[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

uwagatvn uwagatvn

685 posts   11793 followers   109 followings

  Oficjalny. Szukaj #uwagatvn #tematdlauwagi

http://www.uwaga.tvn.pl/

Dziś druga część reportażu o "odświeżaniu" jaj. To, co zobaczyliście wczoraj, to nie koniec naszego dziennikarskiego śledztwa! Zarejestrowaliśmy ukrytymi kamerami, z czego powstaje masa jajeczna używana do produkcji ciast, lodów, makaronów czy pasztetów... UWAGA! dziś o 19:50.

Jemy śmierdzące jajka przeznaczone do utylizacji! Wyniki dziennikarskiego śledztwa w UWADZE! dziś o 19:50.

Odświeżanie jaj, zmiana terminu ich przydatności, przerabianie przeterminowanych jaj na masę do ciast i tortów. Dla widzów o mocnych nerwach: przerabianie na masę jaj z wylęgarni, w których zarodek rozwinął się częściowo lub kurczak obumarł…. Te jajka trafiają na sklepowe półki, przygotowywane są z nich ciasta, makaron, majonez! Wstrząsające wyniki dziennikarskiego śledztwa w UWADZE! dziś o 19:50.

Dziś o 19:50 w UWADZE!: Wypadek na trampolinie zmienił jego życie. Krystian Jabloński zawsze pomagał innym. Dziś sam potrzebuje pomocy...

To było kilka sekund, które przewróciły jego świat do góry nogami. Niedzielny wieczór spędzony w parku trampolin - i chwila nieuwagi - przykuły go do łóżka. Być może już na całe życie. Choć nadzieja na szczęście umiera ostatnia... Reportaż w UWADZE! dziś o 19:50 w #TVN

28-letni Jacek Hryć z Jastrzębia-Zdroju zginął pobity przez pięciu nieznajomych napastników, gdy wracał z klubu do domu. Wszystko trwało zaledwie kilka minut. Nagrania z kamer przemysłowych pokazują ostatnie chwile życia Jacka.
Reportaż w UWADZE! dziś o 19.50.

Odnowiona cyfrowo wersji filmu Pan Tadeusz: http://bit.ly/2sGpHfZ Wspominamy pracę Andrzeja Wajdy. Dziś 19.45

Projekt, który zbliżył pokolenia. Dziś o 19.50 o akcji społecznej Zauważeni. #uwaga #uwagatvn #tv #tvn

Skazani na detencję. Dziś 19.50.

Milczące dzieci po traumie odrzucenia. "Jesteś przeszkodą dla mnie." Reportaż w UWADZE! dziś o 19:50.

Już dziś w UWADZE! o 19:50 bardzo smutny reportaż o maleńkich dzieciach porzuconych tuż po urodzeniu...🙁🙁🙁

Dziś o 19:50 w UWADZE!

Most Popular Instagram Hashtags