[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#shqiprija

290 posts

TOP POSTS

Albania thats do this #kuqezijeti #unebesoj #plisat #shqiprija

Man ey dieses Gefühle die kosovarische Mannschaft im tv zu sehen richtig krass. Einfach nur stolz. Unser Vorbild, unser großer bruder shqiperija🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱
#fuckserbia#shqiprija#kosova#ffk#albaniansoldier

FORCA SHQIPËR! edhe 15 minuta kan mbet! #shqiprija #kombtarja

Shkoj me Djalin e Vllaut tim Kujtim Koca per Asambleist per Komune te Gjakoves Vote 50 AAK gjakove 37 kujtim Koca #Votimet #Gjakova #Shqiprija #Bishtazhini

MOST RECENT

Dua Drejten Time Une si Kengtar Engjell Koca e duhet mi nxjerr shum shum dokumenta qe te dal ne Europ me Grancion dhe qe te dal me kendu mi knaq gurbetqar plus per viza po lypen shum dokumenta dhe pritje te Gjata ne Ambasada te Europes une si kengtar dhe si Shtetas i Ardhun nga Shqiprija Baban e kam pas nga Shqiprija pse une nuk kam Drejt si Engjell Mark Gjon Koca nga Srriqja e Shqipris me marr Nenshtetsin Shqiptare deshmin e kam Çertifikaten e Lindjes une Dua Nenshtetsin time qe e trashigoj nga Babai ime qe me Takon Si Engjell Mark koca ju Lutem Presiden dhe Kryeminister Shqiptar Kerkoj Nenshtetsin time ju Lutem dua te drejten time #KryeministerShqiptar #PresidentiShqiptar #Shqiprija #EdiRama #IlirMeta

Shkoj me Djalin e Vllaut tim Kujtim Koca per Asambleist per Komune te Gjakoves Vote 50 AAK gjakove 37 kujtim Koca #Votimet #Gjakova #Shqiprija #Bishtazhini

Most Popular Instagram Hashtags