[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

vipturkeydergisi vipturkeydergisi

3700 posts   103738 followers   1233 followings

Vip Turkey Dergisi  Aylık Aktüel Yaşam ve Cemiyet Dergisi. Resmi lnstagram Hesabı İnstagram ve Dergi Reklam rzv: 0541 230 20 17

http://www.vipturkeydergisi.com/

Erdal Özyağcılar

Usta tiyatrocu ve oyuncu Erdal Özyağcılar da alışveriş için Akmerkez’e gelen ünlü isimler arasında yer alıyor. İlk olarak bir gözlük mağazasından yeni bir çerçeve ile cam siparişi veren Özyağcılar ardından alışveriş merkezindeki oyuncak mağazalarını gezip torununa karne hediyesi aldı.
#vipturkey #instaistanbul #instaturkey #turkinsta #akmerkezavm

Monik İpekel

İstanbul cemiyet hayatının yardımseverliği ile tanınan isimlerinden Monik İpekel’e Akmerkez’de rastladık. Dernek, vakıf ve sivil toplum örgütlerinin sosyal sorumluluk projelerine destek veren İpekel, İtalyan restoranı Serafina’da dostlarıyla yeni bir proje üzerine toplantı yapmaya ve birlikte yemek yemeğe geldiğini belirtti. Çocukların eğitimleri üzerine yeni bir proje üzerinde çalıştıklarını söyleyen Monik Hanım, restorandan ayrıldıktan sonra bir spor mağazasına uğrayarak torunu Yasmin’in sipariş ettiği bir ürünü aldı.
#vipturkey #instaistanbul #instaturkey #turkinsta #akmerkezavm #akmerkez #instagram

BURCU ERÇİL

BURCU ERÇİL RENGARENK

Cemiyet hayatının tanınan simalarından Burcu Erçil, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Tek başına geldiği AVM’de ilerleyen saatlerde arkadaşları ile buluşan Erçil çıkacağı tatil öncesinde alışveriş yaptı. Alışveriş sonrasında yakın dostları ile bir kafede yorgunluğunu atan Burcu Erçil, daha sonra kendi aracına binerek AVM’den ayrıldı. Burcu hanımın renkli giyim tarzı dikkatlerden kaçmazken, 'Rangarenk Burcu' yorumlarını da beraberinde getirdi.
#vipturkey #instaistanbul #instaturkey #turkinsta #zorlucenter #instagramistanbul #insta

DEMET ÖZDEMİR

TATİL YOK ÇALIŞMAYA DEVAM 'No: 309' dizisinin güzel oyuncusu Demet Özdemir, geçtiğimiz gün geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflerimize yansıdı. Yalnız başına geldiği AVM'de mağazaları dolaşıp alışveriş yapan Özdemir, şöyle konuştu; ''Dizimiz çok güzel bir şekilde devam ediyor. Bu sene tatil yok çalışmaya devam'' dedi. Demet Özdemir, işlerini hallettikten sonra aracıyla AVM'den ayrıldı.
#vipturkey #instaistanbul #instaturkey #turkinsta #zorlucenter #instagramistanbul #magazin #insta

TUBA ÜNSA

Oyuncu Tuba Ünsal’ı kızı Sare ile birlikte Akmerkez’de görüntüledik. Tuba Hanım ve kızı Sare alışveriş yaptı. Sare biraz utanınca annesinin arkasına saklanırken anne-kız birlikte Wepublic’teki kaydıraktan kayarak eğlendi.
#vipturkey #instaistanbul #instaturkey #turkinsta #akmerkezavm #akmerkez #instagram #instaistanbul #mag azin

HANDE YENER

YEĞENİYLE  ALIŞVERİŞTE

Sahnelerin başarılı popçusu Hande Yener, önceki gün yeğeni Naz ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.Yener, yeğeniyle birlikte mağazaları dolaşıp uzun süre alışveriş yaptı. Başarılı popçu; “ bugünü yeğenim Naz’a ayırdım. Beraberce tatil öncesi alışverişe çıktık.” açıklamasında bulundu. Keyifli geçen günün sonunda “Cup Of Joy” adlı kafede yorgunluklarını atan ikili, daha sonra AVM’den ayrıldı. 
#vipturkey #instaistanbul #instaturkey #turkinsta #zorlucenter #instagramistanbul #magazin #insta

YAĞMUR - EMEL AYAYDIN

YENİ YAŞINI KUTLADI

İpekyol Yönetim Kurulu Üyesi Nejdet Ayaydın ve eşi Emel Ayaydın’ın kızı Yağmur, yeni yaşını İstinyePark Alışveriş Merkezi'nde sade bir partiyle kutladı. Önceki gün Zuma Restoran da gerçekleşen doğum günü partisine kızları Yağmur'un yakın arkadaşları katıldı. 15. yaş gününü güzel bir yemek sonrası pastasındaki mumları arkadaşlarıyla birlikte üfleyerek söndüren Yağmur Ayaydın'ın mutluluğuna diyecek yoktu.
#vipturkey #instaistanbul #instaturkey #turkinsta #istinyepark #instagramistanbul #istinyeparkavm #insta

EBRU ŞALLI

BU YAZ TATİL YOK, İŞ VAR

Güzel manken Ebru Şallı, önceki gün İstinyePark Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı. Şık giyimiyle dikkatleri üzerine çeken Ebru Şallı, ayaküstü kendine yöneltilen soruları yanıtladı. Bayram tatilinde çocuklarıyla birlikte kısa süreli bir tatil yapacağını söyleyen Şallı, ''İşlerim çok yoğun yaz sezonunu çalışarak geçireceğim." dedi. Yakın bir dostu ile bir araya gelerek Zuma Restorana geçen güzel manken, yaklaşık iki saat süren yemek sonrası kahve eşliğinde koyu bir sohbete daldı. 
#vipturkey #instaistanbul #instaturkey #turkinsta #istinyepark #instagramistanbul #magazin #istinyeparkavm #insta

İVANA SERT

TATİL HAZIRLIĞI

Güzel modacı İvana Sert, geçtiğimiz gün İstinyePark Alışveriş Merkezi'nde objektiflere takıldı. Kendine özgü giyim tarzı ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken İvana Sert, Bu yaz sezonu bol bol tatil yaparak ve dinlenerek geçireceğini söyledi. AVM'de mağazaları dolaşıp tatil hazırlığı için sıkı bir alışveriş yapan İvana Sert, daha sonra bir restorana geçerek arkadaşlarıyla bir araya geldi. 
#vipturkey #instaistanbul #instaturkey #turkinsta #istinyepark #instagramistanbul #magazin #istinyeparkavm #insta

KIRAÇ

İŞLERDEN TATİLE FIRSAT YOK
Ünlü sanatçı Kıraç, önceki gün yakın arkadaşı Ümit bey ile birlikte İstinyePark Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı. Masa Restoran da yaklaşık 3 saat süren keyifli bir sohbete dalan ünlü sanatçı, bu yaz sezonu yoğun çalışma temposundan dolayı pek fazla tatil yapamayacağını belirtti. Kıraç, alışveriş turuna kaldığı yerden devam etti.
#vipturkey #instaistanbul #instaturkey #turkinsta #istinyepark #instagramistanbul #magazin #istinyeparkavm #insta

Most Popular Instagram Hashtags