#tirane

41913 posts

TOP POSTS

#tirane #shqipnietnike 🇦🇱👐

Torta me foto 🎂📸#pasticeri_dajana #tirane

Celebrating my little man 💙 #tirane #albania #parkerturnsone

-Po jetoj nje jete te atille ku njoha si parajsen ashtu dhe ferrin. Jetova nje dashuri te atille ku njoha dhe pasionin dhe humbjen. Kur disa po e shikonin jeten nga rreshti i pare , un gjeta nje skene dhe loza. Me kishin caktuar nje rol te atille qe e lexova , e rilexova por nuk e kuptova . Ndonjehere fola me veten ne shtepi , dhe u zemerova dhe qesha me gjendjen time. Pastaj i thash vetes " Jepi fjalen vetes tende " : Nese e dashuron detin do te dashurosh dhe dallget. Nese do te te duan ne fillim duhet te dish te duash. Nese deshiron te fluturosh duhet te dish te rrezohesh . Nese jeton duke pasur frike , behesh thjesht spektator ndaj jetes. Jetova nje jete te atille ku njoha heret udhetimet e fundit . Koha ishte aq e shtrenjte , per ket arsye kam nxituar gjithmone ....... ( F. Nietzsche )
-❤️🦌
-
-
#home#albania#shqiperi#sharealbania#sea#summertime#beach#photography9#orikum#vlore#dukat#dhermi#sunset#music#sea#love#backhome#lovenature#natureaddictit#travel#coffee#books#aroundalbania#dhermi#tirana#sharelbania#coloursofalbania#evening#deutschland#tirane#amsterdam

Mënyra më perfekte per te qene gjithnje online dhe ne komunikim me njerezit, sidomos gjate pushimeve tuaja 😉
Power bank me panel diellor, nje tjeter menyre perfekte per te shfrytezuar ate cka natyra na ka dhene 😊
🔎eln063
.
.
.
#powerbank #summerspecial #blionline #durres #vlore #sarande #dhermi #tirane #porosottani

KIBERA KIDS TAKEOVER!
📸📸📸
Come join us this SATURDAY, 22 July, at the Nairobi National Museum from 10AM - 2PM for a small opening reception for our students' latest photo (and paint!) exhibition. Come meet the children and have your photo taken against their fabulous, hand painted oil backdrops! Thank you to Nairobi National Museum for hosting our workshop - we couldn't have done it without you!
📸📸📸
The exhibition will last for 2 weeks!
📸📸📸
TAG some friends to come with you!

MOST RECENT

Cante Krahu lekure #classlady #style 😍😍#Tirane #Albania

Cante Krahu lekure #classlady #style 😍😍#Tirane #Albania

Cante Krahu lekure #classlady #style 😍😍#Tirane #Albania

Cante Krahu lekure #classlady #style 😍😍#Tirane #Albania

Cante Krahu lekure #classlady #style 😍😍#Tirane #Albania

Bicikletë me 3 rrota, për fëmijë 1-3 vjec👼
Perfekte për një shëtitje gjatë mbrëmjeve të freskëta 😊
Porosia direkt në adresën tuaj. 🔎B302A
.
.
.
#femije #bicikleta #familje #vere #pushime #plazh #tirane #durres #vlore #sarande

In my habitat #abzilla #abdos #muscu #tirane

Classy 🎂 Mom ❤ #pasticeri_dajana #tirane

Ama iyi gezdik.

Most Popular Instagram Hashtags