#reporttv

MOST RECENT

Mirupashfshim BOTEROR !
Faleminderit i palodhuri @arianitfilopati drejtorit programacionit qe besuat tek un ne kete projekt te madhe ne Reporttv 😊
dhe ishit cdo dite prane nesh me ore tera 🌟
#botero + #reporttv #worldcup2018 #franca

Ne finalen e madhe te Boterori + me @ervinsalianji !
#reporttv #worldcup2018 #worldcup #franca #fifa18

Sot boterori+ u bashkua ne #Nje
Me dy super koleget e mi #DenisMinga #AndiKapxhiu
#worldcup2018 #worldcup #reporttv #fifa18

@dorian_ramaliu e plasem 😛 🤣

#worldcup ⚽️⚽️ #franca #tirana #reporttv

-Pode repetir...??? Não entendi... Ah... Tá...!!! Sou sim a Musa Copa... Vendo underwear... vendo bolsa... cerveja... tinta de cabelo... tatoo...
Pode falar mais alto...??? Ah... Tá...!!! Iluminatis...??? Joga onde...??? No Chelsea...??? Não conheço... Minhas tatuagens naquela foto..??? Uma homenagem a Cléo Pires... sem bigodinho...
😹😹😹😹😹 Adorei esse lance de fake news....💣🎆#fakenews #news #report #sportv #esporte #soccer #neymar #cnnireport
#cnn #bbc #brésil #brazil #brasil #brasilien #futbol #sport #imprensa #jornalismo #report #reporttv #reporter

@zannaberisha nje Yll i vertet 🌟 E bukur e zgjuar dhe shume fisnike kjo eshte #zana
#bukurishqiptare #kosova #zanaberisha #worldcup2018 #botero + #tirana #prishtina #misskosova #reporttv #model

Në Report TV, e ftuar në emisionin sportiv Botërori+, ku diskutuam për ndeshjet e deritanishme, sfidat, zhgënjimet, surprizat, emocionet, por edhe parashikimet e botërorit Rusi 2018.
#Rusia2018 #worldcup2018 #fifa18 #football #reporttv

Most Popular Instagram Hashtags