[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

vestel vestel

1,167 posts   50,764 followers   63 followings

vestel  Güzel ülkemizin her köşesi, dünyanın en gelişmiş teknolojisine sahip olmanın keyfini yaşasın, Türkiye Vestellensin istiyoruz. #Vestel #GururlaYerli

Türkiye’nin gururla yerli teknolojiler üreten markası Vestel olarak, sektöründe fark yaratan öncü markaların ödüllendirildiği ve bu yıl ilk kez düzenlenen Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year yarışmasının Dayanıklı Tüketim & Küçük Ev Aletleri & Elektronik kategorisinde birincilik ödülünün sahibi olduk! Geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz projelerle layık görüldüğümüz ödülü, Vestel adına Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Tunç Berkman aldı.
#Vestel

Bu Pazar Vestel Mutlu Lezzetler Atölyesi’nde Anadolu mutfağının geleneksel lezzetlerinden olan keşkek ile deniz mahsüllerini bir araya getirerek yeni lezzetler hazırlıyoruz! Geleneksel Lezzetler Atölyesi’nde, Şef Muhsin Ertürk’ün özel tariflerini ve içimizi ferahlatan reyhan şerbetinin püf noktalarını öğrenmek için sizi de Vestel Mutfağı’na davet ediyoruz!
Kontenjanla sınırlı olan etkinliğe ücretsiz katılmak için iletişim bilgilerinizi bize özel mesaj yoluyla iletebilirsiniz.
#Vestel #VestelMutluLezzetlerAtolyesi

Tez canlı olan, beklemekle de pek arası olmayan Koç Burcu, sebzelerin kurumasını mı bekleyecek?
Sebze kurutma özellikli Vestel Gurme 9401X Fırın sayesinde tabii ki beklemeyecek. Bu fırın senin için Koç Burcu...
#Vestel

V Hepyeni’ye abone olduğunuzda harika bir hareket gerçekleştirmiş olursunuz çünkü sürekli gelişmesiyle meşhur teknoloji, bundan böyle sizin yararınıza gelişir. Yeni bir televizyon çıkar, eskisine veda edersiniz, anında yenisiyle değiştirirsiniz… #Vestel #VHepyeni

Ülkemiz müziğinin en renkli, en farklı, en ilham verici isimlerinden olan Nil Karaibrahimgil, #VestelGururlaYerliKonserleri kapsamında 21 Mart’ta Zorlu PSM Studio’ya misafir oluyor!
Üstelik konser biletinizin fotoğrafını #VestelGururlaYerliKonserleri ve #ZorluPSM hashtagleriyle paylaşarak, Nil Karaibrahimgil ile tanışma şansı yakalayabilirsiniz! #Vestel

Vestel ailesi olarak gelecek planları yaptığımız ve birbirimizden ilham aldığımız 2018 Bayi Koordinasyon Toplantıları, 4 gün süren çalışmalarımızın ardından bugün sona erdi.
#Vestel

2018 Vestel Satış Pazarlama Koordinasyon Toplantısı, geleceğe yön verecek ve teknolojide devrimler yapacak 550 çalışanı ile Kıbrıs’ta devam ediyor.
#Vestel

Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümünde başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm kahraman şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.

Şimdi sen de Venus’ünü seç, erken bahar fırsatını kaçırma! Detaylar bio’daki linkte. 👆🏻
#Vestel

Kıbrıs’ta gerçekleşen 2018 Bayi Toplantımız, tüm hızıyla devam ediyor. Genel Müdürümüz Ergün Güler sahnede.
#Vestel

2018 Vestel Bayi toplantısı Kıbrıs'ta...
1200 iş ortağımız ile yeni hedefler, yeni ufuklar, Vestel'de dahası var!
#Vestel

Yazı formda karşılamak isteyenler için hazırlıklara başlamanın şimdi tam zamanı! Mix&Go ile yapabileceğiniz, yağ yakımını kolaylaştıran tarifimize göz atmak için link bio’da! 👆
#Vestel #Mixandgo

Most Popular Instagram Hashtags