[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#tv21

MOST RECENT

Again on TV @__theycallmebo__ , this time about his passion for fashion, street style but also about hemophilia and its challenges in everyday life. We are very thankful that Bojan is using all possibilities to raise awareness about hemophilia and our society.
#hemophiliab #hemophiliaawareness #hemophilia #haemophilia #hemophiliac #haemophiliac #paraplegic #bleedingdisorders #1in10000 #hemologm #hemolog #rare #raredisease #TV21 #urbantag

Mbaroi dhe kjo me shum kujtime të bukura me njerez pozitiv, korekt e plot dashuri . Ju flm shum gjithve qe na mbështetët,votuat, klikuat ,duartrokitet. Ju perkulem gjith publikut Shqiptar dhe ju falemenderoj nga zemra per këtë çmim që na dhuruat realitet kjo fitore ësht i @skerdi.faria flm doki edhe ty per gjith energjin pozitive që ma dhe gjat gjith spektakelit e tër kohen kisha buzën në gaz je njeriu më pozitiv që kam takuar dhe jam shum me fat qe të njoha ❤️ ju flm gjith organizatorve te spektakelit #cestlavie flm @jonipeci @makeupbyelona ❤️ #rtvklan #tv21 Ju duaa gjithve pa fund Big Sexy Mama 😜😘❤️

Торт на Рождество. Сейчас пойдём его хрумкать 🍰🍰🍰🍰🍰🍴🍴🍴🍴 заказы принимаются ВКонтакте https://vk.com/elizavetnie_sladosti

#елизаветныесладости #тортымурманск #тортыназаказ #торт #тортнарождество #медовик #праздник #тортнаденьрождения #tv21

#мурманск #елизаветныесладости #тортыназаказ #вкуснятина #подарок #деньрождения #tv21
заказы принимаются ВКонтакте https://vk.com/elizavetnie_sladosti

Tonight's viewing SPECTRUM is Blue Ray! #gerryanderson #captainscarlet #1960s #TV21

Can't believe the Daleks are making yoghurt for Tesco. #daleks #tv21 #60s #yoghurt

Doki e ke qajt Saj zezën 😂😂😂 😍😘 @skerdi.faria #cestlavie #rtvklan #tv21

'Sorry Dad...' 💔💔💔💔💔
.
.
.
Saw this episode today and thought back to the Gordon TV-21 edit I did a while ago. This came to mind... (Ignore the ITV logo in the top corner, it's the only copy of the episode I could get)
.
.
.
Song: The Vulp Pt.II - Kruewl
.
.
.
#thunderbirds #thunderbirdsarego #thunderbirdsarego2015 #alantracy #alan #thunderbird3 #themechanic #tv21 #edit #myedit #thunderbirdsedit #smol @thunderbirdshq

Freskim para intervistës së nxehtë
#live për 5 minuta #ClickPlus #TV21

Pse Ali Ahmeti nuk do ulët më me Ziadin Selën?
A do të shpalos fakte Sela për akuzat se Ahmeti është organizator i ngjarjeve të 27 prillit?
Si e pranoi anëtarësia vendimin e Aleancës që të largohet nga qeveria?
A është ende e gjallë Deklarata e Përbashkët e partive parlamentare shqiptare?
Ku mbeti tryeza e përbashkët e partive shqiptare?

Sonte në #ClickPlus, Ziadin Sela i përgjigjet Ali Ahmetiit

21:30 #TV21 #ClickPlus

#Repost @bigitos (@get_repost)
・・・
Gëzuar krishtlindjet ❤️shpresoj ju pelqej performaca e kësaj nate un për vete e shijova deri ne maksimum doki 🙏🏻❤️😍 @skerdi.faria #cestlavie te flm @fmconceptstore per veshjen dhe ket dashurin time @makeupbyelona #rtvklan #tv21 .
.
@keit_klinika

Sofra Pejane. Shkeputur nga gjirimet festive te tv 21 #tv21 #happynewyear #sofrapejane

Most Popular Instagram Hashtags