#sinemabagimlisi

1087 posts

TOP POSTS

"Bu şehri nasıl yapmışlar böyle üst üste?
Ne gökyüzü koymuşlar, ne günaydın!" - Turgut Uyar #turgutuyar #sinemabagimlisi

İnsanlık ölmüş diyenler için dostluğun devam ettiğini söyleyen film. "Can Dostum" (2011)
#sinemabagimlisi #candostum #filmönerisi

"Vertigo" (1958) "La La Land" (2016) #vertigo #lalaland #sinemabagimlisi

"Köleler, özgür olmak isteyenlerden nefret ederler." - U. Meinhof #meinhof #ulrikemeinhof #sinemabagimlisi

Nereye gidiyoruz? Animasyon Steve Cutts #stevecutts #animasyon #sinemabagimlisi

Eğer bu filmi biliyorsan, ortalama sinema izleyicisinin üstündesin demektir. #sinemabagimlisi

2 Oscar ödüllü Ang Lee'nin, Ingmar Bergman ile karşılaştığı an, 2006. #sinemabagimlisi #anglee #ingmarbergman

Mutlu Pazarlar! #sinemabagimlisi

"Harry Potter" kamera arkasından 🎬 #harrypotter #sinemabagimlisi

MOST RECENT

Kült film nedir sorusunun özeti. #sinemabagimlisi #kültfilm #kultfilm

Twitter'da 500 bin kişiyiz! Davetlisiniz : twitter.com/sinemabagimlisi
#sinemabagimlisi

"Bu şehri nasıl yapmışlar böyle üst üste?
Ne gökyüzü koymuşlar, ne günaydın!" - Turgut Uyar #turgutuyar #sinemabagimlisi

"Köleler, özgür olmak isteyenlerden nefret ederler." - U. Meinhof #meinhof #ulrikemeinhof #sinemabagimlisi

"Vertigo" (1958) "La La Land" (2016) #vertigo #lalaland #sinemabagimlisi

İnsanlık ölmüş diyenler için dostluğun devam ettiğini söyleyen film. "Can Dostum" (2011)
#sinemabagimlisi #candostum #filmönerisi

Hiç sinema sevenle sevmeyen bir olur mu? #sinemabagimlisi

Mutlu Pazarlar! #sinemabagimlisi

Hiç işin olmadığı bir gün, sabah çok erken uyanırsın ve boşlukta olursun ya, işte öyle film. "Lost In Translation" (2003) #lostintranslation #sinemabagimlisi

Bir Joker hakkımız vardı onu da sağlam kullandık! #joker #heathledger #sinemabagimlisi

Bu filme kaç puan verirsin? ?/10 "Back to the future" #backtothefuture #sinemabagimlisi

Aklımıza kazınan karakterlerden favorin? 1) Alex Delarge 2) Tyler Durden 3) Joker 4) Ash Williams (The Evil Dead) #alexdelarge #tylerdurden #joker #ashwilliams #sinemabagimlisi

İyi geceler 🌙 #sinemabagimlisi #johnnydepp

"Evde Tek Başına" (1990) filminin küçük yıldızı Macaulay Culkin, 36. yaşında #evdetekbaşına #macaulayculkin #sinemabagimlisi

1) ? 2) Annie Hall 3) Köstebek 4) ? 5) ? 6) ? 7) ? 8) Rezervuar Köpekleri 9) ? #sinemabagimlisi

Most Popular Instagram Hashtags