[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#vellai

843 posts

TOP POSTS

Bart kommt 👦🏻 Pritet me dal mjekrra 👦🏻 #Mashallah #meinbruder @salihoezcan #vellai

Me vellain, nuk është e nevojshme të dëgjoheni apo të takoheni çdo ditë për të mbajtur gjallë raportin që keni!Ai do të jetë aty me ju, edhe pse nuk keni folur apo nuk jeni takuar për disa ditë a muaj.Ju do pa asnjë kusht, edhe pse mund t’i njohë të gjitha defektet tuaja. Eshte dashuri😍

#beautifulday #beautifulalbania #ksamil #vellai #dashuri @djbledi_perugia

#Vellai poove

#Vellai Poove

Back in action! Yesterday's story. Velai Kavasam shoot.
#Vellai Kavasam #awesomeness #Greatpeople #awesome team.

#vellai im i vetem me rastin qe na behesh 10 vjec sot
#motra jote e vetme
Te uron
Edhe 100 vite te bukura dhe te lumtura
Te rritesh me #nen edhe me #bab te behesh djal i mbar
Te gjitha ditet qofshin me fat
Me kujtohet dita e pare kur ti linde
Me kujtohen duart e vockla
Dhe ata syt👀 e bukur qe me shikonin pa me njohur
Ti ishe deshira ime qe i kam kerkuar babit me mamin
Qe diten qe linde nuk te kam leshuar nga duar
Sado qe isha e vogel vetem 5 vjece
Sa mbaroja kopshin
E vija me vrap ne shtepi te shija duar e vogla sa ishin rritur sado qe kisha xhelozi me dukej sikur te donin vt ty
Prap te doja shume
Prandaj te uron motra jote
Qe mes nesh mos te ndaloje kurr dashuria 👫
Dhe te urojjj gezuarrrrrr gezuarrrrr gezuaaaaaaarrrr edhe 100 zemra👑👑
🎂🎉🎊🎁
❤💋❤❤💋💋💋💘💘💘💘💘💘

Addicted to tiz song 😃
#TEEJAY
#VELLAI POOVE😘

MOST RECENT

Pirandal karuvaye🌞
Irandal Kallaraye⚰
Idu ena ulagam🤔
#Tamil#Ponnu#Musically#Vellai#Povai#Teejay#Song🌹

Happy Birthday to my fucking brother @o_arbrezzy !!! Mr. GetAllTheHoes , Mr. ITakeYourBitch , but most importantly one the realest ones I know and even through out all the years that shit hasn't changed!! So to you my brother I wish you a blessed 23 and keep bringing one of the real ones!!!! P.s. BREEZY RELOADED still on the way though!!!!! #YaaAintReady #YouThinkThisIsAGame #He'llTakeYou'llBitch #HeAlreadyTookYourBitch #Vellai

😎 #Karrupu #Vellai... 😎

2,332 views
🇫🇴🇱🇱🇴🇼✌@Teejayrebelstar_fc
Vellai poove#@teejaymelody #teejayism#teejay
#Vellai Poove |
I dedicate this song for those who are missing someone's presence & for the ones currently feeling missed out in their present.

@princelovesmusic💘
follow#him
💖

Most Popular Instagram Hashtags