vytautaskvaraciejus vytautaskvaraciejus

37 posts   474 followers   378 followings

Vytautas Kvaraciejus 

Pilnas nauju ziniu ir jegu 👏😎🤩👨🏻‍🎓

Mano ramybės uostas 👨‍👩‍👧

ŠYPSOKIMĖS 😊!

🔪🔪🔪🔪

Dažnai žmonės bijo pasidaryti profesionalią burnos higieną nes :1. Bijo, kad bus skausminga procedūra 2. Dantys bus jautrūs ir kraujuos dantenos PO procedūros 🙌🏻.. tačiau nereikia bijoti nes tai tikrai neskausminga procedūra ( esant pageidavimui visada galima padaryt vietinę nejautrą) ir dantenų kraujavimas tikrai sumažės, o po keletos savaičių ir išvis nustos , nes esant ŠVARAI BURNOJE , dantenos sugyja ir nekraujuoja 🤛🏻

Vakaro ritualas 👏

Pagaliau darbas baigtas ❗️😜

Su tikra ŽVAIGŽDE !!!

Waterpik Ultra - tarpdančių valymas pulsuojančia vandens srove.Komplekte yra 6 !!!!! rūšių antgaliukai . Šalina apnašas 3 kart !!!! EFEKTYVIAU NEI DANTŲ SIULAS. Rezultatas matomas po 14 dienų 🔥💥☄️

Kad neliūdėtų pacientai 🙂

Šiandieną atlikau profesionalią burnos higieną pacientui su gausybiniais virš/po danteniniais konkrementais . Deja tikių konkrementų patys , namų salygomis , neišsivalome. Čia be specialisto neapseiti:) Po higienos reikia laikytis griežtų nurodymų ir po poros savaičių dantenos tūrėtų pasveikt... nes dėl apnašų ir “ akmenų” prasidėjo GINGIVITAS- dantenų uždegimas . Laukiam sugyjimo !

Profesionalus Dantų Balinimas 🏁
Tai saugiausias būdas norintiems tūrėti šviesesnius , baltesnius dantis . Procedūra atliekama odontologo kabinete. Naudojamos tik auksčiausios klasės balinančios medžiagos ( “ Ultradent “ USA) , prižiūrint specialistui.
KAIP VISKAS VYKSTA 📍🔍
1. Įvertinama paciento burnos būklė ( daktaras nusprendžia ar “ galima “ balinti ar nerekomenduoja dėl karieso, plono emalio , tetraciklino, fluoruozės)
2. Jeigu reikia atliekama burnos higiena
3. Uždedamos apsaugos ant dantenų , kruostai izoliuojami spec. guma. Sumaišomas baliklio švirkštas ir baliklis aplikuojamas ant dantų paviršiaus ( dažniausiai 8-10 viršuje /apačioje , lūpinio paviršiaus)
4. Procedūra užtrunka apie 1 valandą.
5. Po 4-5 d kartojama balinimo procedūra.
6. Balinimo dieną NEREKOMENDUOJAMA dažančių produktų ir cheminių lūpų dažų.
7. Efektas išlieka iki pusantrų metų ( priklauso nuo individualios priežiūros ir mitybos )
8. Balinimo dieną daliai pacientų būna dantų jautrumas, tačiau jis netrunka ilgiau nei 1 diena ir labai retais atvejais žmogui labai skauda ( bet pasitaiko 5% žmonių kuriems skauda, tada rekomenduojame išgert ibuprofeno 400-600mg)
9. Rezultatas LABAI INDIVIDUALUS , vieniems nubala labiau, kitiems mažiau , tai labai priklauso nuo individualių savybių . Todėl niekada nesakysim , kad tikrai gausit 8 tonais baltesius , tai būtų melas ! Mums svarbu tiesa ir geras rezultatas , todėl nevisiems galima balinti.

Most Popular Instagram Hashtags