[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

vegasanat vegasanat

491 posts   3139 followers   925 followings

VEGA SANAT  Sanat // Eğitim Kazım Dirik Mah. 374 sok. No: 1/1 Originn Coworking - Bornova / İZMİR 📲 0554 373 98 31 / 0850 441 03 32 🎥 Youtube / Vega Sanat

http://www.vegasanat.com/

Tezhip Eğitimi Cumartesi günü 13.00 -14.30 saatleri arasında her hafta Vega'da... Nasıl bir eğitim olduğunu merak ediyorsanız, dahil olmak için hemen arayabilirsiniz. Ayrıca zaman uygun degil diyorsaniz, hafta içi eğitim grubumuza katılabilirsiniz.:)) 🤗 ☎ 0850 441 03 32
📲 0554 373 98 31
#geleneksel #tezhip #eğitim #izmir #sanat #bornova #vega

Neden mi Vega?
Çünkü minik kursiyerlerimiz eğlenceli anlar yaşayıp sanatsal deneyimler kazanırken ve bütün bir haftanın stresini sanatla atarken onları bekleyen anne ve babalarımız da biraz olsun kendilerine zaman ayırıyorlar. Bir fincan kahve, bir yudum nefes alıp kitaplarını okuyorlar.
@originncoworking 'de nefeslenebilir @coffe.inn ile kendinizi yenileyebilirsiniz.
Ferah ve nezih bir haftasonu yaşamak için hem kendiniz hem de çocuklarınız için sizleri Vega'ya bekliyoruz. :)

Bir fikriniz var! Biraz da cesaretiniz... İşte Vega Kısa Film Atölyesine bu iki şeyle gelmeniz yeterli... Senaryo yazıyor, uygulamalı set deneyimi yaşıyor ve filmlerimizi kurgulayarak yine Vega'nın düzenlediği kısa film gecelerinde seyirciyle buluşturuyoruz.
Şimdiye kadar ne mi yaptık?
3 yılda sayısız ödev filmleri ve toplamda 9 Atölye Filmi çektik. Bunların 4'ü Kısakes Kısa Film Festivalinde ve İstanbul Lisesi Liselerarası Kısa Film Festivallerinde finale kaldı ve gösterildi. Bunlardan bir tanesi (Bana Bak Kahraman) En İyi Oyuncu Ödülü ile döndü!

Traktör filmimiz yurtiçinde ve yurtdışında restijli film festivalleri olan Antalya FF, İzmir Kısa FF, Kısakes Kısa FF, İsrail Arava FF ... gibi nitelikli festivallerde gösterildi! Ayrıca filmimiz... Biz yazmaktan yorulduk. Siz dinlemek isterseniz buyrun atölyemizde BİR HAFTA ÜCRETSİZ ders ile bizleri ve atölyemizi daha yakından tanıyın!

#kisafilm #shortfilm #atolye #filmakademi #egitim #sanategitimi

Bugün Günlerden Piyano:)) @vegasanat #piyano #piano #eğitim

Sanat sevenler için...:)) #enstrüman #eğitim #vegaakademi

Bir arada olmak, öğrenmek ve paylaşmak için... @vegasanat sizleri bekliyor.🤗
#eğitim #izmir #bornova #hobi #sanat #art

Vega'da her yaş grubuna uygun karakalem eğitimleri devam ediyor. @vegasanat
----------------------------------------------------
#karakalem #izmir #resim #çizim #art #bornova #akademik

@vegasanat @vegasanat -------------------------------------------------------------Geleneksel El Sanatları Tezhip Eğitimi Vega'da Başlıyor. Haftada bir gün iki ders saati şeklinde uygulanacak eğitim için istediğiniz hafta içi yada haftasonu grubuna dahil olabilirsiniz.:))
Farklı bir eğitim ve atölye deneyimi yaşamak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli :)) #tezhip #vega #izmir #geleneksel #elsanatları #eğitim #sanat

Traktör filmimizin yurtdışı ilk gösterimi için @hezarfenfilmgaleri ile birlikte İsrail'deyiz. Yönetmenimiz @ridvan_a_can festival yolcumuz. Tüm ekibe başarılar diliyoruz.
#hezarfenfilmgaleri #kisafilm #aravafilmfestival

Karikatür dersimizden haftasonuna özel fotoğraf karemiz. #karikatür #izmir

Kelimelerin boğazda düğüm düğüm olduğu gündür BUGÜN.
Sevgiyle, Özlemle...#10 #kasım #onkasım #atatürk #sevgi #saygı #minnet

Aramıza yeni katılan öğrencimiz Sudelina ile harika bir ilk ders geçirdik. #piyano #piano #eğitim @okuyananne @vegasanat

Most Popular Instagram Hashtags