#qkuk

MOST RECENT

ASTERA PARADONT WHITE

Rikthimi i bardhësisë së dhëmbëve me Astera Parodont White
- Eleminon njollat nga dhëmbët dhe i pastron nga sipërfaqja
- Parandalon përsëritjen e njollave të shtresuara
- Zbardh pa e dëmtuar smaltin
- Larje e regullt e dhëmbëve me Astera Parodont White, dy herë në ditë.

#AsteraKosovë #asteraparadont #ASTERAks #KOSOVA #QKUK

HAPPY BABY qumësht për njomje të trupit

Happy baby moisturising body milk
Happy baby qumësht për njomje të trupit është pjesë e përditshme e bebes suaj.
E lehtë dhe jo e yndyrshme e cila absorbohet lehtë dhe siguron hidratim dhe mbrojtje afatgjate.
Përmban vaj ulliri me lagështi të lartë që siguron vitamina dhe fitosterole.
Përbërësi hidratues riprodhon faktorin natyral hidratues të lëkurës, duke mundësuar hidratim 24 orësh.

Aplikimi: aplikoni një sasi të vogël të kremit në fytyrë dhe trup të pastër dhe të thatë dhe butësisht masazhoni. Lëkura e foshnjës suja do të jet më e butë, ditë pas dite.
Fytyra:
24 orë hidratim
0% paraben, ngjyrë
Vaj ulliri
Formulë hipoalergjenike

#HappyBaby #HappyBabyKosovë #NEWBORN #KOSOVA #prishtinacity #qkuk #barnatore

Aroma Color №29 LIGHT COPPER me vaj Macadamia

#AROMACOLORks #AromaColor #NGJYRË #FLOKË #KOSOVA #qkuk #prishtinacity #prishtinahair

DAIPERS - kualitet të cilit mund ti besoni.

#DAIPERS #DAIPERSks #NEWBORN #QKUK #KOSOVA

Një pacient i shtrirë në Qendrën Emergjente në Prishtinë. Vizitoni faqen tonë www.evropaelire.org për të mësuar më shumë për kushtet e vështira në QKUK.
📷@iberberishaa
#qkuk #poorcondition #patient #dealing #with #lotsofproblems #lack #of #basic #services

5th year it's done 😷👷🤔🤔
#qkuk #prishtina #doctors

#Repost @amucaj ・・・
Ne sherbim te Dardaneve te veshur me LuleDiell!!! @albanaosmani1 @you_are_a_sunflower_ #prishtine #Qkuk

Ne sherbim te Dardaneve te veshur me LuleDiell!!! @albanaosmani1 @you_are_a_sunflower_ #prishtine #Qkuk

Di bikin sejuk

N #qkuk

Sot ne klinikën e gjinekologjisë në Qendren Klinike Universitare të Kosovës, u bë dorëzimi i #Levonorgestrel , donacion ky i bërë i mundur nga #amckosovo dhe #americares
Shendet dhe dashuri.

#QKUK #prishtine #kosove #shendetesi #kujdesindajshendetit

Sot në klinikën e gjinekologjisë në Qendren Klinike Universitare të Kosovës, u bë dorëzimi i medikamentit Minastrin, donacion i ky i bërë i mundshëm nga #amckosovo dhe #americares
Shendet dhe dashuri.

#klinikagjinekologjike #QKUK #minastrin24fe #minastrin

Sot në Klinikën e Neonatologjisë në Qendren Klinike Universitare të Kosovës u bë dorëzimi i monitoreve ķardiopulmonar, pajisje esenciale për kujdesin e foshnjave. Shendet dhe dashuri!
#amckosovo #qkuk #prishtine #kosove

Most Popular Instagram Hashtags