tatlihalit tatlihalit

15 posts   255 followers   114 followings

Halit Tatlı 

Canım kızım Ayfer amcasını iş yerinde ziyarete geldi;bu nazik ziyaretinden dolayı kızıma teşekkür ederim 😀😎

Sen; Hak için kınından çıkan Hz.Ali'nin kılıcı Zülfikar misalisin.Seni yaradan ve bize sevdiren Yüce Allah azze ve celle'ye hamd olsun.

Ekmek Teknesi dizisinde "Lan Jale" karakteriyle gönüllere taht kuran Esin CİVANGİL ile Şanlıurfa'da çekecekleri film hakkında yaptığımız sohbetin ardından ölümsüz bir hatıra selfisi 😎

Onlar benim Liderlerim.
Rabbim uzun yıllar ülkemize hizmet etmelerini nasip etsin.Bu vesileyle 15 Temmuz şehitlerine Yüce Allah'tan rahmet,gazilerimize uzun ömürler dilerim.

Bahaddin Özbuğutu abimiz yazmış olduğu eserini ve Harran Belediye Başkanımız Mehmet Özyavuz Harran ilçemizi tanıtan kitapları, Başkanımız Mehmet KAYA adına imzalayarak hediye ettiler;bu nazik davranışlarından ve hediyelerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

Şanlıurfa Valiliği'nin düzenlediği iftar programından güzel bir kare.

Viranşehir'in değerli şahsiyetlerinden Mehmet EKİNCİ dayımı,Mümtaz ve bir o kadar mütevazi kişiliğe sahip olan Başkanımız Mehmet KAYA ile birlikte ziyarete gittik.

Metin Nacar kardeşimin deklanşöründen bir hatıra...HLT

Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip ERDOĞAN TOBB Başkanımız Rifat HİSARCIKLIOĞLU ve Şanlıurfa Ticeret Borsası Başkanı Mehmet KAYA'nın beraber olduğu muhteşem bir kare.

Mübarek Recep ayında dünyaya gelen Büyük lider Recep Tayyip ERDOĞAN'ı kafirlere ve vatan hainlerine karşı mahcup etme Allah'ım(amin)...HLT TTL

Emeksiz sermayenin,gereksiz harcaması çok olur... Ömrümüzü boşuna tüketmeye müsade etme Allah'ım... HALİT TATLI

Demirkapı ilkokulu öğrencilerinin hayallerini TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi öğrencilerinin göndermiş olduğu hediyelerle ve Borsa Başkanımız Mehmet KAYA'nın hem maddi hem de manevi katkılarıyla birlikte gerçekleştirdik.

En büyük mutluluk başkasını mutlu ettiğin zaman yaşadığın duygu yoğunluğudur...

Most Popular Instagram Hashtags