#tirane

MOST RECENT

🍨🧡💎⛵Udhëto shumë shpenzo pak vetëm me #Love 💜 #Travel! Bileta avioni me nisje nga Tirana ☎+355 69 22 500 00🍨🧡⛵
💜Tiranë-Dortmund 39€
💜Tiranë-Amsterdam 45€
💜Tiranë-Stamboll 65€ 💜Tiranë-Londër 35 € 💜Tiranë-Athinë 77€ 💜Tiranë-Paris 85€ 💜Tiranë-Budapest 35€
💜Tiranë-Koln 99€ ⛵1-Bileta vetëm një drejtim për data të caktuara #TETOR #NËTOR
⛵2-Bagazhe e dorës ⛵3-Te gjitha taksat aeroportuale
⛵OFERTË MOMENTALE! -----------------------------------
Kontakt: Love Travel ☎+355 69 22 500 00 📱Viber/What up +355 69 22 500 00 ✉ info@lovetravel.al ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa:Tiranë, Rruga Mine Peza, përballë Tavernës Tafaj
#Biletaavioni #Tirane #Paris #Amstedam #Athine #Londer #Barcelone

Depresioni, ankthi, anoreksia , varësitë dhe shume te tjera nuk jane dobësi. Ata janë sëmundje dhe duhet te marrin vëmëndjen dhe trajtimin e duhur nga profesionistët!
Kërko ndihmë nëse po lufton me një të tillë!
.
.
.
.
#tekpsikologu #shendetmendor #shendetimendor #psikologji #psikoterapi #psikolognetirane #psikolog #psikologe #psikoterapist #terapist #terapistnetirane #tirane #albania #shqipëri #ankthi #depresioni #depression #anxiety

#Tirana #Albania
.
This photo was taken during a clean up my students and I did at the Lake Park. With 8 million metric tons of plastic being thrown into the ocean every year, it's no wonder so much of it washes up on beaches all across the world. Albania is no exception, so join us on Aug 26 to help clean up Durres beach! More info via the link in my bio!
.
#LeksiVogel #InstitutiLondon #CleanUp #LakePark #NoMorePlastic #Plastic #PlasticWaste #SaveOurOceans #SaveOurSeas #SaveOurEarth #LoveOurEarth #LoveAlbania #NoWonder #NoException #CleanUpAlbania #CleanUpTheWorld #CleanUpTheBeach #JoinUs #TakeAction #Durres #Durrës #Tirane #Tiranë #Durresi #Shqiperia #Shqiperi #Durrësi #Durrsi

Tirona Modhe sot ‘feston’ 98 vite qe nga krijimi i saj ne 1920. Nese dikush habitet se pse jane perdor thonjezat nuk ka pse.E verteta eshte e vertete,e dhimbshme apo jo,tifozat e Tirones kane qene gjithmone krah saj.Ne fakt duhej festuar por nuk ka gje per te festuar pasi mesa duket ndoshta nuk jemi me aq te medhenj😔. Per cfare duhet festuar? Ngaqe dolem nga kategoria e dyte ne te paren⁉️Jo,kurrsesi nuk mundemi.Jemi ne erresire totale,nuk jemi gjekundi.Tirona duhet te ngrihet aty ku i takon,ne nivele teper te larta dhe per kete duhet te reagojme te gjithe.
ZOTI I MODH BOFTE MIRE PER TIRONËN TONË ! TIRONËS I UROJME DHE SHUME E SHUME VITE E SUKSESE TE TJERA! #ForcaTirona ⚪️💙
#Tirona#tirana#tirane#bestoftheday#TironaFanatics#tf06#photooftheday#picoftheday#blue#love#ultras#Albania#football#passion#BardheBlu#instaTirona#instaTirana#

Pas pageses se taksave ne pritje te kolaudimit, (kontrrollit teknik) ne mendojme per kohen tuaj.0673734444 #siguracion#servis#taksa#gomisteri#tirane#albania#kolaudim#

...If service counts...count on us...new Ford Fiesta 2018 race red 🔥🔥🔥#gervenirentalcar #newcar #available #automatic #fulloptions #pickup#vloraport #dropoff #tirane #tiranairport

~
Miremengjesi ! Ky model per gjithe Shqiperine. Tirane nuk eshte e gjithe Shqiperia. Ku jane kryebashkiaket ? Plot 61 bashki ! A punojne? . •
from @erionveliaj

#sarande #albania #shkoder #tirane #tirana #vlora #pogradec #fier #lezhe #kukes #prishtina #shkup #kucove #durres #durresi #coloursofalbania #balkan #shqiperia #shqiperiaemadhe #albanianflag #lushnje #discoveralbania #prizren #gjirokaster #sarande #korce #dibra #peje #mitrovice #gjilan

🔥 Cmimi: 50€ 🔥🔥🔥
🔘 Cilesi e larte, rripa magnetik, multifunksionale te gjitha fushat/sustat aktive, data aktive, varese dore dhurate 🎁
🔘 Porosit tek mesazhet
🔘 Posta falas brenda Kosoves⠀
🔘 Shqiperi posta 3€
...
@blej.ora #🇽🇰 #🇦🇱 #origjinale #blerjeonline #blionline #shitje #vajza #rroba #tirane #goca #veshje #porosit #njoftime #porosittani #stil #fustan #vishu #vishubukur #blitani #atleteorigjinale #atlete #vlora #vlore

Porosit Tani ne Inbox..⛤⛤⛤
Tani me super cmime..💸💸
#bli_mire #bli_lire
#only__in__myshop
#tirane #albania
#stansmith #shoes #adidas

Most Popular Instagram Hashtags