tasrakabare tasrakabare

1,073 posts   9,466 followers   122 followings

Taşra Kabare  Taşra Kabare tiyatro ve akustik sahneleri, restaurant & barıyla Kadıköy'de siz sanatseverleri bekliyor. 🙆🙆🏼‍♂️

Beklenti ile gerçeğin çelişkisini, var olan ile varoluş’un eşleşmeyişini muzipçe sorgulayan “Alacakaranlık Kuşağı”, aşk, yok oluş, cinnet ve kahkaha dolu!
Alacakaranlık Kuşağı, 26 Nisan Perşembe akşamı 20:30'da Taşra Kabare'de. ⚠️Salonumuz 75 kişiliktir. Biletlerinizi tükenmeden alınız!
⚠️Biletler tasrakabare.com ve gişemizde.

#TaşraKabare #TaşradaBuluşalım #AlacakaranlıkKuşağı #geek #spekülatifkurgu #gerçeküstü #sıradışı #varoluş #yokoluş #sinema #tiyatro #bilimkurgu #gizem #metafizik #çizgiroman #absürd #bilim #kaygı #komedi #pulp #noir #screwball #slapstick #hollywood #goldenage #50s #60s #70s

"Sizler, hepiniz geleceğin bir gülü ve ikbâl ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizlersiniz." 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!

Bir pazar akşam üzeri, belki eve dönüş yolunda belki de dostlarınızla soluklandığınız tanıdık bir salonda, masanızın tam kenarında bir piyano olsaydı eğer; 
size neler çalardı?

Piyano Bar, bu akşam 18:00'den itibaren Taşra Kabare'de. Girişler ücretsiz!

"Siyah Şapkalı Kadın" Ayşe Evrim ve sahne arkadaşları, itina ile seçilmiş yerli şarkılar, caz standartları, film müzikleri, latin şarkılar, chansonlar, tangolar, Rum müzikleri ve sürpriz potporilerden oluşan sıcacık bir repertuar ile Düşperest oyununun hemen ardından saat 23:00'te sizlerle buluşacak.
Biletler için: http://www.tasrakabare.com/tr/etkinlikler/28906-siyah-sapkali-kadin

Bilememiş ki; maharet
her devrin adamı olmak değil
her devirde adam olmakmış.
Devir değişir, ama hakikat değişmezmiş.

Ödüllü kabaremiz Düşperest, bu akşam 20:30'da yeniden sizlerle! Biletler için: http://www.tasrakabare.com/tr/etkinlikler/28966-tasra-kabare-dusperest

Ayça Işıldar'ın kaleme aldığı, beste ve güftelerini Şevki Çepa'nın yazdığı ve müzik direktörlüğünü Düş Bandosu'nun üstlendiği Musikîli Kabare Düşperest; bu akşam 20:30'da Taşra Kabare’de!
Biletler tasrakabare.com ve gişemizde.

Beklenti ile gerçeğin çelişkisini, var olan ile varoluş’un eşleşmeyişini muzipçe sorgulayan “Alacakaranlık Kuşağı”, aşk, yok oluş, cinnet ve kahkaha dolu!
Alacakaranlık Kuşağı, bu akşam 20:30'da Taşra Kabare'de. Biletler tasrakabare.com ve gişemizde.

Bu zamana kadar peçetelere yazıp gönderdiğiniz istek şarkılarınızı bir bavulda biriktirdik; şimdi sizler için tekrar söyleyeceğiz.

Biraz şarkı, biraz sohbet.. Unuttuğumuz anılarımızı tekrar birlikte canlandıracağız.

Bavuldan Çıkan Şarkılar, bu akşam 22:00'de Taşra Kabare'de.

Biletler tasrakabare.com ve gişemizde.

Taşra Kabare'de haftanın programı!
Detaylı bilgi ve biletler tasrakabare.com ve gişemizde.
#taşradabuluşalım

Bu güzel Pazar akşamını piyano ezgileriyle daha da renklendirmek ister misiniz?

Ayşe Evrim ULUÖZYURT ile Piyano Bar, 18:00'den itibaren Taşra Kabare'de. Girişler ücretsiz.

#TaşradaBuluşalım

70'lerden 90'lara iz bırakan Türkçe pop şarkıları, akustik ve kendine özgü eğlenceli üsluplarıyla yorumlayan Zamansız Şarkılar, bu akşam Taşra Kabare sahnesinde sizlerle.
Biletler tasrakabare.com ve gişemizde.
#TaşradaBuluşalım

Most Popular Instagram Hashtags