#telavivyafo

MOST RECENT

⛱ Frishman Beach⛱

THE SCENT OF THESE FRUITS WAS THE LOVELIEST SCENT

This is my City 💙
@cafesagatlv thanks for being such a cool neighbors 🌱
/ а у нас такие классные соседи уже почти год – кафе Saga, и на стенах у них висят большие работы @katefrizalis 💙 а в витрине стоит идеальный лимонный тарт 😉
#enjoytobeinisrael
#telavivianmoments
#sagacafe

Давно ничего не выкладывал, было слишком много дел: Армия, любимая девушка, работа.
За это время произошло множество разных событий, которые я в скором времени надеюсь начну вам рассказыаать.
В общем я вернулся в Инстаграм с новыми силами и с большим количеством новых стильных фоточек
На фотке моя любимая красотка @malaymolodec ☺️ חזרתי בInstagram, מעכשיו אני אעלה תמונות יותר תדיר כי יש לי הרבה תמונות שאני עשיתי בזמן הזה וממש רוצה להראות אותם
#enjoytobeinisrael
#telavivyafo

פרסומת חדשה שהפקנו לרולדין! 🍩🍨🍩🍨🍩🍨🍩🍨🍩🍨 משרד פרסום : קניבל מדיה (Kanibal Media) @kanibalmedia
מנהלים משותפים: Ravit Bachman @ravitbachman Raziel Even Zur @razieleleven
קופי: Maya Avidan @mayaavidan
ארט דיירקטור: Yael Zarchin Meiron @yaelzarchinmeiron
מעצבת: @shellyor Shelly Or
מדיה: @haim.gg Haim Guseinov
הפקה: Bisscotti- Film Productions
שחקן: Yiftach Mizrahi @Yifatach
במאי: Ben Cotti
צלם: Roi Azagi @roiazagi zagi
ארט: Ira Khalistonov @irafoxy a
תאורה: Lee Klein @lee @lee.klein.50
ע.צלם: Matan Ben Barak
איפור: נוי תנעמי אומנות האיפור @noytanami
ע.הפקה: Tomer Vildorf @tomer3101
ציוד צילום - Bisscotti- Film Productions, Glikson - Camera Rental Israel
פרופס ואביזרי שולחן: Casa Bella casabella.co.il @casabellastyling
עורך אוף ליין: גרים טריינין @horned
און ליין: Raz Berko @berkoraz
מיקס: Eytan Krief @eytankrief
#roladin #makingmovies #makingfilms #lovevideos #israel #telavivyafo #focus #perfection #quality #creative

זוכרים את סרטון הכנת הקישים האישיים? 😎
---------------------------------------------------------------
Do you remember the quiches preparation video? 😎

U Alona mieliśmy zostać aż do Sylwestra. Niestety 31 grudnia o godzinie 15:00 okazało się, że musi pilnie jechać na imprezę techno na środku pustyni, która wspomniana została w poprzednim wpisie 🐫 Każdy ma swoje priorytety, tylko że... za oknem ulewa, jakby ktoś odkręcił kran 💦 Wszyscy nasi znajomi w Polsce pewnie już po dwóch beforach, a my stoimy na przystanku i szukamy cudów na Couchsurfingu. Hosteli i hoteli nawet nie sprawdzałam, bo za cenę noclegu w sylwestrową noc moglibyśmy sobie życie na nowo ułożyć 💸 Pożegnaliśmy się z Alonem i wyszliśmy na przystanek autobusowy, gdzie wgapialiśmy się w rozkład jazdy napisany po hebrajsku, od prawej do lewej. Byliśmy tak mokrzy, że jeszcze nie znaleźliśmy noclegu ani hosta, a już było nam głupio do niego iść 😅 Tutaj następuje drastyczny zwrot wydarzeń. W skrzynce odbiorczej na Couchsurfingu pojawia się wiadomość “zapraszam Was do siebie, oto mój adres...” 🏠 Następnie podjeżdża taksówka, w której para nieznajomychc każe nam wsiadać do środka 🚖 Do dziś nie wiem czy to było zwykłe szczęście, czy wyglądaliśmy tak żałośnie, że komuś zrobiło się nas po prostu żal 🤔

EU AINDA VOU CORTAR O TEU CABELO. ✂️✂️✂️✂️✂️✂️✂️✂️✂️✂️✂️✂️✂️✂️✂️ @sillvarenan
Obrigado meu irmão pela força ✂️🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾. #תלאביב #תלאביביפו #יפו #ישראל #ישראלים #יהודי #יהודים #חוף #בתים #telaviv #telavivcity #jerusalem #ירושלים #telavivbeach #batyam #israel #israeli #israelifood #israeligirls #israelimen #israelfood #telavivyafo #תא #ישראלים #ישראלי #יהודי

Most Popular Instagram Hashtags