#shqipri

3693 posts

TOP POSTS

#shqpe a jeni bo gati per pushime #kosov e #shqipri ? 🇦🇱😍♥️ #kuqezi #shqip #shqipet #alb #kosov 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Rollin deep #franceWehere
#shqipri vs #Swiss ora : 15:00
Are u ready ! 🔴⚫ 👐

#kosov #shqipri #jeminje #bijteshqipes ❤👐🇦🇱🇦🇱

Gratulation! Historischer Sieg!
Urrime Shqiperi! Fitore historike!
#kuqezi#shqipri#alb#history#forcashqiperi 🇦🇱

#kosov
#shqipri
#malsi
#çameri
..
SHQIPRI E MADHE

MOST RECENT

#shqpe a jeni bo gati per pushime #kosov e #shqipri ? 🇦🇱😍♥️ #kuqezi #shqip #shqipet #alb #kosov 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

La passione per le scarpe @lampertimilano nasce da quando a sorpresa vinsi un contest molto prestigioso. Questo brand lavora su uno stile moderno ed innovativo ispirandosi ai grandi nomi della moda mondiale ma allo stesso tempo aggiungendo quel tocco in più che rende questo brand unico.

Avrete la possibilita' di acquistare queste preziose scarpe su www.lampertimilano.com e potrete usufruire del 15% di sconto usando il codice:
luckymarsida 👠👠👠👠👠👠👠👠👠👠👠👠👠👠 Nese deshironi per rastet me te bukura te jetes suaj, kepuce te mrekullueshme, te kuruar ne cdi detaj nga mjeshter kepucar italian Ju ftoj te vizitoni:
www.lampertimilano.com

Brandi i klasit te pare qe ju ofron kepucet me ne mode te koherave te fundit:
Perfitoni 15% dhe perdorni kodin: luckymarsida

I hope you will enjoy the new stunning shoes collection of @lampertimilano. The luxury brand that offers to you high quality and classy shoes.

Use 👠luckymarsida 👠

for have 15% discount!!! #italian #luxury #classy #diva #celebs #style #shoes #kosova #shqipri #vipatebllokut #kepuce #blionline
#shopping #shop #luxurystyle #fashion #billionladies #shqip #russia #dubai #sheik #moda #altamoda #viaanabel #fustan #dasma #bukuri #veshjeonline #fustanemeqera #classe

#Kosova esht #Shqipri ç'mendim keni shqipe ?? 👍👍👍

-Maica për çifte me dizajn origjinal dhe sipas deshires tuaj mund ti gjeni dhe te beni porosi tek faqja jonë.
-Printim origjinal
-Matrial 100% pambuk (Fruit of the loom)
-Gjitha numrat nga S deri ne XXXL
-Model per Femer dhe Mashkull
-Gjitha ngjyrat
-Dergojm ne te gjitha vendet
-Pagesa pas pranimit.
#shqipri #albania #maqedoni #macedonia #kosov #kosovo #kumanov #kumanova #skopje #shkup #tetove #tetova #gostivar #struga #presheva #prishtin #prishtina #gjilan #prizren #ferizaj #rahovec #gjakov #mitrovic #fushkosov #tirana #durres #elbasan #shkoder #vlore #korcë

Sa prej jush e kanë përjetuar këtë Moment... këto ishin ikjet nga barbarët Serbê!

Dhe hiq më shumë dy (2) vite mê parë ikën më shumë se gjatë luftës nga vendi, por jo nga Armiku ynë, por nga Qeveria jonë që ne ja kemi dhanë Voten!! A nuk është ky Mjerim për Popullin Shqiptarë?? Edhe ende ka dhe do të ketë gjithmonë asi lloj Shqiptarësh që ja mbajn krahun Hashim Thaqit e Kadri Veselit ( qe me ni qysh fol aj thu ti ky tokoka ti rujt lopt se jo qe asht kryetar Parlamenti) e shumë e shumë Kriminelave që e mbyten këtë Popullatë.

#AhmojSHQYPNI#uçk#bacaAdem#shqiptar#ShqipeMePlis#refugjat#1999#kosovo#kosov#MosHarroni#dontforget#albanian#shqipri#albania

Most Popular Instagram Hashtags