[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#shtune

367 posts

TOP POSTS

Sot ne ishullin e SAZANIT me turista Ukrainas ☺️ nami diten e #shtune - #djel nxitoni prenotoni ! 😊⚓️🏊🏼🚤 #justbriena

Follow @florentdemaj for more...
Tag dostin/dosten
#shtune#dielle 😂#2dit

☀️Hotel IBEROSTAR BUDVA 4* All Inclusive!
👉 1 Nate / 2 Dite Cmimi 39 Euro
👉 2 Nete / 3 Dite Cmimi 75 Euro 👉 3 Nete / 4 Dite Cmimi 99 Euro 👉 Oferta eshte e vlefshme 31 Mars - 23 Prill
👉 Nisje cdo te #Shtune 2 dite & #Premte 3 dite
Nisjet 2 Ditore: 1,8,15 & 22 Prill
Nisjet 3 Ditore: 31 Mars, 7, 14 & 21 Prill
#GrupKonfirmuar per datat e #Pashkeve 14-17 Prill ❌ ✖ Extra: #Transporti & Guida 🚃 20 Euro
❌ ✖ Femijet 2 – 14 Vjec paguajne 12 Euro / Nata ☎ 0693744097 / 0682001112/ +355 42235792
👍 ose na dërgoni një mesazh në Facebook 💝 Ne Cmim Perfshihet:
🔹 Mengjes + Dreke + Darke + Pije pa Limit
🔹 Mini Club per femijet + Lojra!
🔹 Pishina Dimerore & Verore
🔹 Wifi + Parkim Falas
🔹 Taksa e qytetit e perfshire ne pakete! ✉ info@global-tours.al
📫 Adresa: Rr. Durresit prane Kafe Mulliri I Vjeter
📫 30 metra poshte ministrise ARSIMIT

Sonte ne #moscowclub #tirana me Aleksander Gjoka @endriprifti54 @stefi_prifti07 dhe instrumentistet @pandushjani @endritshani @gjergjifeto @bledartanasica @laerttroja👏👏 Moment provash😍👌 Neser e Shtune #shtune do te jemi ne Korcen e bukur #korca se bashku me @mateus_frroku.official 🎤🎤🎤 @marinblushi @bledishkembi @shaqirnikolli @vasiristani13

E #Shtune ne Restorant Tradita.

🌴 HOTEL #IBEROSTAR BUDVA 4* 💕ALL INCLUSIVE💕
___
📆 PERIUDHA: 31 MARS - 01 MAJ
👉 1 Nate / 2 Dite All Inclusive ➡💰39€
👉 2 Nete / 3 Dite All Inclusive ➡💰75€
___
🚌 Nisje cdo te #PREMTE per 3 dite dhe cdo te #SHTUNE per 2 dite
___
❌ FEMIJET: 2 – 14 Vjec paguajne ➡💰12€/ Nata
❌ OPSIONALE: Transporti ➡💰15€
❌ OPSIONALE: Transporti & Guida ➡💰20€
___
💰 NE PAGESE PERFSHIHEN:
✔ Mengjes + Dreke + Darke + Pije pa Limit.
✔ Mini Club per femijet + Lojra.
✔ Pishina Dimerore & Verore.
✔ Wifi + Parkim Falas.
✔ Taksa e qytetit e perfshire ne pakete.

_______ #TRAVELTIME #KONTAKT ________
Per rezervime jeni te lutur te na kontaktoni:
☎️Cel: 069 380 3052 / ☎️Tel: +355 42 200 165
✉️Email: travel-time1@hotmail.com
🌍Adresa: Tirane, ne hyrje te Ish Bllokut, mbrapa kafe Roma ose mbrapa farmacise Greke !

#shtune 🤘🏻🔥

MOST RECENT

#shtune 🤘🏻🔥

Follow @florentdemaj for more...
Tag dostin/dosten
#shtune#dielle 😂#2dit

@enii_kapllani @jona.veizaj Kur #Jona i jep leksion salles se si mund te besh #5CNT ne #4Ore pune diten e #SHTUNE
🤣🤣🤣🤣🤣
#TeleIT
#LavoraConNOI

LIVE MUSIC me kengetaret rezident te #DamClub per te ju dhuruar magji dhe super atmosfere cdo mbremje nga e #Merkura ne te #Shtune.
#LiveMusic #ArgetimPalimit #SuperAtmosfere
》Best Live Music in Town 🎙🔥

🤚Kush tha #Lire dhe #Mire dhe #shpejt e shpejt se skam kohe ?
.
💡Ne menduam per ju💡
.
🎈Kete te #shtune 21/10/2017🎈
🌊 Eksplorimi i 5 liqeneve ne #Shqiperi vetem 12€/person
.
🗾Liqeni I #Belshit
🗾Liqeni I #Mehojes
🗾Liqeni I #Seferanit
🗾Liqeni I #Cestes
🗾Liqeni I #Deges
.
🐧Mblidh grupin tend #shoqeror, te punes ose kedo🐧
-Na telefononi ☎️ dhe menjehere do keni nje fundjave ndryshe me nje super #guide te garantuar✅
.
➖➖➖Kontakte ➖➖➖
📱 +355694990000
📧supremetravel17@gmail.com
📨 Messenger Facebook
✅ Follow Instagram

Dita e ashures është ditën e #shtune (30 Shtator)

Preferohet të agjërohet edhe një ditë përpara (premte)

Dita e ashures eshte diten e #shtune (30 Shtator)

Preferohet te agjerohet edhe nje dite perpara (premte)
#porosihyjnore

Most Popular Instagram Hashtags