[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

tannaztabatabaei tannaztabatabaei

529 posts   1222361 followers   35 followings

Tannaz Tabatabaei Fans  هرگونه تبليغ و بى احترامى به شخص و عقايد=بلاك

https://t.me/tannaztabatabaei

سكانسي تاثيرگذار از فيلم "ويلايي ها" با صداي استاد محمد نوري.اكران اين فيلم با بازي طناز طباطبايي،پريناز ايزديار،ثريا قاسمي،صابرابر،علي شادمان،آناهيتا افشار و... ادامه دارد.
@vilaeihathemovie
#tannaztabatabaei #vilaeiha_themovie

تسليت🖤
#prayfortehran#iran

يادداشت ليلي گلستان در مورد فيلم ويلايي ها

قصه فوق العاده «ويلايي ها»

اگــر فیلم »یه حبه قند« من را یاد نقاشــیهای قرن شانزده اروپا و زفیرللی انداخت... »ویلایی ها« مــن را یاد »انجیل متــی« پازولینی انداخت، همان فضــای درد و رنــج، اما به نوعی دیگــر و همان آه بلند و جانســوز مریم مقدس از دیدن عیســایش. مــن منتقد فیلم نیســتم، امــا به ســینمای ایران بســیار علاقمنــدم و آن را از ســر عشــق و تعهد و وظیفه منــدی دنبــال میکنــم. (به هرحال چه بخواهم و چه نخواهم جدوآبادم فیلمی بوده اند!) مــن خانم قیدی را نه میشناســم و نــه تابه حال اسمشــان را شنیده بودم و پیشینه شان را نمیدانم، امــا ایــن را میدانم کــه اگر در روندی درســت و به دور از حواشی و خاله زنک بازی ها و حقارت ها و حسادتهای بلبشوی سینمای ایران، سربه تو و آرام کارشان را ادامه دهند - که این کار ظرفیت بالایی را طلب میکند – آنوقت جایگاه والایی در سینمای ایران پیدا خواهند کرد. هرچند با همین »ویلایي ها« یک ســروگردن از خیلی ها پیشــی گرفته اند. قصه »ویلايی ها« قصــه ای فوق العاده اســت. خیلی ها این واقعیت را نمی دانســتند و از وجود این خانه ها در نزدیکــی جبهه بی خبر بودنــد؛ خانه هایی پر از زن و بچه هــای رزمنده ها، آن هــم برای خدمت به رزمنده هــا در پشــت جبهه و نزدیکی به شــوهر و پدر. روابط این زنها از طیف های متفاوت فرهنگی و طبقاتی، صحنه های درخشــان رختشــوی خانه، خردکردن قند، صحنه های متأثرکننده بیمارستان با مجروحان جوان که در آن وانفسای درد، مادرشان را میخواســتند، صحنه های بمبــاران از دید بالا و فــرار زنها و بچه ها، عکس زیبــای دو زن چادری بغل به بغــل از پشت ســر، صحنه هــای پر از حس آماده شــدن برای ورود موقتی و کوتاه مدت شوهر. آن نگاه هــا؛ آن نگاه هــای پر از تمنــا و محبت. و همبســتگی زن ها با یکدیگر: این درد مشــترک... . وای از این دردهای مشترک زنانه. بازی فوق العاده ثریــا قاســمی و صابر ابر که ســتاره ای بــود و ماه مجلس شــد، با آن بازی مثل همیشه درجه یکش و ایزدیار و طباطبایی چه خوب نقششان را شناخته بودند. خانم قیدی متخصص فضاســازی اســت. حرف ندارد. تمام جزئیات را می بیند. دقیق اســت و وسواســی. پر اســت از حس زنانگی. بدون غلو و بدون شــعار. صمیمی و واقعی. این مهم اســت که هیچ غلوی در فیلم حس نمی شــود، همه چیز در عین تنــش و هیجانی کــه دارد، مثل آب روان می گذرد. همه تســلیم مشــیت الهی هستند و چه بحق. این اولین فیلم منیر قیدی است. تازه اول کار اســت.
ادامه كامنت اول👇🏻

عكس هاي اكران مردمي فيلم ويلايي ها در سينما آزادي
جمعه ١٢ خرداد
پ.ن: عكس ها از
پويا سعيدي پور و محبوبه حاتمي💐
@pooyasaeedipoor
@mahbooobehtm
@vilaeihathemovie
@cinemaazadinews
#tannaztabatabaei#vilaeiha_themovie

اكران مردمي ويلايي ها با حضور طناز طباطبايي و ويشكا آسايش
سپاس از استقبال گرمتون
سانس اول: ٢٢:٣٠
سانس دوم: ٢٣
سانس سوم: ١ بامداد
مي بينيمتون. 🙏🏻💐
پ.ن: از طريق سايت سينما تيكت مي تونيد بليت سانس آخر را خريداري كنيد.
www.cinematicket.org
#tannaztabatabaei #vilaeiha_themovie

جهت ثبت در تاریخ/ یادداشت اصغر نعیمی به دنبال حواشی روزهای اخیر اکران «ویلایی ها»
.
روز جمعه ١٢ خرداد ١٣٩٦ فيلم خوب و ارزشمند «ويلايي ها» ساخته منير قيدي و به تهيه كنندگي سعيد ملكان در ١٤ سالن سينما اكران است و تنها ٤٢ سانس نمايش دارد كه از اين ٤٢ سانس فقط و فقط ١٢ سانس آن در ساعت رونق سينما، يعني غروب و ساعات بعد از افطار است.
در مقايسه بكي از فيلم هايي كه اين روزها همزمان با ويلايي ها اكران است، در همين روز جمعه، در ٣٧ سالن و پرديس سينمايي اكران است و حدود ٢٨٠سانس نمايش دارد كه از اين تعداد بيش از ١٣٠ سانس آن غروب، بعد از ساعت افطار و در زمان رونق و سينما رفتن مردم است.
وقتي وضعيت اكران همين دو فيلم را در سالن هاي دولتي متعلق به شهرداري، حوزه هنري يا فارابي و وزارت ارشاد، كه وظيفه شان حمايت از آثاري نظير ويلايي هاست، بررسي مي كنيم به نتايج تلخ تري مي رسيم.
مثلا يكي از پرديس هاي متعلق به شهرداري ويلايي ها را ٣ سانس متروك و آن فيلم ديگر را در ٢٢ سانس نمايش مي دهد كه ١٥ سانس آن در ساعات خوب و عالي هستند، وضع در باقي سالن ها و پرديس هاي دولتي و خصوصي هم به همين منوال است.
با اين روال، همين قدري هم كه فيلم منير قيدي فروخته جاي تعحب دارد و البته همت مديراني كه شعار حمايت از سينماي ارزشي خوراك روز و شب شان است، در زمين زدن و سوزاندن اين فيلم ارزشمند سينماي دفاع مقدس، ستودني است.
#tannaztabatabaei#vilaeiha_themovie

سلام من طناز طباطبايى هستم، مي خواستم از مخاطبان خوب كانال تلگرام سينما آزادى و همچنين ديگر مخاطبان و طرفداران فيلم ويلايي ها تشكر كنم، بابت استقبال بي نظيرتون از اكران مردمى امشب و بهتون اين خبر رو بدم كه استقبال شما باعث شد فيلم ما به سانس فوق العاده برسه و قرار شده در ٢ سانس ٢٢:٢٠ و ٢٣:٠٥ ميزبانتون باشيم، هنوز تعداد محدودى بليت هست كه ميتونيد از سايت و گيشه خريدارى كنيد.
حمايت شما باعث دلگرمي سينما گرانيست كه سعي در ساخت آثار با كيفيت دارند تا به اين وسيله سطح كيفي فرهنگ رو بالا ببرن، حمايت شما نه براي گيشه كه از فرهنگ و فيلم خوش ساخت و با كيفيت براي ما بي نهايت ارزش مند هست، همين طور حمايت از كارگردانان فيلم اول، ومخصوصا زنان سينما گر، پيشاپيش از حضور گرمتون سپاسگذارم
#tannaztabatabaei#vilaeiha_themovie

#Repost @parvizparastouei with @repostapp
・・・
دوستان عزیزم
اگر به سینمای ناب علاقمندید
اگر به سینما با موضوع دفاع مقدس علاقمندید
پیشنهاد میکنم
فیلم سینمایی (ویلایی ها)به کارگردانی خانم منیر قیدی را حتما ببینید
چون چند روزی ازاکران آن باقی نمانده
بنظرم این فیلم اولین فیلم سینمایی دفاع مقدس است که محوریت شخصیت هایش را شیرزنان سرزمینمان تشکیل داده اند .
تردید ندارم که از دیدن این فیلم لذت خواهید برد .
بنده به هیچ وجه در این فیلم سینمایی ذینفع نیستم
ولی از آنجایی که این فیلم را دوست دارم و مطمئن هستم از دیدنش لذت خواهید برد ،این پست را گذاشتم.
#tannaztabatabaei#vilaeiha_themovie

⛔️ فشار برای اتمام زودهنگام اکران فیلم دفاع مقدسی "ویلایی ها"/قربانی شدن، نتیجه انتقاد به جشنواره دولت .
.
🔻استقبال مردمی از فیلم سینمایی "ویلایی ها" در روزهای اخیر با افزایش حمایت چهره ها و رسانه ها روند صعودی گرفته است و افزایش شیب فروش نشان دهنده کشف این فیلم تحسین شده توسط مردم و افزایش استقبال مخاطبان است. .
.
🔻با این حال شنیده ها حاکی است فشارها برای اتمام اکران این فیلم توسط شورای صنفی نمایش به واسطه ی اعضایی از آن که ارتباط فراوانی با دولت دارند افزایش پیدا کرده است. .
.
🔻عوامل این فیلم در اختتامیه جشنواره فجر سال گذشته در اعتراض به نا داوری ها از گرفتن جوایز خود انصراف داده بودند و به نظر می رسد فشارهای اخیر برای قربانی شدن این فیلم در اکران پاسخی به انتقادات عوامل فیلم در جشنواره سال گذشته دولت به حساب می آید.
#tannaztabatabaei#vilaeiha_themovie

ويدئويي از صحبتهاي همسران شهيد حميد باكري و عليرضا نوري و بازيگران فيلم درباره ويلايي ها.فروش اين هفته همچنان در هفته سوم رو به افزايش است و تا كنون با استقبال خوبي روبرو شده است.

با سلام ضمن عرض ادب و احترام. تبريك عرض مي كنم خدمت جناب دكتر حسن روحاني و ياران و همراهان ايشان،
و تبريك مي گم به همه مردم ايران، به همه ما، به اميد فردايي بهتر از امروز 💜💚🙏🏻
#به_عقب_برنمیگردیم
#تا_١٤٠٠_با_روحانى

روایتی منتشر نشده از یک مناقشهٔ دیپلماتیک با ترکیه.
👇
روحانی:تدبیر این است که منافع ملی با کمترین هزینه تأمین شود
این مستند برای اولین بار منتشر می‌شود.
پ.ن: ويدئو كامل در كانال تلگرام(لينك بيو صفحه)
#کشتی_کٙپمالیس

Most Popular Instagram Hashtags