vivat_publishing vivat_publishing

889 posts   9,234 followers   4,138 followings

Видавництво Vivat  #vivat_publishing Акційні пропозиції

В друк пішла чудова новиночка!

Діва, маленька собачка з хоробрим серцем, ніколи не мріяла про подорожі. Але якось поряд із її милим двориком у серці Парижа раптом опиняється Блоха, справжній гультяй і непосида. Несподівана дружба між котом-безхатьком і пещеною собачкою назавжди змінює їхні життя, допомагає долати страхи і кличе до мандрів, адже великі відкриття починаються з маленьких кроків.

Перед вами світла історія з театральним присмаком про справжню дружбу і світ, сповнений добра.

Вже пішла в друк!

Наші залежності керують нашим життям — чи то йдеться про нав’язливе бажання постійно перевіряти оновлення в соцмережах, чи про паління, зловживання алкоголем тощо. Чому ж шкідливі звички так важко подолати? Як їх виявити, установити причину та, найголовніше, позбутися назавжди? Автор на цікавих експериментах і дотепних прикладах пояснює складні психологічні процеси. Завдяки цим знанням ви зможете сконструювати власний «компас усвідомленості», який не дозволить залежностям скеровувати вас у протилежний бік від щастя.

Чим займаються качечки, коли ніхто не бачить? Правильно! Читають книжки. Але обов'язково жовті, під колір себе!

Серія «Гордість нації» видавництва Vivat — книжки, що описують шлях боротьби та непокори найвагоміших для України осіб. Націєтворців, які внесли великий здобуток у розбудову держави.

Вже пішла в друк і дуже скоро буде у нас!
Емі Кадді "Присутність. Як спрямувати свої сили на досягнення успіху"

Вважаєте, що позбутися тривоги й безглуздих передчуттів у стресових ситуаціях неможливо? Мрієте навчитися впевнено долати перешкоди, вірити у власні сили, радіти життю й контролювати своє тіло?

Емі Кадді, відомий фахівець із соціальної психології, авторка цікавих праць із психології та розвитку особистості, розповідає, як навчитися «бути присутнім»: • Як позбутися сумнівів у собі й навчитися слухати? • Як усвідомити власну силу й навчитися контролювати своє тіло? • Як стати господарем свого життя й досягти життєвих вершин? • Як працювати над собою, щоб змінитися самому й змінити життя на краще?

Новинка для дітей 6+
Книжки, які заохотять до читання великим шрифтом, легкими, веселими історіями і неймовірними чорно-рожевими ілюстраціями!

Ціна:85 грн.
Замовлення на vivat-book.com.ua

Друзі, на сторінці @kristina_bessolova проходить розіграш нашої книжечки! Переходьте на сторінку та беріть участь:)

Серії «Бібліотека Історичної правди» створена спільно з інтернет-виданням «Історична правда». Нині серія налічує три книги: «Зродились ми великої години. ОУН та УПА» та «Війна двох правд. Поляки та українці у кривавому ХХ столітті», «Друга світова. Непридумані історії, (не) наша, жива, інша» упорядковані Вахтангом Кіпіані. Книжки містять низьку статей, дописів та роздумів, підтвердженими фактами про ті чи інші питання й розкривають досі приховану правду.

Вже цього місяця книжка "Аутсайдери" побачить світ!

Події розгортаються в американському містечку в 1960-ті роки. Підлітки із західних і східних кварталів, дві ворожі ватаги, уже давно ведуть війну, і йдеться не про дрібні хлопчачі конфлікти. Бідні діти вулиць і представники золотої молоді завжди знали лише один спосіб вирішити проблему — бійка. І от однієї страшної ночі їхнє життя змінилося назавжди…

Цей роман належить до світової класики XX століття, він здобув визнання мільйонів читачів, а ще став безперечно культовим для американської літератури. Авторка взялася за написання твору 1963 року, коли їй було п’ятнадцять, але це не завадило їй створити справжній взірець роману виховання — про непросте дорослішання, непоборні соціальні конфлікти та проблеми формування особистості.

#Repost @taya_koti "Літак без неї" Мішель Бюссі
🛬
Итак, французский #детектив 🔎с присутствием любовной линии💘, куда же без неё. В первую очередь хочу сказать, что сюжет довольно-таки интересный, не заезженный. С книжкой в сумке тяжело ездить, количество страниц - 541😣
🛬
В результате авиакатастрофы рейса Стамбул-Париж погибает 168 человек, но 169 человек выжил, им оказался младенец, девочка, которой всего несколько месяцев от рождения. Как❔ Спросите вы.-Да вот так, детектив же😆 Кто же эта выжившая девочка? - Эмили Витраль или Лиз-Роз де Карвиль. Внучка бедных торговцев или наследница миллионного состояния💸 По результатам судебной волокиты🏛право опеки получает семья бедных торговцев. А дальше начинается интересное, семья Карвилей нанимает частного детектива Гран-Дюка🕵️‍♂️, которому готовы платить ежегодно щедрую сумму денег до 18-летия Лили (сокращенно от Лиз-Роз и Эмили), но чтобы он любой ценой узнал чья кровь в ней течет: Карвилей или Витралей. События берут своё начало в 1980 году и о тестах ДНК речи не могло быть⛔, но спустя несколько лет он все же был сделан, что добавило еще больше вопросов в расследование Гран-Дюка.
🛬
В общем, любителям не кровавых, а романтических детективов советую✔
.
.
.
.
.
.
.
#Тайка_почитайка #detective #літакбезнеї #читайукраїнською
#спробуйукраїнською #книжныепокупки #книголюб #прочитано #michelbussi

#Repost @apraline

Самая противоречивая книга последнего времени. Одни говорят, она ужасная, другие что великолепная.
💫
Первое, что хочется сказать у @vivat_publishing нереально красивые и качественные книги. Обожаю. Никаких слипшихся листов или брака. Каждая идеальная. Я становлюсь их поклонником.
💫
Сюжет. В городе пропала двухлетняя девочка, следствие зашло в тупик и обвинило в похищении мужчину, которого видели в том районе в тот роковой день. А позже оказалось, мужчина вовсе не чист на руку,какие только ужасы не нашли у него при обыске. И вот казалось, клубок должен был распутаться, но мужчина внезапно умирает. И его жена, которая молчала все эти годы наконец-то готова заговорить. Что же она скрывает? Покрывала ли она его? Знала ли о преступлении или он всё-таки невиновен?
💫
Как по мне, история очень нетипичная. История молчаливой жены, которая всегда поддерживала своего мужа. Писательница ещё в предисловии указала, что уж очень её интересовали эти жены, которые стараются не смотреть на суде в глаза своих мужей, а потом когда всех окружает пресса, сжимают губы от досады. Что они знают, спрашивала себя писательница?
💫
И для того, чтобы узнать, нужно прочитать этот роман. Я осталась очень довольна. Ибо ожидала от него интригующий триллер, а получила психологическую драму.
Советую.

Інколи, для щастя вистачає навіть найменших дрібниць. В яскравій новинці ви знайдете аж 500 причин бути щасливими!

Щастя це - залишитися вдома в п’ятницю ввечері, почути комплімент від незнайомця, дати п’ять і читати цю книжку!
Чарівні ілюстрації, які неодмінно змусять вас усміхнутись, влучають точно в ціль і нагадують нам, що у світі існує чимало того, завдяки чому ми можемо щодня почуватися щасливими.
Тож занурюйтесь і відкривайте для себе щось незначне чи велике, очікуване чи ні — але саме те, що зробить вас щасливими!

Most Popular Instagram Hashtags