virni_zbirniy virni_zbirniy

252 posts   1,067 followers   1,887 followings

Вірні Збірній

Нагадаємо, що вчора обидва наші футболісти допомогли своїм клубам потрапити в наступний раунд Ліги Європи:⠀
🇺🇦 на 82-й хвилині матчу «Спортінг-Брага» — «Зоря» вирішальний гол для українського клубу забив капітан команди та півзахисник національної збірної України Олександр Караваєв (на фото N20);⠀
🇺🇦 в матчі «Гент» — «Ягеллонія» Яремчук вийшов на заміну в середині другого тайму й на 84-й хвилині забив гол.⠀

Як думаєте, чи отримають виклик в збірну для підготовки до матчів Олександр Караваєв та Роман Яремчук? ⚽️

Ми готові оголосити перших 50 переможців акції «Підтримай нашу збірну на матчах «Ліги Націй»!📢⠀

Отже, в подорож за маршрутом Львів — Краків — Брно (проживання в готелі 3 зірки, 1 ніч по 2 особи) — Угерске Градіште (квиток на гру Чехія — Україна) — Львів вирушають фани «Вірні збірній»:⠀

Вітаємо! 🎉⠀
Нагадуємо, що переможці сплачують організаційний збір: гривневий еквівалент 50 євро.⠀
Наступний розіграш відбудеться 23 серпня, успіхів!

«Вірні збірній» підтримують не лише гравців, а й один одного. 🤝🇺🇦⠀

Ми відкрили гарячу лінію, де ви зможете поставити запитання стосовно поїздки в Чехію.⠀
Вона працюватиме щодня з 9:00 до 22:00.⠀
Відповідатимемо на ваші питання за номером: 0-800-504-5-47.⠀

А ті, хто виграв поїздку в межах нашого роуд-шоу, можуть надсилати свої документи на адресу: join@virni.com.ua

Київське «Динамо» вдало подолало третій кваліфікаційний раунд «Ліги чемпіонів». З рахунком 2:0 кияни переграли сьогодні празьку «Славію». Віктор Циганков асистував під час обох результативних атак, а Артем Бесєдін відзначився голом. На 73-й хвилині Артем забив другий м‘яч у матчі.

Продовжується і суперстабільна серія «Динамо» з надійної гри у захисті. У шести офіційних матчах цього сезону команда не пропустила з гри жодного голу. Єдиний м‘яч динамівці пропустили у першому матчі проти «Славії» з пенальті. Така надійна гра захисників та голкіпера Дениса Бойко додає гарного настрою тренерському штабу національної збірної.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко сьогодні особисто відвідав матч «Динамо»-«Славія» та уважно спостерігав за грою наших збірників.

Євген Селезньов забиває за «Акхісарспор» у другому матчі поспіль. Після результативної гри в Суперкубку Туреччини наш форвард сьогодні забив у ворота «Бешікташа» в стартовому матчі національного чемпіонату. «Бешікташ» переміг у дуже нервовому матчі (де арбітр 9 разів видавав попередження та чотири рази зупиняв гру щоб звернутися до системи відео-переглядів VAR) з рахунком 2:1.

В чемпіонаті Бельгії голами відзначилися Руслан Малиновський та Роман Яремчук. Малиновський забиває за «Генк» вже 5-й гол у своєму п’ятому матчі. Його команда сьогодні обіграла «Остенде» 0:2. Малиновський вийшов на заміну у другому таймі, і на 84-й хвилині красивим дальнім ударом встановив остаточний рахунок. А Роман Яремчук відкрив рахунок у матчі «Гента» проти «Беверене». Команда Романа здобула сьогодні першу перемогу в чемпіонаті - 4:1

Андрій Ярмоленко дебютував сьогодні в англійській Прем’єр-лізі. В матчі проти «Ліверпуля» наш гравець вийшов на заміну на 57-й хвилині гри коли його команда програвала у три м’ячі. «Ліверпуль» у стартовому матчі чемпіонату обіграв «Вест Гем» 4:0.

Андрій Лунін вчора зіграв проти італійського «Мілана» в турнірі за «Кубок Сантьяго Бернабеу». Наш голкіпер вийшов на поле на 78-й хвилині, і голів не пропускав. «Реал» переміг з рахунком 3:1. Андрій Лунін став володарем свого першого трофея у новому клубі. «Реал» готується до матчу за Суперкубок УЄФА проти «Атлетіко». Цей матч пройде 15 серпня.

В українській Прем’єр-лізі «Шахтар» переміг «Ворсклу» 4:1. Два голи з чотирьох забили наші збірники: Марлос та Тарас Степаненко.

Найближчими днями тренерський штаб збірної України оголосить розгорнутий список гравців, яких буде викликано для підготовки до матчів «Ліги націй». До гри збірних Чехії та України залишається 26 днів

В матчах кваліфікації "Ліги Європи" результативно зіграли наші збірники Олександр Караваєв та Руслан Малиновський.

Караваєв забив гол та зрівняв рахунок у матчі "Зорі" та португальської "Браги" (команди зіграли 1:1). В чотирьох матчах цього сезону Олександр вже забив два голи.

Продовжує забивати кожного матчу і Руслан Малиновський. У матчі проти польського "Лех Познань" наш півзахисник відкрив рахунок. "Генк" переміг 2:0.

В Туреччині футбольний сезон сьогодні розпочався з матчу за Суперкубок між діючим чемпіоном «Галатасараєм» та володарем Кубка «Акхісарспором». До форварда національної збірної України та «Акхісарспора» Євгена Селезньова перед грою була особлива увага. Минулого сезону наш легіонер став найкращим бомбардиром свого клубу (10 голів, 6 з які Євген забив в чемпіонаті, а 4 в розіграші Кубку). А ще Селезньова в Туреччині вважають спецом саме по іграх проти «Галатасарая». Селезньов 5 разів грав проти стамбульського клуба, і забив суперникам 5 голів.

Сьогодні наш форвард підтвердив свій клас (причому двічі). Вже на 5-й хвилині матчу Євген відкрив рахунок у грі. Елвіс Ману «не помітив» вигідної позиції у нашого гравця і пробив сам, м’яч відскочив до Барбоси який також проігнорував українця і пробив у стійку воріт, але після цього м’яч таки знайшов у штрафній Селезньова, і наш форвард чітко переправив його до воріт. «Галатасарай» мав сьогодні над мотивацію. Головний тренер клубу Фатіх Терім проводив свій 400-й матч, і його команда усіма силами намагалася уникнути поразки. «Галатасарай» більше володів м'ячем, частіше атакував, і на 79-й хвилині зміг зрівняти рахунок. Основний та додатковий час завершилися з рахунком 1:1. Доля переможця вирішувалась у серії пенальті.

Євген Селезньов пробивав у своїй команді останнім -і забив. А голкипер Фатіх Узтюрк після відбив удар, і "Акхісарспор" став володарем Суперкубка Туреччини. Вирішальний гол у цій грі забив наш Євген Селезньов.

"Якщо граю - то забиваю" саме за такою формулою проводить цей сезон півзахисник Руслан Малиновський.

В кожному з матчів бельгійського "Генка" де Руслан виходить на поле, він відзначається забитим голом.

Сьогодні, в чемпіонаті Бельгії наш легіонер забив "Сент Трюйдену". Півзахисник національної збірної України відкрив рахунок на 68-й хвилині гри.

За "Сент Трюйден" 70 хвилин відіграв наш Роман Безус. Після пропущеного м'яча його було замінено на Ватабу Єндо, який вийшовши на поле одразу ж зрівняв рахунок - 1:1.

Сьогодні день народження у славетного гравця, а нині тренера Олега Лужного.

Легендарному капітану київського «Динамо» та збірної України сьогодні 50!

Кар‘єру гравця Лужний розпочав у луцькому «Торпедо»., грав за львівський «СКА». 10 років був гравцем київського «Динамо» з яким став чемпіоном СРСР, 7-разовим чемпіоном України, 4 рази вигравав Кубок України, грав у півфіналі Ліги чемпіонів. У 1999-му році Олег Лужний підписав контракт з лондонським «Арсеналом» і зробив в британському клубі прекрасну кар‘єру. Лужний був чемпіоном Англії, тричі віце-чемпіоном, фіналістом розіграшу Кубка УЄФА та двічі володарем Кубка Англії. Останнім матчем Лужного у складі «Арсеналу» став фінальний матч Кубка Англії проти «Саутгемптона», в якому лондонці перемогли, а українця було визнано найкращим гравцем матчу.

Після «Арсеналу» Лужний один сезон відіграв за «Вулверхемптон», а завершував кар‘єру гравця і розпочинав кар’єру тренера наш захисник у латвійській «Венті». Олег Лужний одним з перших в Україні отримав тренерський диплом УЄФА категорії “Pro”. У 2006-му розпочав працювати одним з тренерів «Динамо». Двічі призначався виконуючим обов‘язки головного тренера «Динамо». Був тренером клубів «Таврія» та «Карпати». З червня 2017-го і до сьогодні Олег Романович працює в тренерському штабі «Динамо». Олег Лужний увійшов в історію українського футболу як один з найкращих правих захисників. У 20-річному віці Лужний дебютував за національну збірну СРСР (за яку зіграв 8 матчів), а після розпаду Союзу Лужний стабільно виступав за національну збірну України починаючи з першого матчу нашої молодої команди. Загалом за збірну України Олег Лужний провів 52 матчі, в 39-ти з яких він був капітаном нашої команди.

Вітаємо Олега Романовича з 50-річним ювілеєм!

Головний тренер національної збірної України Андрій Шевченко за сумісництвом буде працювати на... телебаченні.
Британська телекомпанія "Дазн ТВ" яка спеціалізується на спортивних он-лайн трансляціях відкрила представництво в Італії, і зібрала зіркову команду футбольних коментаторів та експертів до якої увійшов і Шевченко.
Разом з Паоло Мальдіні, Луїшем Фігу та іншими зірками футболу Шевченко буде коментувати футбольні трансляції та давати експертну оцінку спортивним подіям. "Цей проект дуже цікавий, і я радий можливості знову повернутися до Італії" - сказав Шевченко під час презентації проекту.

Ярославу Ракицькому -29!

Сьогодні день народження у захисника національної збірної України та "Шахтаря" Ярослава Ракицького. Вихованець академії "Шахтаря", Ракицький грав лише за цей клуб, і минулого року він підписав новий 5-річний контракт з клубом.

За національну збірну Ракицький дебютував у жовтні 2009-го в матчі проти збірної Англії. Станом на сьогодні Ярослав зіграв за збірну України у 50-ти матчах в яких забив 5 голів.

Свій день народження Ракицький розпочав з прогулянки вулицями Києва з іншими гравцями "Шахтаря", а ввечері він буде готовий зіграти в матчі 3-го тура Прем'єр-ліги проти "Динамо"

Андрій Лунін дебютував у мадридському "Реалі". Це сталося під час "Intarnational Champions cup" в американському Маямі, у матчі проти англійського "Манчестер Юнайтед". Лунін вийшов на поле у перерві матчу і відіграв за "Реал" весь другий тайм. "Реал" поступився з рахунком 1:2, але зазначимо, що наш 19-річний голкіпер чудово провів дебют у новому клубі, і голів у своєму першому матчі за "Реал" не пропускав.