#tirana

MOST RECENT

Ne kerkim te aksesoreve elegante? I gjeni ne #ClicheAlbania! •


#black #classic #elegance #fashionaccessories #handbags #wallets #scarfs #sunday #newcollection #fw1819 #clichealbania #tirana #woman #gloves
_______________________________________
Porosit online >>> www.clicheshop.al ose Inbox/Whatsapp: 355694022393. Transport ne Tirane, rrethe e Kosove.

🚘Audi A3 Sportback
📅Viti 2006
⛽️2.0 Nafte
🕹Kamio Automatike
🔢187000Km
💶Cmimi 6200€ I Diskutushem
🇮🇹I sapo Ardhur nga Italia
🇦🇱Dogan e paguar
🚘Gjendje Perfekte 🚘E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj i besuar. 🚘Makina Posedon:🚘
✅ABS
✅SRS 4 Air Bag ✅Xhama elektrik
✅Pasqyra elektrike
✅Audio Cd
✅2 Celsa ✅Kondicjoner
✅Drita anti mjergull
✅Tapiceri Cop ✅Disqe Alumini 17 Goma 70% Etj. 🇦🇱Adresa: Autostrada Durres-Tirane Km2
Ngjitur me mbikalimin e shkozetit
FB:AUTO DURRES 📲0695805704
#durres #tirana #fier #elbasan #vlore #albania #merrjep #merrjepal #autodurres

Mgjesi🥰 #tirana #albania

Most Popular Instagram Hashtags