xhensilamyrtezaj xhensilamyrtezaj

497 posts   1,142,124 followers   470 followings

Xhensila Myrtezaj  Albanian 🇦🇱

Nje super realizim ne menyren me komike. “Pushime ne Dhermi”
@bes_kallaku @olsibylyku1 @erion_isai @arditgjebrea
#Repost @bes_kallaku with @get_repost
・・・
Hahahaha. Kur te vjen llogaria ne Dhermi, edhe duhet te paguash. Hahahaha. #BECOFFEE @olsibylyku1 @erion_isai @sdaci @thedirectornd @audio.engineer.jurgen.kurti@gentiisufaj #edielashqiptare @arditgjebrea

Nga data 5 tetor, ne te gjitha kinemate. The Brave.
@beskallaku

@outlaw.laboratoiredestyle 💞✨✨✨✨

AJLEN eshte libri roman i autores shqiptare @esmetrela qe kete vere ka frymezuar zemrat e shume lexuesve. Nje liber plot fantazi dhe thrill. Nje liber i magjishem por realist. Roman dinamik, plot ngjarje dhe personazhe te ndjeshem qe na prekin dhe ndryshojne te gjitheve. #AJLEN
Suksese #Mybestfriend

Most Popular Instagram Hashtags