[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

turktelekomkariyer turktelekomkariyer

55 posts   1,793 followers   7 followings

Türk Telekom Kariyer 

14 Mart Tıp Bayramı’nda sağlığımızı emanet ettiğimiz değerli sağlık çalışanlarımızla bir araya geldik.

@turktelekom ・・・
İnternetle Hayat Kolay projemiz Zeynep Teyze’ye dünyanın kapılarını açtı. Daha binlerce kadını internetle tanıştırmanın gururuyla, #DünyaKadınlarGünü’nü kutlarız.

@UniBogazici ve Türk Telekom Akademi işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz “Telekom Sektörü” dersi, Dijital İletişim Müdürümüz Esad Sivri’nin oturumuyla gerçekleşti!

İnsan Kaynakları, Regülasyon ve Destek Genel Müdür Yardımcımız Şükrü Kutlu, Fortune Türkiye En Etkin 50 İK Yöneticisi ödülüne layık görüldü. #Chrosummit2018

Boğaziçili öğrenciler, telekomünikasyon sektörünü Türk Telekom liderlerinden öğreniyor! Türk Telekom Akademi’nin Boğaziçi Üniversitesi ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, bahar dönemi boyunca "Telecommunication Sector" dersine konuk olarak sektörü 360 derece anlatacaklar.

Bambaşka dünyaları keşfederek kendini geliştirmek isteyen Türkiye’nin dört bir yanındaki çalışma arkadaşlarımıza talep ettikleri kitapları hediye ettik. Herkesin kitapla kalması dileğiyle…

Bu finallerin bir anlamı olmalı 😄 Kariyerinizi şekillendirmeye üniversite yıllarından başlayın! Tüm öğrencilere final haftasında başarılar dileriz.

Türk Telekom Akademi Arabuluculuk Eğitimlerimiz ile çatışma psikolojisi ve arabuluculuk teknikleri hakkında bilgi paylaşımı sağlıyoruz.

Kariyerinize yön verebileceğiniz BTKariyer günlerinde yerimizi aldık. #btkariyergunleri

Yeşilçam'ın unutulmaz oyuncusu, Hababam Sınıfı ile öğretmenlik mesleğinin yüceliğini hafızalara kazıyan Münir Özkul'u kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Tüm Türkiye'nin başı sağ olsun...

Özyeğin Üniversitesi ve TİM Danışmanlık işbirliğiyle hayata geçirdiğimiz Türk Telekom Akademi Finans Okulu ile çalışma arkadaşlarımızın mesleki gelişimlerine değer katıyoruz.

Tüm planlamalarınızı gerçekleştireceğiniz, birbirinden güzel işlere imza atacağınız bir yıl olması dileğiyle…

Most Popular Instagram Hashtags