#siguracion

MOST RECENT

Punime ne aksin Vorë- Fushë Krujë. Informohuni përpara se të udhëtoni.
http://www.gazetatema.net/2018/09/12/punime-nga-tirana-ne-vore-bllokohet-per-45-dite-aksi-vore-fushe-kruje-ja-si-devijohet-qarkullimi/
#targaime
#siguracion
#punimenërrugë
#siguracioneonline
#tipstraveling

Nuk ndryshon pagesa për Rrugën e Kombit 5 euro për veturat. Pagesa më të moderuara për banorët e zonës së Kukësit.
#targaime
#siguracion
#tpl
#siguracioneonline
#RrugaeKombit
#insurance
#insurancetips&;tricks

Kontrolle me DRON po bëhen gjithmonë e më të shpeshta.
Verifikoni në https://e-albania.al
gjobat dhe pike e lejes se drejtimit.
Kontrolloni kur ju mbaron siguracioni juaj dhe na kontaktoni nese kemi dyshime per vleshmerin e tij.
Targaime Ju ofron Verifikim të FALAS të siguracionit tuaj.
Info@targaime.com
0676048400
#targaime
#siguraciononline
#tpl
#verifikosiguracionin
#siguracion
#makina
#tiranalifestyle
#targaimeInsuranceTips&;Tricks
#insurance
#insuranceAlbania

Po bëheni gati për disa ditë të tjera pushime? 📲Mos harroni të porosisni FALAS sigurimin tuaj të shëndetit në udhëtim për çdo sigurim Kasko.📲🔻🔻🔻 🔻🔻🔻 🔻🔻🔻 🔻🔻🔻 ✅FALAS shëndeti në udhëtim
✅-20% Sigurimi Kasko🚗 ✅🆓️-Free health & travel Insurance
✅-20% Casco Insurance🚗 📲Na shkruani ne inbox vlerën e mjetit tuaj,foto dhe mbulimet që dëshironi dhe ne do tju sjellim brenda 5 orësh sigurimin kasko kudo që ndodheni. ⏰
E-mail: kaskosigurim@gmail.com
📞Cel: 067 62 87 873

#sigurimi #Tpl #kasko #oferta #kartonjeshil #sigurimonline #sigurimzjarri #sigurimprone #siguracion #makine #shendetneudhetim #oferta #insurance

Eshte gjithnje momenti i duhur per te filluar sigurimin e aseteve tuaja. #sigurim #siguracion #termet #zjarr #demengauji

Mjafton nje telefonate dhe per makinen tuaj mendojme ne 0673734444. #servis#siguracion#tirane#taksa#automjet#albania#

Kolaudimi u krye me sukses ne mendojme per kohen tuaj 0673734444 #siguracion#taksa#tirane#servis#albania#

Per kohen tuaj mendojme ne 0673734444. #siguracion#kolaudim#servis#taksa#tirane#automjet#albania#

A e dini se po te bleni një karton jeshil në kufi do ta paguani me vlerë të plotë, porositeni 2 ose 3 dite perpara udhetimit tuaj dhe mund te perfitoni një Shendet në udhëtim FALAS.
Info@targaime.com
+355676048400
#kartonjeshil
#shendetneudhetim
#pushime
#plazh
#siguracion
#siguracioneonline
#turizem
#targaime

Pas pageses se taksave ne pritje te kolaudimit, (kontrrollit teknik) ne mendojme per kohen tuaj.0673734444 #siguracion#servis#taksa#gomisteri#tirane#albania#kolaudim#

Mjafton nje telefonate 0673734444 dhe per makinen tuaj mendojme ne.#servis#siguracion#tirane#kolaudim#taksa#albania#

Taksat,siguracioni,kolaudimi u kryen me sukses per kohen tuaj mendojme ne.0673734444. #siguracion#servis#taksa#targime#kolaudim#tirane#automjet#albania#

Gjate procesit te konrrollit teknik, ( kolaudimit) tek tirana 2 per kohen tuaj mendojm ne.0673734444 #siguracion#taksa#servis#kolaudim#tirane#albania#

Merrni një ofert për siguracionin Tuaj përpara se të vendosni ku ta siguroni.
Per me shume se nje makine 5% bonus.
Vetem tek Targaime.
#sigurime #siguracion #makina #tpl #kasko #carofalbania

Siguracioni, taksat, kolaudimi, perfunduan me sukses tek tirana 2 faleminderit qe na besuat ne. #automjet#kontrrollteknik#siguracion#taksa#tirane#albania#servis#

Nëse po niseni me pushime jashtë vendit mos harroni Sigurimin e Shëndetit ne Udhetim duke filluar nga 3 euro vetem tek Targaime .
V.o Ju kujtojmë se në vendet e b
Bashkimit Europian Ju nevojitet që të keni 30.000 Euro shumë të siguruar.
#resort #turizem #shendetneudhetim #siguracion #sigurime #pushime #plazh #gusht #targaime

#Repost @ermalmamaqiofficial (@get_repost)
・・・
Mos e humbisni këtë mundësi unike për të bërë tuajën modelin Mercedes-Benz GLC dhe të përfitoni një set dhuratash; 1 VIT SIGURACION KASKO, 2 SHËRBIME SERVISI DHURATË dhe 3000 LITRA KARBURANT.

#BashkepunimiVazhdon☺
#HistoriSuksesi 😊
#KastratiGroup #GLC #SpecialOffer #OferteSpeciale #MercedesBenzGLC #Siguracion #SherbimServis #KarburantDhurate #MercedesBenzAlbania #MercedesBenz #AutoStarAlbania #Benz #MakinaMeeMire #BestCar #BestModel #PjeseeKastratiGroup

Zbuloni ofertat e Targaime për Sigurimin e Shëndetit në Udhëtim
www.targaime.com
#pushime #shëndetinëudhëtim #siguracion #online #jetaime

Nëse jo tani, KUR? Siguroni Pronën tuaj në #SIVIG përpara se të jetë vonë.
.
Mbrojmë atë që ka Vlerë për JU!
Për informacion më të detajuar, telefononi në numrin pa pagesë: 0800 01 01
.
.
.
#mbrojmëatëqëkavlerëpërju #VIG #insurance #protection #property #fuego #fuoco #rain #best #solution #zjarr #termet #rrezik #siguracion #prone #permbytje #mbrojmëatëqëkavlerëpërju
#albania

Siguroni atë që ka Vlerë për JU përpara se të jetës vonë.
Sigurimi i Pronës në #SIVIG
Siguron ndërtesen dhe paisjet e biznesit tuaj nga dëmtimet ose shkatërrimet e saj në mënyrë të paparashikuar dhe aksidentet si pasojë e #zjarrit, #rrufesë, #tërmetit, #eksplozionit, #katastrofave natyrore (përmbytje, breshëri, shiu).
.
Mbrojmë atë që ka Vlerë për JU!
Për informacion më të detajuar, telefononi në numrin pa pagesë: 0800 01 01
.
.
.
#mbrojmëatëqëkavlerëpërju #VIG #insurance #protection #property #fuego #fuoco #rain #best #solution #zjarr #termet #rrezik #siguracion #prone #permbytje #mbrojmëatëqëkavlerëpërju
#albania

Most Popular Instagram Hashtags