#shqipetepergjakshme

MOST RECENT

Smoking Cubana ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ @carti_cartani ft @don_phenom_cfe. Tjeter hit ksaj her rrethi pak ma i gjon. #tba #cfe #banditat #shqipetepergjakshme #thebloodyalboz #smoking #cubana

Ejo Migrofoni Jem si me kon Allti I ka dรซmtu inatqort saher qe m'kan ni #armiqtsuprem #thebloodyalboz #shqipetepergjakshme โŽ๐Ÿ’ฃ๐ŸŽต

Rising to the top is the only way to success.

๐Ÿ†˜UNIKKATIL DEUTSCHLAND PREMIERE๐Ÿ†˜

Samstag 19.5.18 in der Mitsubishi Electric Halle in Dรผsseldorf!

Zum online Kartenverkauf kommt ihr รผber unseren link in unserer Bio oder รผber www.eventim.de

#unikkatil #tba #shqipetepergjakshme @unikkatilofficial @avalonclubluzern

Aura jem ๐ŸŒช kundershtaret i perflaki ๐Ÿ”ฅ
Jom vec nje njeri i thjeshte por demtoj si Nagasaki ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ’ฃโ˜„๏ธ
...
Jam Katil, jom i lindur per te vdekur e keshtu jetoj
Jam Katil, qe prej dites qe kam lindur une dot nuk ndryshoj
Jam Katil, deri nโ€™dhe
...
Jom i pandjeshem ๐Ÿ–ค, jom i pandryshushem
Jam semundje si kanceri โ˜ข๏ธ, jam i pakurushem
Une jam vitamina, kurse ti je anemiku
Une e arrita majen ๐Ÿš€๐Ÿ” kurse ti fillo e ngjitu ๐Ÿ›ซ
Sa e sa te tjere po lodhen te ma prishin mundin
E sa nga keta klysha ๐Ÿ‡๐Ÿ‡ท๐Ÿ‡ธ๐Ÿฅ, dojne te ma shikojne fundin
POR DMK NUK NDALET, prandaj inatqore filloni
Nje nga nje tโ€™me hani karin, mos ndaloni
Se e di shume mire cfare kam pasur 0๏ธโƒฃ e cfare do te kem ๐Ÿ’ท๐Ÿ’ถ๐Ÿ’ต
Ti diskuton per neve edhe ne gjume kur po flen ๐Ÿ˜ด
Ja pollasin derrat ๐Ÿท๐Ÿ‡ท๐Ÿ‡ธ pollasin edhe lopet ๐Ÿฎ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ท Po kta fmit e bythes nuk i fshijne dot lotet ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ”ช๐Ÿ‡ท๐Ÿ‡ธ๐Ÿ˜ข๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ท
PRANDAJ FSHIHUNI VETE, OSE ME MIRE FSHIHINI MOTRAT
Kthehuni ne shkolle, dhe permirsojini notat
Se perndryshe ju vjen papritur dicka kshu me stil
Ju qelloj ๐Ÿ‡ท๐Ÿ‡ธ๐Ÿ”ซ, ju dhunoj ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ท๐Ÿ”ซ tamam si KATIL

DMK ft. Unikkatil - Jam Katil ๐Ÿฆ…๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ
#DMK #DjaliMaIKeq #RebelAkaUnikkatil #Rebel #Unikkatil #TBA #TheBloodyAlboz #ShqipetEPergjakshme #Bronx #USA #UnitedStatesOfAlbania

Always a hero.
.
Credit -lukacakic

Miloti i Prishtines ๐Ÿ‘Š๐Ÿ‘Š
UniKKatiL & Milot
#TheBloodyAlboz #shqipetepergjakshme #TBA
@unikkatilofficial @ripshtinali ๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘

Most Popular Instagram Hashtags