

Herkese mutlu pazarlar ☕️🌸
#yakamozkitap #kitap #oku #günaydın #iyipazarlar

Kurallar Kitabı çekilişimizin kazananları:
🌸 @berenssblog
🌸 @mogilayla
🌸 @icimdekikafka
🌸 @minanindunyasi_
🌸 @mucit.anne

#Repost @kitap_dostum (@get_repost)
・・・
Merhaba Kitap Dostlarım🙆Hayatta sevdiğiniz bir motto'nuz var mıdır?Yada 'şu söz benim hayat felsefem' diyebileceğiniz?Kurallar Kitabı,içerisinde yer alan 300 kural ile,hayatlarınıza yön veriyor.Kişiler iyi niyetinizi su istimal mi ediyor?Açın Kural 21'i.Bende sizlere en sevdiğim altın kuralı, 50.Kural'ı paylaşacağım; "Güven duygusu tarifi izah edilemeyecek derecede değişik bir duygudur.Insan ömrünün ilk cağlarında,bu duygu çok fazla gelişir.Çünkü başkalarına muhtaçsındır ve başkaları ihtiyacını giderdiği sürece güven duygun da paralel olarak ilerler.Kendi ayaklarının üstünde durmaya başladığın ilk zamanlarda -ki bu genelde ergenlik zamanına denk gelir- çevrende yüzüne gülen,sana en ufak yardımı dokunan herkese sonsuz güvenirsin.Zamanla,güvendiklerinin hiç de sandığın gibi olmadığını görürsün.Sonra onlardan uzaklaşır,güvenebileceğini düşündüğün başkalarıyla karşılaşırsın.Bir süre sonra aynı sonla yine karşılaşırsın.Bir süre bu kısır döngüde ihanetlere uğrayarak döner durursun,büyük ya da küçük ihanetler.Tabii bu döngü esnasında güven duygun yıpranmış,zedelenmiş,ciddi hasar görmüştür.Yaşın ve yaşadıkların belli düzeye eriştikten sonra güven duygusunun da çok farklı boyutlarına ulaşırsın: Kimseye güvenememe!İşte o durumdan şovda birilerine güvenmeyi,birilerine yaslanmayı ne kadar istesen de başaramazsın.Dünyanın en iyi insanı ile tanışsan bile "Ya bu da onlar gibi olursa?" diye düşünürsün.Sonra da kuralına göre oynamaya başlarsın,büyük bir boşluk içinde.Hala güvenebildiğin insanlar varsa onları iyi sakla!Ama onlarsız olmayı da öğren!Çünkü her an gidebilirler."
📖Kitaba Puanım:5/5
#kurallarkitabi #kitapokumahalleri #oyku #deneme #yazar #alinti #kitapkurdu #kitaptavsiyesi #kitaptutkusu #kitap #kitaplarim #kütüphane #önerilen #kitapokumahalleri #kitapsevgisi #kitaplarım #kitapdostum

5 kişiye Kurallar Kitabı çekilişimizin sonuçlarını bu akşam açıklıyoruz, hala katılabilirsiniz 🤗🤗🤗 #Repost @herabooks (@get_repost)
・・・
🌸 Kurallar kitabı |#yenikitap

Kural 36: Yağmurda ıslandıktan sonra verilen şemsiye ne kadar işe yararsa, kalbi kırdıktan sonra dilenen özür de o kadar işe yarar. Kırmak basit, toplamak zordur. Kırmamaya özen gösterin !

Bu motto kitabını sevdim !
@yakamozkitap

Most Popular Instagram Hashtags