[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#sinemabagimlisi

788 posts

TOP POSTS

Jack'in Rose'u kurtardığı sahnenin kamera arkası. Titanic, 1997. #titanic #titanik #sinemabagimlisi

"Harry Potter" kamera arkasından 🎬 #harrypotter #sinemabagimlisi

"Rüyadayken gördüklerimiz bize gerçek gibi gelir. Ancak uyandığımızda bir tuhaflık olduğunu fark ederiz."#inseption #sinemabagimlisi

"İnsanlar bazen düşüncesiz ve kaba olduğumu söyler. Dürüst olmanın neden münasebetsizlik olduğunu anlayamıyorum." "Mary And Max" #maryandmax #adamelliot #sinemabagimlisi

Yüzüklerin Efendisi İki Kule’den çıkarılan sahneye ait fotoğraflar basına sızdı #yüzüklerinefendisi #thelordoftherings #sinemabagimlisi

Yıllar önce, yıllar sonra.
#ArnoldSchwarzenegger, #SylvesterStallone, #BruceWillis #sinemabagimlisi
Takip ve daha fazlası için @sinemabagimlisi

"YaInızlık diş ağrısına benzer sancısı gece başIar." #sinemabagimlisi

Bilim kurgu filmlerinin atası, sessiz sinemanın çığlığı olan bir başyapıt! "Metropolis" (1927) #metropolis #sinemabagimlisi

İyi geceler 🌙 #sinemabagimlisi

MOST RECENT

"Hayal kurmak, hiç bitmeyecek bir geceyi atlatabilmemiz için bize güç verir." - Roberto Benigni #robertobenigni #sinemabagimlisi

"Harry Potter" kamera arkasından 🎬 #harrypotter #sinemabagimlisi

"Rol çalışırken,içimde böyle biri mi var diye düşünüyorum.Bu bazen iyi bazen kötü oluyor. Ama kendimle yüzleşiyorum" #leonardodicaprio #sinemabagimlisi

"İnsanlar bazen düşüncesiz ve kaba olduğumu söyler. Dürüst olmanın neden münasebetsizlik olduğunu anlayamıyorum." "Mary And Max" #maryandmax #adamelliot #sinemabagimlisi

"Rüyadayken gördüklerimiz bize gerçek gibi gelir. Ancak uyandığımızda bir tuhaflık olduğunu fark ederiz."#inseption #sinemabagimlisi

Günaydın 🌝 #sinemabagimlisi

"YaInızlık diş ağrısına benzer sancısı gece başIar." #sinemabagimlisi

Bilim kurgu filmlerinin atası, sessiz sinemanın çığlığı olan bir başyapıt! "Metropolis" (1927) #metropolis #sinemabagimlisi

İnsanlar yavaş yavaş inanmamayı, güvenmemeyi, sevmemeyi ve kronik şüpheci olmayı öğrenir. Bu gerçekleştiğinde artık ne yazık ki çok geçtir. İnsanların "Tecrübe" dediği şey budur. Kalbiyle bağlantısını kaybetmiş bir insana "Tecrübeli" denir. - Sigmund Freud #sinemabagimlisi #sigmundfreud

W. Kar Wai filminde, aşkın aslında abartılmayacak bir duygu olduğunu anlatır. Ama dışa doğru. "Chungking Express (1994) #chungkingexpress #sinemabagimlisi

Jack'in Rose'u kurtardığı sahnenin kamera arkası. Titanic, 1997. #titanic #titanik #sinemabagimlisi

İyi geceler 🌙 #sinemabagimlisi

Finaliyle dumura uğratan, en iyi senaryo Oscar'ını neden aldığını çok iyi anlatan film. "The Man From Earth" (2007) #themanfromearth #richardschenkman #sinemabagimlisi

"Konuşursam beni sadece İngilizce bilenler anlayacak ama sessiz bir filmi herkes anlayabilir." Charlie Chaplin #charliechaplin #sinemabagimlisi

Harry Potter serisinde yıllara göre karakterlerin saçlarındaki değişimler #sinemabagimlisi #harrypotter

90'lar tadında aşkı içimize ören, dozu ayarında etkileyici romantik film! "Joe Black" (1998) #joeblack #martinbrest #filmönerisi #sinemabagimlisi

Sizce ağlamak hangisinde daha hüzünlü?
1) Cate Blanchett 2) Audrey Hepburn 3) Natalie Portman #cateblanchett #audreyhepburn #natalieportman #sinemabagimlisi

Yönetmen Mustafa Akkad ve Anthony Quinn, Çağrı (The Message) filminin setinde. (1977) #mustafaakkad #anthonyquinn #çağrı #themessage #sinemabagimlisi

Most Popular Instagram Hashtags