#vojsavamuca

1 posts

MOST RECENT

Heeeej vogelusheeee...
mire se erdhe ne jete😄...!Jam shume e lumtur dhe e
emocionuar tani qe po te shoh..sa fjalet me kane mbetur ne gryke te mberthyera si me dryn nga emocioni dhe ...
-...ah,po po ke te drejte...ti je e lodhur,udhetimi yt 9 mujor ishte i gjate,i lodhshem dhe..
-...uuh,me fal serish,u hutova dhe harrova te prezantohem,eh e kam nga gezimi 😆- une jam halla jote,motra e babit tend...
-... po,po ,e di ,ti quhesh Kristel...,je dashuria e pare ,mbesa e pare ne familjen Metkaj..
Ne rregull princesh,mund te flesh tani,po largohem se te mora mendjen me fjale dhe..
-..eh,fiks mire e the ,jam si papaq me benzine sot....Gjithsesi,tani do kemi gjithe jeten perpara, do flasim e do njihemi me mire...😉😊
Uroj qe te behesh nje princesh e bukur dhe e ditur.-...u zhdukaaaa..tani e teperooovaaaa😝😝...
Gjume te embel princesha Kristel...!😍💋👼
#myniece#Kristel#adorable#fabianmetkaj#vojsavamuca#

Most Popular Instagram Hashtags