[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#thurje

820 posts

TOP POSTS

KAPET KRIMINELI!
Pushteti reagon pas lajmit se 74 kompani VIP kanë 220 milionë euro pa paguar në tatime.
Policia Bashkiake është vënë menjëherë në lëvizje duke sekuestruar plot një arkë me rrush të një fshatari.
#thurje

YouPorn ?! Ore in nome di niente 😂😂 Interviste ekskluzive nga @klismanbyku per @seen.al1. Intervistat e tjera mund ti ndiqni ne #Thurje i cili nis sezonin e ri te henen, date 18 shtator, ora 21:00 ne T-HD Digitalb

Kush e ka pare kete filmin te ngreje doren 😂😂 #thurje ✌🏻️

Vjen me risi ky sezon i ri i #Thurje#DigitAlb 🎬 @kastro_zizo_ me rubrikën e tij Shthurje (pa pullë të kuqe) 🛑🙈🙊 Thurje me @jonidavokshiofficial , SONTE, ora 21:00, në T-HD.

E pe intervisten tek #Thurje?

#Repost @digitalb_official with @repostapp
・・・
“Thurje” me Jonida Vokshin, sonte ora 21:20, në T-HD. Ju flet radio. Rikthimi i cirkut...#DigitAlb #Thurje

Festa Vazhdon...👍 "Thurje", sonte ora 21:05, në T-HD. Çfarë presim nga viti 2017? Të ftuar: Xuxi, Eneda Tarifa, Florjan Binaj, Marin Mema, Einxhel Shkira, Elinara Shehu, Annais Lika dhe Kastro Zizo. #DIGITALB #Thurje

MOST RECENT

Vjen me risi ky sezon i ri i #Thurje#DigitAlb 🎬 @kastro_zizo_ me rubrikën e tij Shthurje (pa pullë të kuqe) 🛑🙈🙊 Thurje me @jonidavokshiofficial , SONTE, ora 21:00, në T-HD.

Rikthehet #Thurje me @jonidavokshiofficial! Sonte, ora 21:00, në T-HD, vjen ekskluzivisht si Guest Star 🌟, #OrnelaKapetani, fituesja e çmimit Aktorja Më e Mirë në Festivalin e Sarajevës.

#thurje #digitalb T-HD ora 21:00
Nga sonte fillojme me sezonin e ri ne @digitalb_official . Kete vit me shume risi e rubrika te reja, me te fresket dhe parfumosur se kurre! 😂
Nje falenderim i madh per te gjithe stafin qe kujdeset per cdo detaj te emisjonit. Mpuqq e kini 🤣🤣🤣 @thurje_digitalb @jonidavokshiofficial
#djali_me_lule_ne_koke

KAPET KRIMINELI!
Pushteti reagon pas lajmit se 74 kompani VIP kanë 220 milionë euro pa paguar në tatime.
Policia Bashkiake është vënë menjëherë në lëvizje duke sekuestruar plot një arkë me rrush të një fshatari.
#thurje

YouPorn ?! Ore in nome di niente 😂😂 Interviste ekskluzive nga @klismanbyku per @seen.al1. Intervistat e tjera mund ti ndiqni ne #Thurje i cili nis sezonin e ri te henen, date 18 shtator, ora 21:00 ne T-HD Digitalb

Kujdes! 18 shtator fillon 🔥
#thurje #digitalb T-HD
#djali_me_lule_ne_koke

Thurje, nga 18 shtatori cdo të hënë, ora 21:00 në T-HD, me të ftuar të rinj dhe surpriza pafund 😉
#DigitAlb #Thurje

Ne 18 shtator fillojme...
Çdo te hene...
Vendi? T-HD #digitalb
#thurje #djali_me_lule_ne_koke

Me miqtë e mirë të Thurjes! #Thurje #SeShpejti #Digitalb

#digitalb #djali_me_lule_ne_koke
Suksese sezoni i ri 2017-2018!
#staytuned T-HD #thurje

Start your day right with a delicious fruit smoothie! This is one of the tastiest we've had in Tirana!
.
📷 taken at @thurje17 - Rr Myrtezim Kellici, afer Rr Xhorxh W Bush, Qender
.
#HaPiTirana #Thurje #Smoothie #Smoothies #ForestFruit #StartYourDayRight #BeautifulFood #BeautifulDrink #Instagrammable #IG_Tirana #Fruit #TiranaLifestyle #GoodFind #Travel #IGDrinks #IGDrink #SmoothieTime #BestOf #Recommendation #Tirana #Albania #Albanien #Shqiperia

This video is maked by me for you love. Kto Jane daljet e tua fantastike ne televizor dhe intervistat me super duper cool qe nje njeri mund te bente . Mund t'i shoh gjithmone pa U lodhur e merzitur sepse je ti aty.Ti ke ndritur cdo vend qe ke shkuar : #thurje#oktapod#apartamenti2xl#expressroze#thumb#pasditenevizionplus. Personi qe ka shpikur fjalen perfection me siguri e ka pasur fjalen per ty Idol : @fatma_methasani
#blessedtohaveher #fatmator❤😇💎🌟

Most Popular Instagram Hashtags