teutakrasniqi teutakrasniqi

600 posts   171198 followers   230 followings

Teuta Krasniqi  Actress / Official Instagram

https://facebook.com/TeuteKrasniqi

Cikitasss ❤️❤️❤️ Hugsssss nga "Kafeneja jone" @lyraxhoci @doresarexha

Krejt cka du e cka me plotëson në këtë jetë,
Familja ime 🙏🙏🙏 @adonismorina7 @memlikrasniqi @melizakrasniqi @bubulinaaa @pellumbk

To whom may it concern:
Kuptimi i shprehjes "Toddler" ✌️️✌️️✌️️

😴😴😴 @adonismorina7

Punimi i Tares per mamin, dhurata e 8 Marsit ❤️Qafore e punuar nga duart e vockla te cikilushes tem 🙏🙏🙏 Jam e bekuar

Faleminderit jeta jem Tara ❤️ Faleminderit pjesa tjeter me e bukur e imja Bubulina ❤️ Faleminderit mikja ime shume e dashur Shema ❤️Urime 8 Marsi te gjitha grave.
Na prifte shendeti dhe e mbara ne cdo aspekt te jetes. Duajeni veten cdo dite e me shume sepse jeni krijesa te mrekullueshme secila ne menyren e vet unike 🙏🙏🙏 @bubulinaaa @granddecor

"Tuti Frutti" shportat për 8 Mars 🍒🍉🍌🍏🍎🍓🍇 @_tutifrutti_
Fruta të freskëta, çokollata kualitative, verë kualitative nga “Bodrumi i Vjetër”, shportë e bukur me dekorime dhe kartolina “Tuti Frutti”. Për porosinë e shportës tuaj telefononi një ditë përpara në: 045 510 515.

"Tuti Frutti" filloj punen 👏👏👏 Porosite per shporten tuaj te frutave duhet ta beni nje dite perpara ne nr 045 510 515 @_tutifrutti_

Kaia tu marr vendime kogja te rendesishme... "hemmm... 🤔 a mu qu a me flejt... hajt se po flej e qohna naten e lo mamin pa gjume" 😴😂🙈 @adonismorina7

Sot filloj punen "Tuti Frutti"🍎🍉🍋🍏🍌🍓🍒
Porosite per shporten tuaj te frutave duhet ta beni nje dite perpara ne nr e tel 045 510 515
@_tutifrutti_

Shportë frutash "Tuti Frutti" nga data 5 Mars me porosi ne nr e tel. 045 510 515
Dhurate ideale per 8 Mars dhe jo vetem... @_tutifrutti_

Shportë frutash "Tuti Frutti" nga 5 Marsi
Vetem me porosi nje dite me heret
045 510 515 ❤️

Most Popular Instagram Hashtags