[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#ultrasbalkan

MOST RECENT

Forca ne perkrahje te vajzave ne hendboll . Shum bravo 👏 #ultras #forcavushtrri #vushtrri #ultraspassion #ultrasbalkan #UnitedAlbania #RealitetiiTribunaveShqiptare

Skenderbeu vs Partizani . Guerrils ne Korqe sonte si gjithmon fantastik. Siq flitet para ndeshjes ka pasur dhe rrahje ! #ultras #guerrils #ultrasbalkan #RealitetiiTribunaveShqiptare

Vllaznimi vs Prishtina . Derbi i vjeter ka ber qe sot ne Gjakov te behet nje atmosfer shum e zjarrt . Me 1927 qe gjithmon duken tipik Ultras . Dhe me Kuqezinjet e Jakoves me at keorografi tmrekullueshme. Kto 2 tifogrupe te ndara sot u pan shum mir. Secila ne menyren e vet qe e ka edhe nje + qe rritet konkurenca dhe te 2jat behen me tforta. Por prap se prap 1ekip me 2tifogrupe disi spo ka kuptim . Me mir nje grup dhe i fort . Po natyrisht qe egzistojn paknaqsi nmes tyre poor shpresojm qe ne nje te ardhme te afert te bashkohen ! #ultras #1927 #kuqezinjëtejakoves #gjakova #prishtina #ultrasbalkan #pasioon #RealitetiiTribunaveShqiptare

Most Popular Instagram Hashtags