#tf06

MOST RECENT

Krenar për Historinë tonë!⚪️🔵Kjo parrulle ishte ne mbremjen e pardjeshme ne ndeshjen Dinamo Bucureşti vs Steaua Bucureşti. kete e kane ngritur tifozet e Steaua Bucureşti per arsye se Tirona (atehere 17 Nentori i Shqiperise) eliminoi ne Europa League Dinamon e Bucureştit"
#Tirona#tirana#tirane#bestoftheday#TironaFanatics#tf06#photooftheday#picoftheday#blue#love#ultras#Albania#football#passion#BardheBlu#instaTirona#instaTirana#

Which one will win? COMMENT!!
ASIA VS USA MID SIZE TRUCK
Toyota Revo VS Tacoma
Nissan Navara VS Frontier(Frontier in Asia use Navara name and that model in Asia stop at 2016)
Chev Corolado VS Corolado
#isuzu #toyota #dodge #ramtrucks #ford #f150 #mitsubishi #nissan#honda #benz #monza #akana #defi #recaro #bride #te37 #f55 #tf08#tf06 #diesel#chevrolet

Lindur ne Tirane ne 1911, Kryetari i Bashkisë së Tiranës Ali Bakiu, i pari mbas luftës dytë botërore, shkonte në punë me biçikletë dhe rrogen e tij e conte ne ndihme te te varferve. Shteti do ta shpërblente duke e burgosur 25 vjet për idetë demokratike.
#Tirona#tirana#tirane#bestoftheday#TironaFanatics#tf06#photooftheday#picoftheday#blue#love#ultras#Albania#football#passion#BardheBlu#instaTirona#instaTirana#

Ne fund te ndeshjes Tirona Fanatics nuk jane permabjtur duke hyre ne fushe dhe duke i kerkuar lojtarve qe te hiqnin fanellen por me hyrjen e ACAB situata u qetesua.Ne pjesen e pare Fanatics ngriten te gjithe disa parulla kunder presidentit te tyre dhe me pase nje parulle te madhe te varur ne litar me koke poshte.Rreth 20 antare te Fanatics jane arrestuar duke dalur nga stadiumi.Kjo gje ndodhi nga rezultatet zhgenjyese te klubit por edhe perpjekja e presidentit per ti larguar sa me shume Fanatics nga stadiumi.Klubi i Tiranes pritet te marre nje denim me 1 ose 2 ndeshje pa tifoze.
Tirana-Kukesi.
06.11.2018.
#ultras #tironafanatics #tf06 #acab #1312 #loyaltothecity #hools #hooligan #fshfmafia #ultrasalbania

Tirona Fanatics jane denuar nga komisioni disiplines per dy ndeshjet e ardhshme.Arsyeja eshte per parullen qe shihni ne foto qe kishin ata ne sektorin e tyre kundrej presidentit aktual ne ndeshjen e fundit qe edhe u larguan nga stadiumi per kete arsye.Nje gje e cuditshme sepse po kjo parulle ishte edhe ne ndeshjen ndaj Kamzes dhe nuk kishte asnje reagim.FSHF MAFIA.⚪🔵 #ultras #tironafanatics #tf06 #fshfmafia #ultrasalbania

•that pigeon feeling 🤗😍
Have a great week everyone!
Kalofshi nje jave te kendshme ! 😊
. 📸: @ermirakaso 🙌🏻👏🏼👏🏼
#Tirona#tirana#tirane#bestoftheday#TironaFanatics#tf06#photooftheday#picoftheday#blue#love#ultras#Albania#football#passion#BardheBlu#instaTirona#instaTirana#

#Repost @arberkadia 🏀/Top of the League
6 games 6 wins! Fitore nga gocat e Tirones ne vlore me rezultatin 79-82 👏🏼👏🏼⚪️🔵
Never Give Up!
Champion Spirit!
#GoTirona
#EurollotoTirana #basketball #Tirona @uji_lajthiza
#Tirona#tirana#tirane#bestoftheday#TironaFanatics#tf06#photooftheday#picoftheday#blue#love#ultras#Albania#football#passion#BardheBlu#instaTirona#instaTirana#

Most Popular Instagram Hashtags