thelifelong thelifelong

24 posts   427 followers   484 followings

TheLifeLong  Kişisel Bakımda İlk Tercihiniz iletisim@thelifelong.com.tr

Mutlu ve Huzurlu Hafta Sonu Geçirmeniz Dileğiyle... The Life Long💕🌼😃

FACIAL CLEANING GEL - YÜZ TEMİZLEME JELİ

Sls, Sles, tuz ve paraben içermez. Sabun içermeyen jel yapılı formülü ile ferah ve yumuşak bir temizlik sağlar.
Su gibi hafif dokusu ve hoş lavanta kokusuyla kullanımı keyif verir. Oldukça yumuşak yapılı olup yumuşak köpük verir. Özelikle sebum kontrolünü sağladığı için sivilce oluşumunu ve cildin parlamasını engeller. Oluşmuş sivilcelerin ciltten uzaklaşmasını sağlamasının yanı sıra siyah nokta gözeneklerinin temizlenmesini sağlar.
Yatıştırıcı etkisi ve antienflamatuar (iltihap azaltıcı) etkisi olduğu için sık kullanıma uygundur. Ve dahası içeriğindeki lavanta özü ile
cildi sakinleştirir nemlendirir ve canlılık kazandırır.

#TheLifeLong #OmurBoyuGuzellik #KişiselBakım
#Antiwrinkle #FacialCleanıngGel #YüzTemizlemeJeli

Ürünümüze aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
>http://goo.gl/W8pDmh

ANTI-AGING CREAM - KIRIŞIKLIK KARŞITI KREM

İçerisinde bulunan doğal kökenli zengin aktifler sayesinde cildin nemlenmesine ve canlanmasına yardımcı olur. Ciltte oluşan kırışıklıkların oluşumunu geciktirir ve daha dolgun pürüzsüz bir görüntü sağlar. Cildin bol ve kaliteli kollejen üretimini artırır.
UV ışınlarının zararlı etkilerinden korur ve zarar görmüş olan cildin onarımını sağlamakla birlikte ayrıca içerdiği özel ve doğal yağlar sayesinde cildin nemli kalmasına yardımcı olur. Sonradan oluşmuş cilt lekelerinin giderilmesinde yardımcı olarak cildi yatıştırır, kızarıklık ve kaşıntıyı engeller.
#TheLifeLong #OmurBoyuGuzellik #KişiselBakım #Antiwrinkle #FirmingGel #KırışıklıkKarşıtıKrem
Ürünümüze aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
>http://goo.gl/0yWDE7

Güzelliğinizin Danışmanı…

TheLifeLong, 2014 yılında SML Yayıncılık, Kozmetik, Danışmanlık ve Bilişim Teknolojileri ticari unvanı ile İsmail YURDSEVEN tarafından kurulmuştur. Alanlarında uzman kişilerin bir araya geldiği çatı olan TheLifeLong, insan sağlığını önemseyen, prensip ve istikrarı ticaretin koşullarına göre değil, insanın ve doğalın gerçekliğine yönelik kalite yönetimi ile hareket etmektedir. Doğala ve Doğaya olan hassasiyetimiz ile çıktığımız yoldaki yol arkadaşlarımızı, “Önce İnsan” diyen kimselerle kesiştirdik. Güven ve Güvenirliğin her geçen gün azaldığı yüzyılımızda düşürülmüş değerleri diriltme amacı ile şimdimizi ve geleceğimizi oluşturmaya gayret ettik. Diğer alanlardaki başarılarımızın tesadüf olmadığını biliyor ve 1 yıllık Ar-Ge’nin neticesi ile çıkan ürünlerimizdeki başarıyı gülen yüzlerler ile takdir edeceğinizden kuşkumuz yok.

TheLifeLong, markasını taşıyan ürünlerimizin her geçen gün artması için yoğun mesailer harcıyoruz. Gelecek bizim için hiçbir zaman uzak olmadı. Hedeflerimizi belirlerken, geçmiş ve geçmişlerin tecrübe ve birikimlerini daima dikkate aldık. Bu hususta bizlerden emek ve tecrübelerini esirgemeyen çok kıymetli dostlarımıza güvenilir ürünler üreterek teşekkür ettik. Siz kıymetli kullanıcılarımızın bizimle güzelleşen bir aile olduğunuzu ve sizlerden gelecek tavsiye, şikâyet, öneri ve görüşlerinizi dikkate alarak devam ediyoruz.
Kullanıcılarımız müşterilerimiz değil, bizimle büyüyen bir ailedir. Hiçbir zaman karlılığı ön planda tutan tüccarlar olmadık
Biz takdirlerinizle yol yürümek isteyen, sizleri mutlu görmek isteyen TheLifeLong Ailesiyiz. Tüm kullanıcılarımıza bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz. Tesislerini, Ar-Ge ve projelerimize açan kıymetli iş ortaklarımıza yanımızda durdukları ve esirgemedikleri yol arkadasimiza teşekkür ederiz :) #urunumusatiyorum #thelifelong

ANTİAGİNG CREAM - KIRIŞIKLIK KARŞITI KREM
İçerisinde bulunan doğal kökenli zengin aktifler sayesinde cildin nemlenmesine ve canlanmasına yardımcı olur. Ciltte oluşan kırışıklıkların oluşumunu geciktirir ve daha dolgun pürüzsüz bir görüntü sağlar.
Cildin bol ve kaliteli kollejen üretimini artırır.
UV ışınlarının zararlı etkilerinden korur ve zarar görmüş olan cildin onarımını sağlamakla birlikte ayrıca içerdiği özel ve doğal yağlar sayesinde cildin nemli kalmasına yardımcı olur.
Sonradan oluşmuş cilt lekelerinin giderilmesinde yardımcı olarak cildi yatıştırır, kızarıklık ve kaşıntıyı engeller.

Actimp :
INCI:Hydrolyzed Lupine Protein
MMP 1,9 ve 3’ü inhibite ederek kirlilik ve UV ışınlarına maruz kalmadan dolayı oluşan veya yeni oluşmaya başlamış olgunlaşmamış yaşlılık belirtilerini önler. Collogener :
INCI:Helianthus Annuus(Sunflower) Seed Oiil and Lupinus Albus Seed Extract
HSP47, üzerindeki etkisi sayesinde yüksek kalitede kolajen üretimini arttırır.
Tatlı beyaz Lupin çekirdeklerinin üst kaplamasından elde edilen koruyucusuz bu ekstract, cildin elastikiyetini arttırır ve yüz kontörünü tekrar modeller.
Kaz ayaklarında oluşan kırışıklıklara iyi gelir.
Skinergium 2 Kırışıklık giderici, cilt ışıltısını kazandırıcı
INCI: Hydrolyzed Lepidium Meyenli Root / INCI:Hydrolyzed Lepidium Meyenli Root and Maltodextrin
Cildin ışıltısını ve parlaklığını arttırır ve kırışıklıkları azaltır.
Andean’ın yüksek ovalarında yetişen bu Maca kökü ekstractı , yaşlı yorgun ve yıpranmış ciltlerin onarılması için kullanılır.
Andiroba Oil – Yatıştırıcı,
INCI: Carapa Guaianensis Seed Oil
Geleneksel olarak Amazon ormanlarında, sinekleri uzak tutmak, yaraları iyileştirmek ve yatıştırmak amacıyla kullanılan ‘Yaşam Ağacı’ndan elde edilmiş bu yağın nemlendirici özelliği vardır ve kızarıklık kaşıntı gibi cilt deformasyonlarının giderilmesine yardımcı olur.

Sarı Kantaron yağı :
Vücuttaki hücre yenilenmesini sağlar. Yara yanık tedavisinde kullanılır. Sivilce izi yara izi gibi sonradan oluşan lekel

Most Popular Instagram Hashtags