ubaphoto ubaphoto

2114 posts   8025 followers   5735 followings

Uba Foto  Profesyonel fotoğraf cı Ubafoodphoto Bestcheff Gastronomi fotoğrafçısı ubafoto@gmail.com

Caresiz kalmisim gozlerim yasli
Cile ruzgarinda savrulmusum ben
Dertler derya olmus bende bir sandal
Devrilip batmisim bogulmusum ben.

#dertlerderyaolmus

Şuanda egede olan tum dost arkadaş ve sevdiklerimiz geçmiş olsun... #ege #bodrum #datca #marmaris #deprem#Repost @designbybetulatilla (@get_repost)
・・・
Geçmiş Olsun🙇 💙⛵

90 lar .... Harun kolçak
Bmx bisiklet
Kayahan
15 li yaşlar da bütün gün bisiklet üstünde geçerdi Antalya da walkmann kulakta çabuk biten piller 😂😂😂 dilimizde bu şarkılar bir mahalleden diğer mahalleye hatta şehrin ucuna pedallardik.
Haftasonu gündüz disko
Hey gidi 90 lar
SİZDE NE VAR 90 LAR DAN KALMA ANILAR? ?

Anlatmak istermisin 90 larini

#90lar #bmx #walkmann #bisiklet #antalya #disco #cocukluk #kayahan #nilufer #sezenaksu #yeniturku #heavymetal #genclik #anlat

#Repost @ezomola (@get_repost)
・・・
Sarılalım sıkı sıkı diyesim geliyor teletubby'ler gibi.. Dünyanın en gaddar,en kötü kalpli, acımasız, hiç gülmeyen, hiç mutlu olmayan insanı diyebileceğimiz kişilerin en sevgisiz olanlar olduğunu bi düşünün nolur...Ana-baba-aile takdirle değil, hep kızarak , hep hor görerek, hep komşunun çocuğu neler yapıyor, sen hiç bişeysin diyerek büyütünce biz zavallıları (-onlar da bilmiyorlar, kızamayız, orası ayrı-) gittikçe sevgisiz insanlar oluyoruz... İnsanı sevin, sizden olmasına gerek yok.. Aynı fikirde olmanıza, aynı şeylere inanmanıza gerek yok birini sevmeniz için ... Koşulsuz sevgi buna deniyor işte.. "Olsun, o öyle biliyorum, ama kabul ediyorum ve onu öyle seviyorum" diyebilelim .. Her canı sevin, hayvanı sevin, yeşili, ağacı, kaldırım taşının arasından güneşi görünce çıkan çiçeği sevin nolur... Severseniz acılarınız huzura döner..
Mutluluğu da ,acıyı da biz yapıyoruz ve yaşıyoruz ... Yargılamayı bırakıp sevmeyi hatırlamak dileğiyle.. (Hiç sevmiyorum vedaları ve kayıpları burda paylaşmayı ama sesiyle uğurlamak istedim #harunkolçak ) 🙏🏼❤️

#Repost @sabancidemet (@get_repost)
・・・
Hep iyi biri olmak için yaşadım iyilik evet bulaşıcıdır bence 1 kere yapınca hep yaparsın
Kötülükte bulaşıcıdır 1 kere yapınca hep yaparsın
1 kere yap kalpten yap
İyilikten zarar gelmez ama kötülük ten zarar gelir
VE EN ÖNEMLİSİ PAYLAŞMAK
ACIYIDA MUTLULUĞUDA
Önce insan olalım.... 😍❤️ #iyilik #yap #insanol #hadbilmek #hakbilmek #haddinibilmek #iyilikyapmak #1kere #mutluluk

Most Popular Instagram Hashtags