thecankarakas thecankarakas

236 posts   1065 followers   102 followings

Can Karakaş  ✖️Sport Performance Coach&Trainer - Over 30,000 Hours ✖️Owner of Interval45®

Bugün birkaç sene aradan sonra Amerikaya yerleşen eski sporcum Tolga ile @theturkdogruyol görüştük. Onu çok iyi gördüm. Aynı zamanda kendisinin Southern Kentucky Swim Club 'ta Head Coach ve Lindsey College Kentucky de Assistant Coach yani meslektaşım olarak çalışmaya başladığını öğrendim ve ekstra sevindim. Onun kulübü ile ortak çalışmalarda bulunacağız ve Kondisyoner olarak nasıl asiste edebiliriz bunlarıda konustuk. İstanbul-Kentucky arasında bir bağ olacak değerli Tolga. Biz istanbulda tavuk satıyoruz Kentucky de hayli hayli satarız 🤙🏼#interval45 #fitness #fitnessmotivation #fitnessmodel #fitnessgirl #fit #fitgirl #fitfam #fitspo #diet #diyet #beslenme #saglikliyasam #sağlıklıbeslenme #personaltrainer #personaltraining #circuittraining #tabata #hiit #besiktas #beşiktaş #istanbul #instafit #instafitness

Sağ tarafımda Enka Spor Kulübünde. çalıştığım yıllarda birlikte harika derecelere imza attığımız ve benim için her zaman çok değerli olan eski sporcum @emre.musluoglu , sol tarafımda Fenerbahçede yüzdüğüm yıllardan takım arkadaşım ve çocukluk arkadaşım, şimdilerde Kondisyoner Koçluğunu yaptığım değerli sporcum @denizhandagdelen .
Bu iki adamın ortak özellikleri, korkunç bir disiplin ve sorumluluk duygusuna sahip olmaları. İkiside motivasyonu dışarıdan beklemez kendi içlerinde olanla, yüreklerini koyarak yaparlar yaptıkları işleri. Geçtiğimiz günlerde ikisinide Aquamaster Uluslararası Masterlar Yüzme Şampiyonasında izleme fırsatım oldu. Birçok madalya rekor birincilik havalarda uçuştu. Eski günlerin ve gelecek günlerin adına bir fotoğraf çektirelim anımız kalsın dedik.
İkinizide tebrik ederim beyler. Sizle gurur duyuyorum 💪🏼
#masterswimming #türkiye #turkey #swimming #honor #galatasaray #yüzme #aquamaster #aquamastersswimming

Bugece Euroleague finalfour2017 finalinde Fenerbahçeye hep destek tam destek vermek için Master Yüzücüler ve SAT'lar toplandı. 💪🏼
@mirsat_24 @denizhandagdelen @emre.musluoglu @osmanzngn @zeyneptamyuksel


#euroleague #finalfour #2017 #basketball #fenerbahçe

Hem iş hem tatil 🤙🏼

Ekim 2016 dan beri Kondiyoner Koçluğunu yaptığım ve Babam @nailkarakas22 'ın Yüzme antrenmanlarını yaptırdığı Galatasaray Spor Kulübünden Master Yüzücümüz @denizhandagdelen , Marmariste devam eden Aquamaster Uluslararası Masterlar Yüzme Şampiyonasında 400 metre karışık stilde 4:51:82 yüzerek genel klasman 2.si olmuştur. Böylece elde edilen bu derece bize; Agustos 2017'de Macaristan Budapeşte şehrinde yapılacak olan Dünya Masterlar Yüzme Şampiyonasında, adım adım ilk üç madalyasına yaklaştığımızın sinyallerini vermektedir.
#masterswimming #türkiye #turkey #swimming #honor #galatasaray #yüzme

Değerli Dostumuz @mahmutorhan ; yoğun programı arasında bile bize zaman ayırmayı hiçbir zaman ihmal etmez. Kendisi insani değerlere çok önem veren, harika bir karaktere sahip ,dünyada oldukça başarılı bir konuma çıkıp oturmasına rağmen sevdikleri ve onu seven insanları asla ihmal etmeyen ve kardeşim @yigitkarakasmusic 'ın bugünlere gelmesinde ona en büyük desteği veren, gerektiğinde eleştiren ilerlemesi için arkasında duran çok sevdiğimiz bir dostumuzdur.
Bugün yeni çıkacak klibinide bizlerle paylaştı. Bir önceki başarılı klibinden dahada başarılı bir klip ile geliyor.
Yolun açık olsun kardeşim. Böyle büyük başarılara ulaşıp bu kadar egosuz ve tamamen kendin olarak kaldığın için teşekkür ederim.
Allah yolunu açık etsin.

#istanbul #mahmutorhan #dj #music

Bugün; Protein tozu hariç tamamen şekersiz geçirdiğim 11. Gün , artık protein tozunun içinde ki şekere bile katlamamaz hale geldim.
Yersen.. 😁
#interval45 #fitness #fitnessmotivation #fitnessmodel #fitnessgirl #fit #fitgirl #fitfam #fitspo #diet #diyet #beslenme #saglikliyasam #sağlıklıbeslenme #personaltrainer #personaltraining #circuittraining #tabata #hiit #besiktas #beşiktaş #istanbul #instafit #instafitness #protein #workout #nutrition #gym

Most Popular Instagram Hashtags