[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

#shqiponja

10403 posts

TOP POSTS

I don't know what's more beautiful the dancing of the boys or shqiponja 🤔🇦🇱🕺🏼 #ALB #shqiponja #shqipdance #valle #albanianboys

#shqiponja 🍽🥂

Kalle bre kalle

Follow @kuqezijetii for more

#albania #albanian #shqip #shqiptar #shqiponja

Qendermbrojtesi me i mire ne bote ,bisha Sergio Ramos , mbas shenimit te golit te fitores ne diten e djeshme kundra Real Betis ,duke bere shqiponjen dykrenare se bashku me Lucas Vasquez 👐😍 duhet theksuar se Ramos e ben shqiponjen pothuajse gjithmone kur shenon gola te rendesishem , dua like pafund per kete super mbrojtes dhe mbi te gjitha per kete super foto 👐🇦🇱🔴⚫ #eaglesup #duartnalt #bisha #shqiponja #gjithandej 😍🇦🇱🔴⚫🇦🇱🇦🇱🇦🇱 @sergioramos.oficial @sr4oficial @lucasvazquez91

#Bashkia e Tiranës hapi sot për automjetet segmentin e Unazës së Madhe që lidh zonën e “Pallatit me Shigjeta” me Farkën, duke zgjidhur problemin e trafikut të makinave që vijnë nga sheshi “#Shqiponja” dhe Kombinati në drejtim të qendrës, si dhe të atyre që udhëtojnë drejt juglindjes.

#tchlajme #TopChannel

I was here when time began
I will be here after it ends!
#illyrian #albania #alb #shqiponja 🇦🇱✍🏻

MOST RECENT

Ku shkojne gjithë keta njerëz me makinë, nje njeri nje makine. 🚗🚗🚗🚗🚗Organizohuni njerez 🏙️🏙️🏙️ #sheshishqiponja #tirane #shqiponja #trafik #cars #urban #city #capital #smog #polution

life goals 😍👏🏼 #ALB #tirqi #plis #shqiponja #kuqezi #futureburr #futuredjal lol

Most Popular Instagram Hashtags