[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#toptanishoppingcenter

2934 posts

TOP POSTS

Sa kujdes i kushtoni fytyres dhe trupit tuaj? 😃 Me sfungjeret 100% natyral nga rrenja e konjakut ju beni me shume se pastrim te lekures! Sfungjeret ju ndihmojne me ekuilibrimin e yndyres, pastrim te poreve, pikave te zeza, pastrim te qelizave te vdekura dhe ne te njejten kohe eshte shume delikat me lekuren tuaj. Zgjidhni sfungjerin origjinal nga e vetmja marke ne bote, The Konjac Sponge. Ka per te gjithe, edhe per foshnjet e porsa lindura, dhe per te gjitha llojet e lekures 🌾
đŸ“· by @konjacspongecompany #TakeExtraCare #TheKonjacSponge #TheOriginalBrand #beesandtrees #toptanishoppingcenter

Toptani Shopping Center, nje eksperience unike ne kryeqytet
#toptanishoppingcenter #gener2 #shoppingcenter #inaguration #bordo
Lexo ne www.bordo.al

JavĂ« tĂ« mbarĂ«! đŸŒČâ˜ƒïžđŸ””â›„ïžđŸŒČ#toptanishoppingcenter

😋😋 #toptanicenter #toptanishoppingcenter #gesbar ❀

Xhupa për dimër nga koleksioni i ri tek Vicino.
E gjeni në Toptani Shopping Center, kati i 2-të

#ToptaniShoppingCenter #Vicino #VicinoFashionCollection #gjithçkakaqprane #nezemertetiranes

The harder you work for something,the greater you'll feel when you achieve it.
@allbrandsalbania soon at #toptanishoppingcenter

MOST RECENT

Stil klasik por dhe casual, vetëm me koleksionin e ri tek Luca Bertelli.
E gjeni tek Toptani Shopping Center, kati i 2-të.

#ToptaniShoppingCenter #LucaBertelli #fashion #newcollection #classic #casual #gjithçkakaqprane #nezemertetiranes

Përfshini akulloret e shijshme të Yogurteria, në të përditshmen tuaj.
E gjeni në Toptani Shopping Center, kati i 6-të.

#ToptaniShoppingCenter #Yogurteria #akullore #essentials #gjithçkakaqprane #nezemertetiranes

Nxitoni të kujdeseni më lirë se kurrë për shëndetin tuaj!
Vetëm në CONAD, deri më 13 Dhjetor!
E gjeni në Toptani Shopping Center, kati -1.

#ToptaniShoppingCenter #Conad #ConadAlbania #Hipermarket #gjithçkakaqprane #nezemertetiranes

Festat e fundvitit festohen më bukur në Sport Vision me Super Oferta.
E gjeni në Toptani Shopping Center, kati i 2-të.

#ToptaniShoppingCenter #SportVision #SuperOferta #ulje #discounts #sale #gjithçkakaqprane #nezemertetiranes

Periudha më e bukur e vitit vjen bashkë me dëshirën për ta kthyer shtëpinë tuaj në vendin më të dashur! Tek English Home do gjeni dhuratën më të veçantë për të.
E gjeni në Toptani Shopping Center, kati i 4-rt.

#ToptaniShoppingCenter #EnglishHome #produkteshtepie #homeproducts #gjithçkakaqprane #nezemertetiranes

Jysk sjell ulje deri në 60% ulje për produktet e shtëpisë.
E gjeni tek Toptani Shopping Center, kati -1.

#ToptaniShoppingCenter #Jysk #JyskHome #sale #ulje #discount #NikeShoes #NikeWear #gjithçkakaqprane #nezemertetiranes

Vasyuliy found "ice-cream paradise" in the capital of Albania last weekend ^_^
#vasyuliy #vasyuliytrip #albania #tirana #toptanishoppingcenter #ĐČасюлОĐč

50% ulje për të gjitha produktet në koleksionin Vjeshtë-Dimër 2017-2018 tek U.S Polo.
E gjeni në Toptani Shopping Center, kati zero.

#ToptaniShoppingCenter #USPolo #newcollection #fashion #gjithçkakaqprane #nezemertetiranes

Rabenhorst një lider në prodhimin e lëngjeve që prej vitit 1805, falë përvojës së gjatë dhe kreativitetit ka arritur një mjeshtëri unike në prodhimin e lëngjeve të klasit të parë, të përftuar gjithmonë nga më e mira e asaj që natyra ofron

Ne festojmĂ« me Rabenhorst, po ju? 😊

NOW YOU CAN ORDER ONLINE, DELIVERY TO YOUR DOOR!
#rabenhorst #fruits #biolifestyle🌿 #bio #nature #biologjike #lengfrutash #coldpressed #shijshem #delicious #healthyfood #family #familygoals #friends #friendshipgoals #share #homesweethome #christmas #holidayseason #bells #gifts #shendeti #toptanishoppingcenter

Intersport sjell deri në 70% ulje në produktet Nike, për të gjithë të apasionuarit e sportit.
E gjeni në Toptani Shopping Center, kati i 2-të.

#ToptaniShoppingCenter #Intersport #Nike #sale #ulje #discount #NikeShoes #NikeWear #gjithçkakaqprane #nezemertetiranes

Besojani shikimin tuaj eksperiences mbi 100 vjeçare te ZEISS ne fushen e optikes. Tashme dhe ne Shqiperi, Tirane, me nje optike dedikuar teresisht eksperiences ZEISS.
-
Na gjeni tek:
Rr. Abdi Toptani, Qendra Tregtare Toptani, Kati 0, Tirane 
Cel: 067 20 66 384
E-Mail: zvctirana@visionaire.al
Insta: @zeissvisioncentertirana
#zeiss #zvctirana #carlzeiss #syzedielli #syzeoptike #optika1 #precisionlenses #zeisslens #zeissvisioncentertirana #wemakeitvisible #accuracy #precisionoptics #toptanishoppingcenter

Këpucët Made in Italy, sinonim i stilit, komfortit dhe cilësisë së lartë, do i gjeni vetëm tek Allbrands
E gjeni në Toptani Shopping Center, kati i 5-të.

#ToptaniShoppingCenter #AllBrands #kepuce #shoes #gjithçkakaqprane #nezemertetiranes

#campagniaitalianadelcachemire😊
Shalla kapuca teper te ngrohte i gjeni tek ne #women #men #cachemire 100%
#toptanishoppingcenter #kati5 😍😍

Plot ide per dhurata đŸŒČ⛄đŸŒČ☃#toptanishoppingcenter

Modelet më elegante të mbulesave të tryezës gjenden tek Comodita Home.
E gjeni në Toptani Shopping Center, kati i 4-rt.

#ToptaniShoppingCenter #Comodita #comoditahome #home #gjithçkakaqprane #nezemertetiranes

Tissot vjen me 15% ulje për koleksionin e orërave.
E gjeni tek Toptani Shopping Center, kati zero.

#ToptaniShoppingCenter #Tissot #ulje #watches #gjithçkakaqprane #nezemertetiranes

Detaje që bëjnë diferencën, bizhuteritë e Roche Bianca.
E gjeni në Toptani Shopping Center, kati zero.

#ToptaniShoppingCenter #RocheBianca #bizhuteri #gjithçkakaqprane #nezemertetiranes

Zgjidhni setin tuaj të preferuar të mbrëmjes tek Yamamay.
E gjeni në Toptani Shopping Center, kati zero.

#ToptaniShoppingCenter #Yamamay #lingerie #gjithçkakaqprane #nezemertetiranes

Atmosfera e festave nuk ka përfunduar ende tek Shtëpia Ideale.
E gjeni në Toptani Shopping Center, kati i 4-rt.

#ToptaniShoppingCenter #Vicino #VicinoFashionCollection #gjithçkakaqprane #nezemertetiranes

Koleksioni G-Shock vjen tashmë nga Preciosa.
E gjeni në Toptani Shopping Center, kati zero.

#ToptaniShoppingCenter #Preciosa #jewels #watches #gshock #gjithçkakaqprane #nezemertetiranes

Yes ZEE Urban Chic sjell koleksionin e fundit për fëmijë.
E gjeni tek Toptani Shopping Center, kati i 3-të.

#ToptaniShoppingCenter #YesZEEUrbanChic #kidsfashion #fashion #gjithçkakaqprane #nezemertetiranes

JavĂ« tĂ« mbarĂ«! đŸŒČâ˜ƒïžđŸ””â›„ïžđŸŒČ#toptanishoppingcenter

Unaze argjendi dhe gure emerald ! #silver #girl #women #unique #ring #beautiful #toptanishoppingcenter

Xhupa për dimër nga koleksioni i ri tek Vicino.
E gjeni në Toptani Shopping Center, kati i 2-të

#ToptaniShoppingCenter #Vicino #VicinoFashionCollection #gjithçkakaqprane #nezemertetiranes

Sepse ka njĂ« teksturĂ« tepĂ«r delikate dhe hidratuese, formuluar posaçërisht pĂ«r tĂ« zbutur dhe mbrojtur lĂ«kurĂ«n pĂ«r njĂ« kohĂ« tĂ« gjatĂ«... 😍

NOW YOU CAN ORDER ONLINE, DELIVERY TO YOUR DOOR!
#sobioĂ©tic #sheabutter #rosewater #bisabolol #aloevera #moisturizer #hydration #green #biolifestyle🌿 #biologjike #bio #healthycosmetics #healthyskin #beautyful #beauty #girl #facegoal #dryskin #sensitiveskin #lekureendjeshme #lekureethate #lekureebukur #facegoal #winter #illuminatrices #feelingbeautiful #friends #toptanishoppingcenter

Të gjitha produktet më fine për shtëpinë tuaj gjenden vetëm tek Zepter.
E gjeni në Toptani Shopping Center, kati i 4-rt.

#ToptaniShoppingCenter #Zepter #ZepterHome #classy #produkteshtepie #gjithçkakaqprane #nezemertetiranes

Në dimër ne gjithashtu mendojmë për scrub trupi të butë dhe ekstra hidratues për të shmangur lëkurën e thatë...
Lamtumirë qeliza të vdekura dhe mirësevjen butësi !! NOW YOU CAN ORDER ONLINE, DELIVERY TO YOUR DOOR!
#scrubs #silkskin #healthy #beauty #beautyblogger #douceur #belle #bodygoals #girl #lekure #lekureelemuar #lekureebukur #lekureeshendetshme #biologjike #bio #frenchcosmetics #cosmebio #savecosmetics #beautiful #nature #peace #winter #dryskin #gommage #spa #trajtimfytyre #toptanishoppingcenter #biocenteralbania

Ejani të takoni Babagjyshin çdo fundjavë në Toptani Shopping Center.

#ToptaniShoppingCenter #Toptani #babagjyshi #santa #christmas #krishtlindje #fundjave #weekend

“Wet n Wild” Ă«shtĂ« njĂ« nga markat mĂ« tĂ« mira dhe tĂ« njohura amerikane, e cila vjen tashmĂ« tek Well.
E gjeni tek Toptani Shopping Center, kati -1.

#ToptaniShoppingCenter #Well #WellAlbania #kozmetike #gjithçkakaqprane #nezemertetiranes

Modelet e fundit të këpucëve për femra kanë mbërritur tek Bufalo.
E gjeni tek Toptani Shopping Center, kati i 2-të .

#ToptaniShoppingCenter #Bufalo #BufaloShoesAlbania #shoes #style #gjithçkakaqprane #nezemertetiranes

There is a shadow of red for every woman 💋#toptanishoppingcenter

Most Popular Instagram Hashtags