[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#sitaquajketedashuri

418 posts

TOP POSTS

Naten e mir te gjitheve
From best couple in the world
Good night everyone
@barunsobtisays @sanayairani
#sitaquajketedashuri #barun_sobti #sarani

Bukuroshja e serialit @sanayairani #sitaquajketedashuri 😍😍😍😍😍😍😍

Mirmegjes te gjitheve
Kalofshi nje dit sa me te mir .
.
.
.
.......
.....
Good morning everyone
Have a great day
Sot do te jem shum aktive me videot
#sitaquajketedashuri #sitaquajketedashuri sitaquajketedashuri.tv.klan #sitaquajketedashuri #sitaquajketedashuri
#sarani

Anxheli dhe gjyshja
Sa nga ju po na ndjekin☺☺💕💖💞💟
*
*
*
*
*
*
♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆
@kaurdalljiet
@sanaya_barun_jennyfer
#sitaquajketedashuri
#isspyaarkokyanaamdoon

Sot në serialin "SI TA QUAJ KËTË DASHURI?" do të ndiqni:
Kushi i vë qëllim vetes që të mundë familjen Raizda në garën e kërcimit. Ajo vë re një mushkojë në faqen e Arnavit teksa ai është duke folur me Nanda Kishore. Pa e menduar gjatë, Kushi e godet me shpullë në faqe për të vrarë mushkonjën. Arnav tërbohet dhe anullon garën e kërcimit. Kushi përpiqet të shpjegohet. A do të mundet ajo t’ja ndërrojë mendjen Arnavit?

Arnav i thotë Kushit se ai ka anulluar garën sepse nuk i pëlqen zhurma. Për tja kthyer pas, Kushi dhe gjithë familja fillojnë të flasin me shenja. Arnav mëson se Anxhali nuk është ulur të drekojë me familjen dhe mendon se ai është shkaktar i mëzitjes së saj. Kur futet në dhomë, e sheh atë duke ngrënë. Si do të reagojë ai? #sitaquajketedashuri #indianserial #rtvklan #klantv #klanhd www.tvklan.al

Mirmegjes miq do na mungoje shum Lavanja sepse dhe te henen dhe te marten do te jet ne serial @divasana #SITAQUAJKETEDASHURI 😘😘😘😘

A e pelqeni motern e Arnavit (dhe I pelqyet videot po apo jo koment )
@kaurdalljiet #sitaquajketedashuri

Pershendetje miq A do na ndiqni sot ?
#SITAQUAJKETEDASHURI

Miq na falni qe nuk kemi qen aktive por kemi pasur pune

Ju faleminderit qe na mbeshtesni
Jeni shum te mir / mira 😘😘😘😍😍😍😘😘
Love you
#sitaquajketedashuri #sitaquajketedashuri #sitaquajketedashuri #sitaquajketedashuri #sitaquajketedashuri sitaquajketedashuri.tv.klan #sitaquajketedashuri #sitaquajketedashuri #q

MOST RECENT

Në serialin "SI TA QUAJ KËTË DASHURI?"do të ndiqni:
Kushi fillon të quajë Arnav “Suami” duke argëtuar familjen. Entuziazmi i saj në plotësimin e detyrave të saj si një grua e devotshme, irriton Arnavin. Më tej, Akash prezanton Bublin me Paial dhe Kushin. Kushi ndalon mbledhjen e Arnavit duke i shërbyer atij drekën, por Arnav nuk pranon ushqimin dhe e çon atë në shtëpi.
Kushi pret për Arnav që të hanë darkën, por uria e madhe e bën atë të hajë gjithçka duke e lënë Arnav pa ngrënë. Atij i bien të fikët gjatë kohës që ajo po gatuan për të. Anxhali e ushqen Arnavin duke qetësuar Kushin, por njëkohësisht duke e bërë atë të ndihet fajtore. Ajo vendos të qëndrojë zgjuar tërë natën duke u përkujdesur për Arnavin. A do ta vlerësojë ai sjelljen e saj? #sitaquajketedashuri #indianserial
#indianseries #rtvklan #klanhd #klantv www.tvklan.al

Pas pak në serialin "SI TA QUAJ KËTË DASHURI?" do të ndiqni:
Arnav tërbohet teksa sheh Kushin që jep udhëzime për nxënësit e shkollës në shtëpinë Raizada. Ai i bërtet asaj për zhurmën në shtëpi. Ndërkohë, Kushi fillon të tregojë një histori horrori për fëmijet, ata kur shohin Arnav, mendojnë se është personazhi negativ i historisë. Çfarë do të ndodhë me situatën e krijuar?
Kushi mendon se Anav po fle dhe i thotë Lakshmit planin e saj për të shmangur Arnav. Më vonë, Anxhali i thotë Arnavit se Kushi është në gjendje të keqe, por ai nuk merr parasysh shqetësimet e saj. Ajo i thotë Kushit se Arnav ka frikë nga dashuria. #sitaquajketedashuri #india
#indianseries #rtvklan #klanhd #klantv www.tvklan.al

Pas pak në serialin "SI TA QUAJ KËTË DASHURI?" do të ndiqni:
Vajza që fitoi konkursin, falenderon Paialin për ndihmën. Ndërkohë, Shiam sillet keq me Kushin kur ata dalin të blenë ilaçet për Anxhalin. Më vonë Arnav akuzon Kushin. Cilat janë akuzat mbi të? Kushi e pyet lidhur me martesën e tyre, por ai i thotë të presë për përgjigjen. Cila do të përgjigja e tij?
Kushi ndihet e anashkaluar kur sheh shqetësimin e Arnavit ndaj Anxhalit. Arnav mërzitet që qortoi Kushin, pasi Anxhali i rrëfen të vërtetën. Më vonë Arnav i thotë Kushit që është i lumtur nëse qëndron larg saj, por mendja i mbetet te ajo menjëherë sapo ajo largohet. #sitaquajketedashuri #indianserial
#indianseries #rtvklan #klanhd #klantv www.tvklan.al

Sot në serialin "SI TA QUAJ KËTË DASHURI?" do të ndiqni:
E detyruar, Kushi del në skenë për të performuar pa një partner. Megjithatë, Arnav performon krah saj pas këmbënguljes së Nanit. Spektatorët vlerësojnë performacën e tyre. Më vonë, Kushi përballet me Arnav dhe i kërkon atij të plotësojë dialogjet që ai i la pa plotësuar përgjatë recitimit. A do të mundet Arnav të shprehë ndjenjat e tij?
Përgjatë interpretimit të Manoramës dhe Paialit, kjo e fundit fillon të belbëzojë duke shkatërruar kështu aktrimin e tyre. Manorama e qorton atë. Paial më vonë, i rrëfen Kushit që ishte një vendim i saj, si taktikë për të fituar çmimin. Kushi refuzon çmimin. Ndërkohë, Anxhali nuk ndihet mirë dhe kërkon që Kushi dhe Shiam të marrin medikamente për të. #sitaquajketedashuri #indianserial
#indianseries #rtvklan #klanhd #klantv www.tvklan.al

Pas pak në serialin "SI TA QUAJ KËTË DASHURI?" do të ndiqni:
Një polic trafiku sheh makinën e Arnavit të parkuar keq. Ai i kërkon Kushit patentën dhe lejen e qarkullimit. Arnav nuk i thotë policit që në fakt shoferi është ai. Çfarë do të ndodhë? Më vonë, Kushi mjekon Arnav me produkte bimore, e megjithatë ai vazhdon të shtiret si i sëmurë. Cila është arsyeja e këtij veprimi?
Teksa Arnav dhe Kushi po grinden sërish, Nani i kërkon Arnavit të qëndrojë me familjen e tij përgjatë garës së fustaneve elegante. Arnav dhe Kushi ndajnë disa momente romantike mes tyre. Më vonë, Kushi harron skriptin e saj për rolin që do të luajë dhe zhytet në panik. Nani nga ana tjetër, këmbëngul që Arnav të interpretojë një rol specifik. #sitaquajketedashuri #indianserial
#indianseries #rtvklan #klanhd #klantv www.tvklan.al

Pas pak në serialin "SI TA QUAJ KËTË DASHURI?" do të ndiqni:
Mikeshat e Manoramës fillojnë të tallen me dëshirën që ajo ka për të marrë pjesë në një kompeticion për veshje elegante. Paial përpiqet t’i japë kurajo që të mos heqë dorë nga dëshirat e saj. Kushi ndërkohë, gatuan për kolegët e Arnavit. Arnav shijon gatimin e saj të shijshëm. Më vonë nëpunësit i bëjnë Kushit një kërkesë. Çfarë duan ata?
Shiam është i tërbuar, pasi Arnav nuk ka lejuar transferën e parave përmes bankës. Kushi vendos të hapë një shërbim dreke në zyrat e Arnavit. Pronari i mensës ankohet te Arnav, pasi lëvizja e Kushit i ka shkaktuar humbje. Arnav i bërtet Kushit që i prishi imazhin dhe po i shkatërron biznesin. Çfarë do të bëjë ai? #sitaquajketedashuri #indianserial
#indianseries #rtvklan #klanhd #klantv www.tvklan.al

Sot në serialin "SI TA QUAJ KËTË DASHURI?" do të ndiqni:
Arnav i dorëzon Kushit letrat e divorcit të Paial dhe Akash. Ai i thotë se Akash do t’i firmosë dokumentat. Kushi lë një takim me Akash lidhur me këtë çështje. Arnav sjell avokatin e tij në takim dhe i kërkon Akashit të firmosë dokumentat në formë ligjore. Kushi tronditet kur Akash pranon të firmosë. Akash pranon se Arnav është njeriu më i rëndësishëm në jetën e tij dhe se do pranojë vendimin e tij. Kushi niset për në shtëpinë Raizada që të mos lejojë Arnavin të prishë martesën e Paialit.
Kushi përpiqet të ndalojë Arnavin dhe të mos prishë lumturinë e Paialit. Ajo mbërrin në shtëpinë Raizada për të ndaluar Paialin të firmosë dokumentat e divorcit. Në moment të fundit ajo rrëmben dokumentat nga duart e Arnavit dhe kërcënon se do të hidhet në pishinë bashkë me to. A do të mundet Arnav të ndalojë Kushin? #sitaquajketedashuri #indianserial #indianseries #rtvklan #klantv #klanhd www.tvklan.al

Sot në serialin "SI TA QUAJ KËTË DASHURI?" do të ndiqni:
Arnav kthen me forcë Kushin në shtëpi dhe e paralajmëron atë që të mos shkelë kurrë më jashtë shtëpisë pa e njoftuar më parë. Ndërkohë, Akadh i thotë Anxhalit se Kushit nuk i është lejuar të performojë një nga ritualet e rradhës. Më vonë, Arnav përballet me Kushin duke i thënë se e ka lënduar. Ky është momenti që Kushi mund të mësojë të vërtetën. A do tja dalë ajo?
Manorama akuzon Paial dhe Madumatin që kanë fshirë me qëllim vajzën e saj nga video e dasmës. Përpjekjet e Paial që ti lërë përshtypje të mirë përmes gatimit të pjatave të saj të preferuara, dështon. Kushi sugjeron që të bëjën ëmbëlsira pa sheqer për të. A do të mundet Paial të rregullojë marrëdhënien me Manoramën? #sitaquajketedashuri #indianserial #indianseries #rtvklan #klanhd #klantv www.tvklan.al

Most Popular Instagram Hashtags