tuysland tuysland

116 posts   530 followers   7 followings

tuysland  اولین سایت جامع گردشگری و اطلاع رسانی تویسرکان ادرس تلگرام #اتحاد_بهشت_غرب @tuysland تویسرکانیها تنها پیج کانال اتحاد در اینستاگرام

http://www.tuysland.ir/

ارسالی اعضای کانال #اتحاد

سرابی

عکس از طبیعت سرسبز روستای اشتران
تهیه کننده:یونس جلیلوند

#اتحاد_بهشت_غرب (تویسرکانیها)
👇
https://telegram.me/joinchat/BTVRPzudsLuhKWfRH1yvNg

#همدان_تویسرکان_سرابی

عکس:بهاره الوندی
تویسرکان یکی از ۱۵مقصد برتر گردشگری۹۶

#اتحاد_بهشت_غرب (تویسرکانیها)

@bahar.alvandi2922

برای اولین بار
شوق و شور دیروز مردم در سینما آزادی تویسرکان
جشن بزرگ حامیان ائتلاف تخصص و دانشگاه
دکتر مازیار عبدی
دکتر علیرضا سلطانی
دکتر مهدی بختیاری

شور و اشتیاق مردم برای #تغییر
وقت نفس کشیدن...
هم اکنون سینما آزادی

ائتلاف تخصص و دانشگاه
دکتر علیرضا سلطانی
دکتر مازیار عبدی
دکتر مهدی بختیاری

آغاز یکدل شدن...
پاشو همه شهر وخبر کن تا این شوق توی شهر قسمت شه

برای اولین باردرتویسرکان
ائتلاف #تخصص و#دانشگاه
دکتر علیرضا سلطانی
دکتر مهدی بختیاری
دکتر مازیار عبدی

#نجات_شهر
#وقت_نفس_کشیدن_است

ادامه در پست بعد

آغاز یکدل شدن...
پاشو همه شهر وخبر کن تا این شوق توی شهر قسمت شه

برای اولین باردرتویسرکان
ائتلاف #تخصص و#دانشگاه
دکتر علیرضا سلطانی
دکتر مهدی بختیاری
دکتر مازیار عبدی

#نجات_شهر
#وقت_نفس_کشیدن_است

#پایانی

آیا حسی بهتر و بالاتر از این در دنیا هست که بدانی چند نفر تعصبت را دارند و بابت صحبتهایی که پشت سرت میگویند که شاید منصفانه هم نباشد ،ناراحت شوند.
قبلا گاه گاه بود و در این روزها خیلی بیشتر!!!دوستان محترم #اتحاد پیامها یا فایلهایی از جلسات تبلیغاتی برخی که عنوان #تجربه را با خود یدک میکشند برایم ارسال میکنند که فلانی با تجربه به شدت علیه شما حرف زده و نسبتهایی از روی کم لطفی به ما داده است و عزیزان همراه #اتحاد بابت این بی انصافی ها ناراحت میشوند و علاوه بر ابراز محبت نسبت به ما ؛درخواست میکنند که برویم شکایت کنیم و پیگیری کنیم.
مجددا برمیگردم به ابتدای متن!چه چیزی ازین بالاتر که چند نفر اینقدر محبتشان نسبت به فرد زیاد باشد.حتی وارد فاز تعصب بشوند ؛اما...
دوستان صمیمی و خوب!
اولا که ما به حرف بزرگترها و با تجربه ها گوش میکنیم و اصلا شکایت و پیگیری را یک کار بسیار اشتباه میدانیم.حالا اگر برخی افراد با سالها #تجربه سراغ این رییس آن رییس میروند التماس میکنند برای جمع کردن امضا و شکایت علیه ما...به هر حال واقعیت خودشان را نشان میدهند!با کلی ادعای تجربه نمیتوانند صدای انتقاد مردم را بشنوند!دیدیم که نتیجه شکایتهایشان چه شد!!!
دوما،ما امده ایم که دقیقا با تعصب مقابله کنیم تا شهرمان در مسیر توسعه قرار گیرد.بگذارید هرچه میخواهند بگویند.راحت باشند...😬😬شما سروران خوبم مدیون هستید اگر ذره ای خودتان را ناراحت کنید.
نگرانی ای نداریم که...نه زمینی را جابجا کرده ایم؛نه عوارضی را تخفیف داده ایم و گرفته ایم؛نه برای کارهای تبلیغی شام و ناهار های پی در پی میدهیم!نه...بماند😉😉
ناراحتی ندارد که.
آنها ایراد دارند.بدون اینکه از شهر خارج شوند مسئولیتی را قبول کردند و فکر میکنند عالم ادم باید از آنها تشکر کند!هرکسی هم که گفت بالای چشمت ابروست و کمی نقد کرد ودو ودو برن شکایت کنند.شکایتشان هم که به در بسته خورد بی انصافی کنند و بگویند ازش تعهد گرفتیم.اولا که شما چکاره اید که تعهد بگیرید!تعهد را میگیرند!دوما من تابحال هیچ تعهدی در هیچ جا ندادم.
پیشنهاد میکنم بروید.کمی قانون را بخوانید مخصوصا قانون مطبوعات را.و بدانید که چقدر در نظام مقدس ما دست منتقدین باز است در سایه قانون.
الان هم که میبینیم برخی با تجربه ها حتی از نوشتن تجربه یا شعار تبلیغاتی هم ابا دارند.چه میخواهند بگویند.چیزی برای ارائه ندارند.عملکرد آنها کاملا گویاست و فقط مجبورند از احساسات ناسیونالیستی استفاده کنند.

بگذریم
به امید فردایی روشن و شهری توسعه یافته.
شاد و سلامت باشید
دوستتان دارم؛با عشق و نیاز
یا حق

اتحاد بهشت غرب(تویسرکانیها):
عرض ادب...
لامثب این وسوسه خدمت یکی از قدرتمند ترین وسوسه ها ست.چه کنم که هر وقت از بلوار یا بلوار آرامستان و یا برخی خیابانهای تازه احداث عبور میکنم این وسوسه خدمت گوشهایم را سرخ ،ضربان قلبم را چند میلیون برابر و خوب و بد را برایم #تفکیک و حس #واگذاری محبت به فامیلها و آشنایان را چندین برابر میکند.
بالاخره امروز این وسوسه کار دستم داد و پرهیز #خدمت و #تجربه #صادقانه را شکستم.همین الان تصمیم گرفتم که نامزد شوم.
شاید بگویید دیر است.بله...دیر شده.اما با مهربانی و رئوفتی که از دوستان اجرا و ناظر سراغ دارم شاید گشایشی شد و من هم رفتم ثبت نام کردم و آنها هم دستی بر سرم کشیدند و گفتند باشد!ما به همه اجازه داده ایم شما هم روش...بروید و فعالیت کنید و انتخاب را به مردم میسپاریم.اصلا تاریخ ثبت نامت را بزن ۳ماه پیش اگر هم کسی معترض شد میگوییم آقا جان ما امین مردم هستیم و باید رافت داشته باشیم و همه بیایند...!!!
حالا اگر ثبت نامم کردند که بهتر اگر نه هم که من میخواهم با #صداقت برنامه هایم و #تجربه هایم را بگویم.
خب حتما میدانید که من انسان نیکوکاری هستم.اصلا از همان ابتدا نیکوکار بودم.گیریمن فرصت نیکوکاری نداشتم چرا که در شورا نبودم.یک بار در شورای مدرسه بودم و مبصر بودم و معلم وقتی میگفت مشقهای بچه ها را چک کن من با نیکوکاری فقط ورق میزدم و لبخند میزدم.اصلا طوری شد که دیگر هیچکس مشق نمینوشت.زنگ ورزش هم تا زمانی که در شورای مدرسه بودم از دفتر برای بچه ها توپ چلتیکه را باد میکردم و می اوردم و میگفتم بچه ها شما ورزش کنید من خدمت میکنم.بعد از پایان شورا دیگر حس خدمت و نیکوکاری در من کور شد.عجیب عضو شورا بودن رابطه ای مستقیم با نیکوکاری دارد.
اما هدف بعدی من در #خدمت #صادقانه ،خانه دار کردن فوامیلم است(فوامیل یه جمع مکثر که تازه اومده).بالاخره عمه ای خاله ای عمویی دایی ایییی...در فامیل ما هست که خانه نداشته باشد اصلا فامیل خودم هم نباشد شاید بعد ها که ازدواج کردیم در فامیل همسر باشد.این همه زمین و باغ در کنار #خیابان و #بلوار و این آن ور افتاده است.قرار نیست که تا ابد انطوری باشد.بالاخره من باید یک شورایی چیزی پیدا کنم واردش شوم و یاد بگیرم چطوری آن زمینها را #تفکیک کنم.خیلی قانونی تفکیک میکنم...و خیلی قانونی هم به افراد بی خانمان و ندار تحویل میدهم.البته همینطوری نمیتوانم تحویل دهم.بالاخره هر کاری مراحلی دارد.شاید متقاضی زیاد داشته باشم.من هم که آدم با ایمانی هستم اصلا خودم ایمان دانم.یک پاکت می اورم درخواستم را ،
ادامه در کامنت اول

طبیعت زیبای گزندر سرابی .الوندی
تویسرکان یکی از ۱۵مقصد برتر گردشگری۹۶

#اتحاد_بهشت_غرب (تویسرکانیها)

طبیعت سرکان -گردهمایی عکاسان حرفه ای آبان ماه 1395 تویسرکان

#همدان_تویسرکان
#اتحاد_بهشت_غرب(تویسرکانیها)

Most Popular Instagram Hashtags