[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

theloftmk theloftmk

211 posts   2902 followers   226 followings

The Loft  The Loft - Новиот поглед на Скопје! - ROOFTOP BAR & RESTAURANT 📍 Катна гаража - Солунски Конгрес

http://bit.ly/2z8DX0n

RECHARGED JAZZY THURSDAY 🎼
THE LOFT: Completely #RECHARGED со MARIJA JAZZ QUARTET!
EXPECT THE BEST!

Марија Димитријевиќ - вокал / vocal - Marija Dimitrijevic
Филип Димишковски - пијано / piano - Filip Dimishkovski
Кирил Туфекциевски - бас / bass - Kiril Tufekcievski
Виктор Филиповски - тапани / drums - Viktor Filipovski

21 ч. I 22.02.2018, четврток

HIGH PERSPECTIVE со Петар Ренџов!
Во среда (21.02.2018), во 21:00 ч. повелете во The Loft и уживајте во уникатната атмосфера надополнета од најдобриот македонски гитарист Петар Ренџов.

Среда од ПОИНАКВА ПЕРСПЕКТИВА!

Резервации на телефонскиот број: +389 71 272 000
BE AT THE LOFT.
#aimhigh #partyhigh #friday #afterwork #party #event #food #wine #cocktails #hightaste #highperspective #rooftop #bar #beattheloft #skopje #macedonia

@The Loft – SOON COMPLETELY #RECHARGED!
Oд 21.02.2018 искусете врвни задоволства од нова перспектива.
најдобриот roof-top bar во градот!
#THEDAY! #openforall #reopening #recharged
#TheLoft #rooftopbar #cocktails #exclusive #experience #tastethemagic
#pleasureontop #newperspective #thebest #gobigorgohome

Да наздравиме со одличен коктел
за претстојниот викенд!
#hightaste #highperspective
#startyournightright
#eveningfullofperspective #beattheloft
#TheLoftMK #Skopje #Macedonia
#rooftop #bar #restaurant

Најдобра забава од поинаква перспектива @The Loft!
Во петок 26.01 повелете на едно уникатно JAZZ задоволство со Marija Jazz Quartet.
Најурбан поглед кон градот со најурбани звуци!

Состав на квартет:
Марија Димитријевиќ - вокал
Дамир Имери - пијано
Кирил Кузманов - саксофон
Виктор Филиповски - тапани

Резервации на телефонскиот број: 071 272 000

BE AT THE LOFT.
#aimhigh #partyhigh #friday #afterwork #party #event #food #wine #cocktails #hightaste

HIGH PERSPECTIVE со Петар Ренџов!
Во среда (24.01), во 21:30 ч. повелете во The Loft и уживајте во уникатната атмосфера надополнета од најдобриот македонски гитарист Петар Ренџов.

Среда од ПОИНАКВА ПЕРСПЕКТИВА!

Резервации на телефонскиот број: +389 71 272 000
BE AT THE LOFT.

#aimhigh #partyhigh #friday #afterwork #party #event #food #wine #cocktails #hightaste #highperspective #rooftop #bar #beattheloft #skopje #macedonia

WE ARE BOOKED FOR CORPORATE EVENTS from Monday (22.01) to Tuesday (23.01)

Се гледаме во среда (24.01), од 17.00ч во одличен попладневен амбиент и добра забава од поинаква перспектива.
Програмата за тековната недела дополнително ќе биде објавена на нашиот Фб и Инстаграм профил.
Следете нѐ!

BE AT THE LOFT!

Забавувајте се од поинаква перспектива!
Во четврток 18.01.2018 повелете на едно уникатно GROOVE задоволство со Dj Dimitris Patsis @The Loft.

Уживајте во The Loft
во дадениот термин на работно време
до 20.1.2018.
Be at The Loft !
#hightaste
#highperspective
#startyourdayright
#eveningfullofperspective
#beattheloft #TheLoftMK
#Skopje #Macedonia
#rooftop #bar #restaurant

Прославете ја Старата Нова година од поинаква и незаменлива перспектива!

За атмосферата ќе се погрижат Pop Art Band & Dj Bobi (City Radio)
Не пропуштајте!
Резервации на телефонскиот број: 071 272 000

BE AT THE LOFT.
#aimhigh #partyhigh

The Loft Ви го честита Божиќ од сѐ срце! Уживајте во празникот 🎄🎉✨

Како што измамивме убави насмевки и позитивна вибрација на дневната предновогодишна забава заедно со @djpatsis_official и @djbobi, така и овој пат не изостануваме. Ве очекуваме во божиќно расположение на 07.01.2018 година да испишеме уште повесели изданија. Повторно со вашиот @djpatsis_official!

Фотографија: @frozentimedrops (од тимот на @ninnared)

Most Popular Instagram Hashtags