#unaze

MOST RECENT

Unaza e fejeses nuk eshte thjesht nje aksesor, eshte simboli i dashurise suaj qe ngre peshe zemren tuaj çdo dite… #unaze #flori18kt #rubin #Diamant #çmuar #luksoze #propozim #perjetshme #fejese #martese #femra #madeinitaly #stilepreziosogioielleria

Çdo gjë e madherishme qe nje vajze enderron 👑👑👑 #unaze #flori #propozim #fejese #martese #femra #vajza #madeinitaly #stilepreziosogioielleria http://stileprezioso.al/fejesa-martesa/

Unaze e nderlikuar floriri, aspak e zakonshme por me stil unik.
#unaze #flori #femra #stil #design #unik #madeinitaly #stilepreziosogioielleria

Mahnitëse apo jo ? Guri #Moonstone shkelqen nga kurora e #diamanteve lidhur ne #floriroze18kt Certifikuar nga firma Italiane. #Unaze #unike #çmuar #pervjetor #luksoze #femra #madeinitaly #stilepreziosogioielleria

I dashuri juaj do te mbetet pa fjale nga kjo #dhurate e bukur dhe e #çmuar. #Unaze #flori dhe gure #blackonyx
#pervjetor #meshkuj #djem #dashuripafund #luksoze #madeinitaly #stilepreziosogioielleria http://stileprezioso.al/per-meshkuj/

Set ARGJENDI
Me Zbritje - 20%♨️ Qafore, Vathë dhe Unazë 🎁
Lokacioni : Dardani( #nërkurriz ) Prishtinë 📍 .

#Chronoprishtina #Prishtine #Argjendari #925silver #ring #jewellery #fashion #gems #zirconia #necklace #earing #love #dhurata #instajewelry #oferta #style #finejewelry #oval #unaze #vathe #bright

Çdo #vajze e meriton #shkelqimin e gureve te #çmuar sepse dhe #dashuria juaj do te jete e #perjetshme :) #flori18kt #Saphire dhe #Diamant Certifikuar nga firma Italiane. #Unaze #propozim #fejese #pervjetor #çmuar #luksoze #madeinitaly #stilepreziosogioielleria http://stileprezioso.al/luksoze/

Ky eshte fillimi i nje romance dashurie qe do te zgjase gjithe jeten. 😉 #Unaze
#propozim #fejese #femra #dashuripafund #madeinitaly #stilepreziosogioielleria http://stileprezioso.al/

Nje kujtim, nje dashuri, nje premtim i perjetshem 💍 #Unaze #flori #propozim #vajza #fejese #martese #pervjetor #madeinitaly #stilepreziosogioielleria

Fotot e pllazhit do te jene #magjike me kete #unaze ne #flori te bardhe dhe gur #Aquamarine💍#dhurate #vajza #unike #oferteverore #stilepreziosogioielleria #madeinitaly

Unaze e plote ne flori te bardhe, qe shkelqimi i kesaj vere te bjere vetem mbi ju 😉 #Unaze #flori #femra #dhurate #pervjetor #madeinitaly #stilepreziosogioielleria

Unaze argjendi
Kushton 1900 leke ❤️
Masa 11
#argjend_online #silver925 #argjend #unaze

Unaze argjendi
Kushton 1000 leke ❤️
Masat 11, 14
#argjend_online #silver925 #argjend #unaze

Unaze argjendi
Kushton 1200 leke ❤️
Masat 11-17
#argjend_online #silver925 #argjend #unaze

Most Popular Instagram Hashtags