#tironafanatics

MOST RECENT

Konga ''O Tiron Tirona" e knume me gjithë thellësin e shpirtit nga kongtari Rik Buneci! Rrespekt për kët ashik të kongës tironse!
#SofraTironse2016 #RikBuneci
#tirona #kftirona Repost 📷: @ahengtironas
#ahengtironas🎶 ...muzikë që buron prej shpirtit
#Tirona#tirana#tirane#bestoftheday#TironaFanatics#tf06#photooftheday#picoftheday#blue#love#ultras#Albania#football#passion#BardheBlu#instaTirona#instaTirana#

#Basketboll 🏀Pas perfundimit te Balkan Liges kemi dhe statistikat perfundimtare ku protagonist kemi dhe lojtare tonet: @agolli14 renditet i dyti me 20.5 pike,9.4Rebounds ndersa @gertishima I 4 per asiste me 4.7 te tilla per ndeshje.👏🏼👏🏼⚪️🔵💪🏻Edhe per Efficiency Hysenagolli mban vendin e 2=|2️⃣3️⃣.5️⃣|Gjithashtu shfrytzojme rastin te pergezojme te dy ekipet si femrat ashtu dhe meshkujt te cilet avancuan ne Finale duke bere keshtu krenar Qytetin e Tirones👏🏼💙.Te dy ekipet fituan gjysmefinalet 2-0,respektivisht femrat kunder ‘GogaBasket’ 66-74 ndeshja e dyte,dhe ne finale do te kene perballe Flamurtarin ndersa Tirona fitoi te dyten ne kamez 86-89 dhe keshtu perballe ne finale do te kete ekipin e Teutes. Nje falenerim per te 2 ekipet #TironaBasket femra e meshkuj te cilet kane arritur deri ne kete pike dhe shpresojme qe ne fund te shperblehen duke dale KAMPION ashtu sic i ka hije Tirones.
#Tirona#tirana#tirane#bestoftheday#TironaFanatics#tf06#photooftheday#picoftheday#blue#love#ultras#Albania#football#passion#BardheBlu#instaTirona#instaTirana#

KRISTAL I PERSONALIZUAR
Permasa e produktit 10cm x 10cm.Dergoni fotot ose tekstin me email: foto_ulqini@hotmail.com ose ne 0692101592 me VIBER & WHATSAPP.
Porosia perfundon brenda dites,munde vini ta merni te dyqani jone qe ndodhet te Rruga e Dibres(50m siper Hotel Tirana International) ose jua sjellim ne.
***BRENDA TIRANES TRANSPORTI FALAS***
Ju zgjidhni dhuraten e duhur per cilesin kujdesemi ne !
#stampimnekristal #instagift #gift #sublimime #kristal #tironafanatics #1qershori #jastek #princessera #matura2018 #kristalipersonslizuar #stampime #filxhan #kristalepersonalizuar #personalizime #fotokristal #oreepersonalizuar #fotogift #ideperdhurata #dhurate #instalove #stampimnebluze #dhurateperditelindje #personalizimesipasdeshires #tirona #dhurateepersonalizuar #giftidea #dhurataideale #fotoulqinisince1993
#fotoulqini

Tirona Fanatics kunder presidentit Refik Halili #ultras #ultrasliberi #acab #1312 #passion #tirona #tironafanatics #westboys86 #ubf #dtf #b14 #ucf

Regbi Tirona #Lexoje ➡️Duam te falenderojme Ragbi 13 Klub Radnički Niš dhe autoritetet serbe per mikepritjen fantastike, dhe qe treguan se Regbi Liga eshte loja me madhestore, brenda dhe jashte fushe.
Urime per fitoren tuaj 38 - 0 dhe fat te mbare ne vijim te kompeticionit.
Duam te falenderojme dhe djemte tane per performancen e admirueshme ne ndeshjen e pare Rugby League. Jemi kthyer ne shtepi me koken lart dhe shume mesime te marra nga kjo ekperience e paharrueshme.
Gjithashtu duam the falenderojme te gjithe miqte tane te cilet bene te mundur kete pjesmarrje.
Faleminderit nga zemra per kontributin e dhene. Forca TIRONA,CUNA MOS U DORZONI,FILLIMI GJITHMONE O I VESHTIR 💪🏼
#Tirona#tirana#tirane#bestoftheday#TironaFanatics#tf06#photooftheday#picoftheday#blue#love#ultras#Albania#football#passion#BardheBlu#instaTirona#instaTirana#

Most Popular Instagram Hashtags