turk.kanii turk.kanii

6,634 posts   51,100 followers   58 followings

TKTT|TÜRK KANI  Damarında var mı senin böyle bol kanın ? TÜRK'ün KANI bir eşidir lavlı volkanın ! #TTAgrup

Birisi şuna söylesin Suriye Cumhurbaşkanı değil kendisi.

600 Milletvekilli kukla meclis alayınız bir olsa 15 yaşındaki Eren etmezsiniz.

Bir tarafta zenginlikten ihtişamdan savrulan dünya bir taraftan da bir baba, baba işte.
Okul yönetimindeki deyyuslar siz de bok içinde geberip gidin.

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, İsmail Devrim (45) girdiği bunalım sonucu, kendisini banyoda iple asarak yaşamına son verdi. Oğluna, okulun istediği pantolonu alamayan baba, çocuğu okuldan gönderilince gururuna yediremedi. Çaresiz baba, eşine “Çocuklarıma bakamıyorsam, çocuğuma bir pantolon alamıyorsam niye yaşıyorum ki” dedi ve kendini iple asarak yaşamına son verdi.

Eşinin bir OSB'deki firmada tornacı olarak çalıştığını fakat bir süre önce motosiklet kazası geçirdiği için çalışamadığını belirten Hafize Devrim, “Bu kazada kolu ezilmişti. Sürekli aynaya gidip koluna bakıyordu. ‘Bu kolla nasıl çalışırım' diyordu. Bundan dolayı da üzülüyordu. Çalışamadığı için sıkıntı çekiyorduk.

Yaz kızım 200 torba çimento 300 kilo çakıl.

MANİSA'de görev yapan evli ve 2 çocuk babası imam E.Ö'nün camiye Suriyeli bir kadın aldığını gören cemaat camiyi bastı, imam kapıyı kilitleyip 40 dakika direndi. Polisin yoğun çabasıyla kapıyı açan imam, yatsı vakti de mihraba geçip namaz kıldırmak isteyence cemaat tepki gösterdi, imam namazı kıldıramadan camiden ayrıldı. Bu olay üzerine imam Diyanet tarafından görevden alındı.

Çanakkale Gazisi Mustafa Ipar.

Nerde o soğan patates mi soyacağız diyenler, nerede o izmarit mi toplanır diyenler, nerede o tuvalet mi temizleyeceğiz diyenler, nerede o ya işim gücüm var eğitimim var aileme bakıyorum diyenler, neredesiniz?

Vatan hizmetinden kaçmaya bin tane bahane bulmak kolay da bu ecdadın yüzüne bakabilecek yüz var mı sizde?

Buna da laf eden olur , olsun bakalım sizin yerinize fakir gider aslanlar! Siz tasalanmayın.
15 bin liralık adamlarsınız fazlası veya eksiği yok.
Ücretli kaçaklar.
Haydi hayırlı cumalar !

DEVLET BAHÇELİ,

YEREL SEÇİMLERDE İSTANBUL'DAN ADAY GÖSTERMEYECEĞİZ.

KAZANAMAYACAĞIMIZ YERDE ADAY GÖSTERMENİN MANASI VAR MI?

İstanbul'da çıkarttığımız adayın kaç oy alacağı geçmişte belli. Kazanamayacağımız yerde bir aday çıkartıp 'Bizim de adayımız var' demenin bir manası var mı? Ama ilçelerinde bizim de aday çıkartacağımız yerler var.

AK PARTİ AYNI YERDE ADAY GÖSTERİRSE İTTİFAKIN RUHU ZEDELENMEZ.

GÜNEYDOĞU İÇİN AŞİRET GÖRÜŞÜ ÖNERİSİ

Doğu ve Güneydoğu için de aşiretlerin iradesi önemli uyarısı yapan Bahçeli, ''Adayın kim olduğunun dışında, Kürt kökenli Doğu ve Güneydoğu'da yaşayan aşiretlerin iradesini alarak, onların iradesiyle adaylar belirleyerek PKK'yı siyasi boyutta da yok edebilecek bir birliktelik diyorum ben. Bu 30 ilde CHP, HDP eklemlenmiş bir yapıda seçime girer, PKK yanlısı kişiler aday gösterilir sonuç alınırsa bu defa terörle mücadelenin bir boyutu tartışmaya açılır'' diye konuştu.

Yorum yok, her şey ortada.

Adı Ömer Özkaya.
Araştırmacı yazar! Biz seni nasıl görmemişiz üstat ya, haziranda Ankara'da İstanbul'da veya başka yerlerde yağan yağmuru " Dış güçler yağdırdı" diyor. Videonun devamında da AKP BELEDİYECİLİKTE ÇOK İYİ bu yağmurlar ondan yağıyor diyor. Az kaldı az , bunlar yakında Tanrı'yı da yargılar, ona suç bulurlar. Yalamanın sınırı yok, şirke devam.Bu arada "portukal büyüklüğünde dolu" diyen çemçük ağzına vurayım senin. Dingil. Besleme pezevenk.

Askerlikten kaçmak için elli takla atan tiplerin yeni bahanesi. Küçümsemeler vesaire, asker dediğin adam yemek yapar, dikiş diker, patates soğan soyar, tuvalet temizler, ortak paylaşım alanları, kullanım alanları, iş bölümü budur, Hakkari'de Üs dağın tepesindeki adam da bunu yapar, Ankara'da Orduevindeki adam da bunu yapar, yüksünmez, ASKERLİK sizin laf ola beri gele Şov yapacağınız yer değildir. İBNELİĞİNİZE KILIF BULMAK İÇİN bunları söylemenize gerek yok, cahilliğiniz ise ayrı konu. Bunlarla gelen bir zahmet gelmesin. Komikten bile öte acizsiniz.

#GÖKBÖRÜ

Pelin Akil isimli bir oyuncu eşini askere yollamış bedelli yani ücretli, bir de paylaşıyor yiğidim asker oldu diye. Bu hanım bir de Çanakkale filminde oynayacak galiba.
Nasıl ki bazı bedelliler askeri film veya dizilerde oynayıp sömürü yapıyor ise, bunlar da onların aynısı.
21 gün çok uzun süre daha da kısaltalım kendileri için, özlem falan olur, aman üzülmesinler.
Sanatsal şebekler.

Ömrü boyunca Türklük için mücadele etmiş Hüseyin Nihal Atsız beyefendi çocukken.

Var olasın . Unutulmayacaksın.

Bozkurt'un yanına rabia denilen gerzek hareketini ekleyen sözde Milliyetçi über zekâ insan.
Videonun sonuna dikkat.

Türklüğe Bozkurttan başka sembol arayan hıyar ağası. Sizin gibilerle nefes almak bize zulüm.
Utanmaz arsızlar. Hırsız sevicisi deyyuslar.

Ulu Gazi.

Devlet ve insanlar ve Gazimiz, Gazilerimiz.

Gazi olan kimseye iş verip bunu lütuf gibi sunup bu işi de üstelik Gaziliği gözetmeksizin ağır iş vermek herhalde bizim memlekete özgü.
Şehide kelle diyenlerin ülkesinde, gazilerini ayıranların yani şu gün gazisi bu gün gazisi diyenlerin, yatacak yeri yoktur.

Most Popular Instagram Hashtags